reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Dziewczyny ja nie wiem co sie dzieje, od wczoraj tak boli mnie krocze, że mam problemy z chodzeniem i wszelkiego rodzaju ruchami:-(.
No i jeszcze opuchlizna:growl:
Pozasłaniam w domu wszystkie lustra i gdzieś się zaszyję, bo nie mogę ze sobą wytrzymać!


Zapominajko nie przejmuj się ja od ok.1,5 tyg.mam to samo-teraz to chyba już kości bardziej się rozeszły i mniej boli, ale pierwszego dnia, myslałam, że zwariuje-kroka nie mogłam dać chwilami:baffled:
 
Kankiya ja ide jak zawsze zobaczyc te moje płytki krwi...oby chociaz stały w miejscu....o niczym innym nie marze.....

Dunia to tylko pozazdroscic,,,,ja wczoraj mialam taka cudowna noc dzisiaj jakby zupełnie na odwrót....w ogóle mialam wrazenie jakby chcialo mi sie wymiotowac...ale przesżło...

A przed chwilka tak mnie wkurzył brat,ze chu** a nie mikołaja dostanie debil jeden....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: niecierpie go......!!!!!!!!!!!!
 
Cześć dziewczyny:-) W końcu wróciłam do domku:-) A właściwie wróciliśmy:tak: Dopiero się rozpakowujemy,a właściwie mąż to robi także muszę mu pomóc;-) Jak trochę się ogarnę to się do Was odezwę.Dziękuję wszystkim za pozdrowienia,ja też pozdrawiam Was wszystkie i dzieciaczki:tak:

Super, że znowu jesteś z nami Aniu :-)

Ola - ty to masz przeboje w tym szpitalu, jak nie rozerwane gacie tatusia to spalone paszteciki pielęgniarki, hahah:-D Przynajmniej humor ci dopisuje!

asiulka - nie bierz sobie tak do serca wagi dziecka, bo usg często się myli (u mnie córcia urodziła się o prawie 300 g lżejsza niż wynikało to z usg). A nawet jeśli twoje dziecko będzie duże, a ty jesteś szczupła to jeszcze nie znaczy, że go nie urodzisz. Mam koleżankę, która urodziła dwójkę, oboje ponad 4 kg, a jest z niej niezłe chucherko. W dodatku jej nie nacięli!!!

Anka - trzymam kciuki za cesarkę i wracajcie jak najszybciej do nas.
Renia - ale Cię męczą, bidulko! To jakieś dziwne, że przy tak regularnych skurczach odsyłają do domu i każą czekać na odejście wód. U mnie jak odeszły wody to za pół godziny córcia była już na świecie!
 
Zapominajka ja mam to samo a opuchliznę jeszcze do tego mam tylko z lewej strony więc sobie wyobraż jak wyglądam:)

Ale mam dobry humorek bo dzisij mam USG na 17:)

Zazdroszczę ci tego USG...

Przestudiowałam wnikliwie cały wypis ze szpitala i ostatnie usg i doszłam do takiego oto wniosku:baffled:
ehhm mogę być w 36 tc lub w 41 tc:baffled::dry: (wg usg)

Mam chyba nawet żęsy spuchnięte.

Paola sęk w tym, że ja już ze 2 tygodnie temu miałam takie okrutne bóle miednicy - właśnie od rozszerzania się kości. A teraz boli mnie zupełnie inaczej, coś jakby synuś chciał się urodzić przez cewkę moczową, tyle, że ból jest bardziej rozległy...

Przepraszam, że dzis tak marudzę, aż sama się nie poznaję.

Renia, trzeba było tego praktykanta przydusić... wspólczuję.
 
reklama
wy mi zazdrościcie laptopa a ja wam ze wy w domu...teraz Panie salowe sobie siedza na korytarzy pod moiją salą hihy smiechy jak na bazarze....a swoja droga juz sie boję co przyeniesie kolejna noc..jakie niespodzianki haha
Rania-współczyuje Ci tych bólów i lekarzy :/
kana-kup mu rózge :D i w dupe haha
 
Do góry