reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Misiówka no mogłaby juz sie zagoic bo ładna byłą a teraz taki obcy mi z niej wychodzi :baffled: bleee ale po maści juz lepiej !

lece bo moja tam sadzi w pieluche równo chyba strzępy polecą zaraz !
 
reklama
No i dziewczynki nynac poszly...a mnie jak ostatnio codzien meczy ta moja zmora bezsennosc..Moja nunka w brzuchu troche podskakiwala,ale juz chyba tez spac poszla..I nie dociera fakt,ze umowa najmu przeterminowala sie w niedziele,wiec dalej czekamy..Nic sie nie dzieje,zadnego,nawet najmniejszego skurczypaputka nie ma,zadnych znakow z nieba czy ziemii ze to juz.Wiec jutro bedziemy sie znow krzatac i czekac:tak:
 
Justyna to nie ciekawie masz ale mi też coś się dzieje ze szwami tyle , że tymi wewnątrz:baffled:


Ja tez już uciekam lulu:

Miłej Nocki Kochane
 
czesc dziewczyny
A ja miałam dzisiaj okropny dzien. Bylismy z małym w szpitalu na usg brzuszka z podejrzeniem przerostowego zwęzenia odźwiernika :-(. Ale całe szczescie badanie to wykluczyło. Achhh nie mam juz siły. Jak znajde czas to wam napisze jutro wiecej.
Ide spac, bo mały chyba nareszcie usnął.
 
Dziewczyny! Nikodem urodzil sie o 19:30 wazy 3900 i ma 47 cm wzrostu! Dostal 10 punktow w skali Apgar.

Porod ekspresowy! Juz jestesmy w domku!!!:-):-):-)
 
Nie moge zmienic ani powiekszyc czcionki:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

W kazdym razie, jestesmy baaaaaaardzo szczesliwi:)):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
DZWONECZKA OGROMNE GRATULACJE DLA CIEBIE
fajnie że już jesteście w domku, naprawdę ekspresowo ale podobno u was to norma że jak jest wszystko ok to już 2 godzinki po można wyjść do domu.
Szalona z ciebie kobietka.:-D życzę wam wszystkiego dobrego.
 
Cześć dziewczynki :-)
Wczoraj miałam problem z zalogogowaniem się i nic nie mogłam napisać. Ale już zdążyłam nadrobić, oczywiście z Małym Ssakiem u piersi :-)

zozakoza, madzienka, dzwoneczka- gratulacje ode mnie i od Olka :-)

A u nas wczoraj była pani doktor, Oli ma zapalenie spojówki i dwa dni temu odpadł mu kikutek pępowiny :-) Wczoraj Mały zrobił Mamusi niespodziankę i wystrzelił w nią kupką :-D:-D:-D
A ja niestety chyba złapałam jakiegoś wiruska, bo zaczyna mnie boleć gardło. Doradzcie mi proszę, co mogę brać.
 
reklama
witajcie z rana :-)u nas noc taka sobie..budziłam sie co jakis czas z bólem podbrzusza,i sie wkurzałam że boli jakby chciało a nie mogło i że za mało boli :-D:-D
wo gule jakaś chodzę poddenerwowana ....chwila moment i wybucham :crazy: to chyba przez to ze mały nie chce wychodzić...ale dziś wizyta u gin..zobaczymy co powie...mam nadzieje tylko ze nie usłysze "noo do świąt Pani raczej nie urodzi"
dzwoneczka ale o co chodzi?co tak szybko?poród i papa do domku? :confused:
ale ogólnie to wielkie gratulacje :-D no i witaj spowrotem hihi
 
Do góry