reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dobry wieczor dziewczynki,
U mnie to juz 3cie podejscie do bb dzisiaj i jakos dopiero teraz udaje mi sie cos naskrobac...

Marudny ten dzien cos dzisiaj, mam nadzieje ze jutro wszystkie sie skupimy i zasypiemy ogromem dobrych wiadomosci!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-)


Twarde jestesmy nie mietkie nie???

Arlets - ty to masz slodycz! Ach te oczka, az sie chce potrzymac na raczkach:zawstydzona/y:...

Marzycielko, ja mysle ze tak jak ktoras z dziewczyn, chyba Kana mowila teraz nie jest sezon na prace ale po swietach juz bedzie luzniej i jak pisalas "nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo" bedziecie wszyscy mieli cudowny czas dla siebie:tak::tak:

Jesli mozemy Wam jakos pomoc, doradzic to wal jak w dym!

Przy okazji witam serdecznie nowe grudnioweczki, przesylam usciski dla Madzienki, mam nadzieje ze jest zadowolona ze szpitala i opieki:))

A mamy z bolacymi cyckami i rzadkimi kupkami - cos mi sie zdaje, ze nasza nierozpakowana reszta nidlugo do Was dolaczy i to my sie bedziemy Wam zalic, ale jak narazie to wiemy wszystkie - trzeba przez to przejsc!!:))))):rofl2::rofl2:

A teraz skrot co u mnie:
Fiksujemy z mezem bo to juz 6dzien po terminie i nie jest nam do smiechu, zwlaszcza jak sie poczyta o przenozonych ciazach itd...moj mial dzisiaj kryzys - ja mialam wczoraj...wiec jak pisalam wczoraj szpital bo cisnienie, a dzis znow nasza wspaniala polska ginka w londynie...kobieta jest fantastyczna, bo szukala nawet dla nas tego zelu na wywolanie, ale to nie jest takie proste zeby to gdzies dostac i wykupic. Wiec powiedziala, przyjedzcie na masazyk, no i mam juz 3 masazyk.

Jechalam jak na skazanie szczerze mowiac, bo tez cos dzis kondycji nie mam i wszystko boli, ale juz naprawde chce miec tego dzieciaczka przy sobie i wiedziec, ze wszystko ok...

Wiecie tak swoja droga, to ja rozumiem, ze mozna przenosic ciaze i tylko 4 czy 5% jest w terminie itd, itp ale w polsce sie jakos kontroluje te ciaze ktg, usg, przeplywy...a tu nic! W D*** maja!! Przyjdz ja bedziesz 2 tyg po terminie to pomyslimy...ehhh nie chce narzekac...

No i mialam masazyk tydzien temu we wtorek, potem w czartek oddzielala mi blony od szyjki i dzis powtorka i zobacymy czy bedzie efekt. So far rozwarcie mam 3.5cm:-):rofl2::-) i szyjke 1cm, wiec niby nie jest zle, ach i tu do szpitala biora od 4cm wiec zostalo mi jszcze 0.5cm!! Ale bez akcji skurczowej to ja sobie moge pomarzyc....

A mamy tu jakas jeszcze przenoszona mame oprocz mnie??
 
reklama
ja przepraszam ze sie nie odzywam i nie nadrabiam ale mam normalnie serie zlych wydarzen od wczoraj. Mianowicie wczoraj "poszedl" nam kibelek, juz dwa "osprzęty zamienne" kupilismy i oba zle wiec juz drugi dzien jestesmy bez spluczki... Malo tego wczoraj kolejny raz -dodam ze trzeci w ciagu 2 tyg i dla nowych mam ze drugi raz przyspieszyl mi poród ZALANO NAS!! tym razem przepokój, a teraz od 19 walczymy z pralka ktora nie chce nam odciagnac wody a najpierw nie chciala puscic blokady drzwiczek. Na dodatek glowa mi peka, mam dreszcze juz przez to:-(w ogole zalamka:-:)-(
 
Hej dziewczyny

My juz w domku, jak się zorganizuje to postaram się wszystko nadrobić.

Ewushka wysłała mi sms-a że urodziła synka, jutro postaram się dopisać więcej.
 
Gratulacje dla Ewushki :-)

A tak wogóle to u mnie noc koszmarna.....Oli nie chciała spać...prężyła się i płakała...musiałam ją wziąć do łóżka choć obiecałam sobie że nie będę tego robić.....dzisiejszy dzień też nie był najlepszy....mała prawie wcale nie spała...nie wiem dlaczego....śpiącą jak chol*** ale bardzo marudna....jak wcześniej wystarczyło jej 15min przy cycusiu tak dzisiaj ssała po półtorej godziny i i tak wrzask...dałam sztuczne bo już nie wiedziałam co robić....do tego robi bardzo żadkie kupki....ehhh i mój Z przeziębiony...teraz tylko latam z termometrem i sprawdzam czy maleńka się nie zaraziła....czuję że ta noc też będzie koszmarna....smutno mi....:-(

Yoka, głowa do góry, nie poddawaj się!!! Mój G też chory, jakiegoś wirusa załapał. Ja mam biegunkę, a Mały robi jedną kupkę za drugą, już nie nadążam z praniem brudnych ciuszków. A tą kupką to się nie przejmuj-mój Oli ma takie wodniste, że nie nadążam ich łapać przy przewijaniu :-) Może zjadłaś coś złego i Małą boli brzuszek-Olek tak się własnie zachowywał dwa dni temu, a zaszkodziły mu warzywa na parze, które sobie zrobiłam-zapomniałam że można mi jeść tylko marchewkę, pietruszkę i buraczki.
 
Hej Justine:))

A teraz juz wiesz czy czekasz na chlopca czy dziewczynke??

I jak duzy byl poprzedni synek, bo mnie juz tu strasza, ze moj ma ponad 4kg a jeszcze w brzuchu!!
I mam nadzieje, ze nie bedziesz musiala dlugo czekac na swoje
cudo...

A jesli chcesz miec zdjecie obok nicka to musisz je wstawic tam gdzie jest opcja awatarhm...mam nadzieje, ze dobrze mowie...:))

Pozdrawiam Cie cieplo.

Cyprysiowa bidulo, moze ci twoi sasiedzi nie zajarzyli jeszcze, ze juz urodzilas?? Widzialam te zacieki na fotkach - masakra, mam nadzieje, ze wlasciciel im dobrze dopiecze, bo chyba naprawde nie maja wyobrazni:crazy::crazy: a pralka? hm...mam nadzieje, ze wszystko ci sie w miare szybko pouklada, i moze jednak jak wspomniala justine spotka cie cos fantastycznego!!!! Zycze!

:-):-):-):-):-):-)

Renia, witaj - nie ma to jak w domu co? Mam nadzieje, ze obie czujecie sie super, ja jeszcze w dwupaku, jak pewnie sie domyslasz....czekam z niecierpliwoscia na watku porodowym na Twoj opis!!:tak:
 
dzień dobry :-)
Renia witaj spowrotem :-D
Cyprysiowa Ty to masz przerąbane z tymi sąsiadami :wściekła/y: jak na złość wszystko sie zawsze psuje...ale główka do góry :rofl2: nie daj sie zwariować

a ja ide robić swojemu kanapusie i wygonić go do pracki :) a później się zajme sobą ;-)
 
reklama
Do góry