reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Kana olej brata i nic mu nie kupuj:wściekła/y: jak on smie denerwowac siostre w takim stanie:wściekła/y:
Zapominjako bidulo jeszcze troszke musisz zniesc te meki...:-(nie wiem co Ci powiedziec, aby Cie pocieszyc, bo nie znam sie na tym:zawstydzona/y:moze poloz sie kochana i zdzemnij to przestaniesz myslec o bolu:tak:albo wlacz sobie ulubiony film aby odwrocic swoja uwage,,, nie smuc sie tylko prosze i pamietaj, ze nie jestes sama

ja to mam znowu jakies dziwne klucia w kroczu:baffled: jakby dzidzia kopala po drugiej stronie cewki i czasami paralizuje mi to ruchy.. cholernie dziwne uczucie, czasami mam wrazenie , ze wali mi po krazku i to on powoduje te bole, ahhhhhhh tez dowiem sie dopiero za tydzien:zawstydzona/y:badzmy dzielne dziewuszki.. nie pozostaje nam nic innego
 
reklama
Ola2in1 ja mu nawet tej rózgi nie kupie......pozałuje gówniarz....

Kankiya on to jest po prostu taki,ze az szkoda słów....nawet wstyd opowiadać...a na sama myśl,ze muszę z nim mieszkać poki co to mnie krew zalewa...on ma 20 lat a jest tak nie ogarniety zyciowao,ze to jakies nieporozumienie.....ja sie czasem zastanawiam czy on jest do konca normalny......ale tak serio.....
 
Witajcie :-)

Na początek wieści od Madzienki: po kolejnych badaniach USG okazało się, że niemiarowości u Julci nie ma śladu. Ktg wykazało pojedyncze skurcze no i mamy trzymać kciuki, żeby godzina zero szybko nadeszła :-) Pozdrowienia i buziaki dla wszystkich mam i bobasków :-)

Przekazałam Magdzie pozdrowienia od wszystkich :-)

Justyna super, że z bioderkami Lenki wszystko ok :-)

Blizniaki, dagulla witajcie kochane z powrotem :-)

aa wo gule to zapomniałam wam napisac o najwiekszej atrakcji z dzisiejszej nocy :D
leze sobie leze..az tu nagle czuje..smierdzi...ale se myslę sni mi sie czy omamy jakieś mam...ale smierdzi co raz mocniej...jakby cos sie paliło..dosłownie czymś zwęglonym...co chwile ktos wychodzi na korytarz-nie tylko ja to czułam :D -i co jest co tak smierdzi czy sie pali czy co..a to....pielęgniarka sobie pasztecika odgrzewała i przysnęła haha tak sobie go podgrzała ze cały oddział zadymiony i smierdzący..no i oczywiście postawiony na równe nogi :D

:-D:-D:-D Dobre :-D Przynajmniej się nie nudzisz :-D:-D:-D

Musia100 niezłą masz mamusię :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Kurcze, czego to ludzie nie wymyślą :angry:

Renia Słonko trzymam kciuki... Daj im popalić :-) i nie daj się odesłać do domku...

Kana nie warto denerwować się takim gamoniem, no chyba że to miałoby przyspieszyć poród ;-) Głowa do góry i masz rację: NIC MU NIE KUPUJ!!! A co :crazy:
 
Witajcie brzuchatki kochane :tak: ja dopiero sie z lozka zwleklam gdyz znow pol nocy nie spalam z bolu az mi lzy lecialy dzisiaj w nocy ale skorczyki nieregularne wiec grzecznie lezalam:-:)-( ale jak bede miala dzis znow taka noc to budze meza i niech mnie wiezie tam gdzie mi ulza:-:)-(narazie ok ale i tak leze i nic nie robie teraz jem sniadanko a o obiedzie mi sie nie chce myslec cos gotowego zamowie i juz mam wszystko ostatnio tak gleboko w d............:-:)-:)-( wszysko mnie drazni ale staram sie byc dobra dla mojego A. gdyz bidulek stara sie jak moze zeby mi ulzyc a ja taka wredna jestem:-:)-:)-( jestem ostatnio zadko z wami gdyz maz od dwoch dni potrzebuje drugiego komputerka w pracce i ja jestem skazana na siedzenie przed biurkiem zeby was podczytac a ze teraz nie moge dlugo siedziec to nawet mi sie nie chce zagladac do was bo zaraz mnie wszystko boli:-:)-:)crazy::crazy: ale jutro jak juz odzyskam komputerek lozkowy:-D to nadrobie zaleglosci papapap
 
Dzięki dziewczyny;

Kana moja młodsza siostra też jest nieogarnięta. Czasem myślę, że powinna się leczyć u psychiatry; zreszta długo by opowiadać. Ja z nią na szczęście nie mieszkam.

Renia zaczynam podejrzewać, że przejdzie mi jak urodzę:-D.

Semiko ucałuj Madzienkę
 
ja to mam znowu jakies dziwne klucia w kroczu:baffled: jakby dzidzia kopala po drugiej stronie cewki i czasami paralizuje mi to ruchy.. cholernie dziwne uczucie, czasami mam wrazenie , ze wali mi po krazku i to on powoduje te bole, ahhhhhhh tez dowiem sie dopiero za tydzien:zawstydzona/y:badzmy dzielne dziewuszki.. nie pozostaje nam nic innego
Kochana nie wali Ci po krążku, bo ja mam to samo a nie mam krążka:tak:
Może ja jestem naiwna, ale mi się wydaje, że to główka naciska na szyjkę, pzrygotowuje ja i może poród będzie szybszy... A jutro idę do gin to się dowiem jak wygląda moja szyjka. Ostatnio była jeszcze długa i pozamykana:baffled:
 
Dunia..... nie chce mi sie łazić...ale misiek w pracy,a po te wyniki i tak musze isc...na szczęście nie mam daleko,bo moze jakies 5-10 minutek od domku.....a przy okazji jak juz wyjde z domu to od razu podejde za tym prezentem zobaczyc....

Ale tak ogólnie to u mnie tez tylko moj narzeczony chodzi teraz juz praktycznie....no chyba,ze mi czegos na mus zabraknie to si pofatyguje to Intermarche,bo mam za blokiem:p hahahhaa
Co do wpuszczania w koljke to mi raz w autobusie chciala ustapic miejsca zakonnica....ale ładnie podzikowałam,bo i tak stałam z kumpela i rozmawiałysmy....a tak to moze z 4 raz w sklepie mnie pani ekspedietka obsłuzyła bez kolejki..i to tyle.....a no i wczoraj ta własnie ekspedientka byla na pobraniu krwi i tez mnie wpusciła bez kolejki......TO WSZYSTKO!!!!!!!!
 
Dzięki dziewczyny;

Kana moja młodsza siostra też jest nieogarnięta. Czasem myślę, że powinna się leczyć u psychiatry; zreszta długo by opowiadać. Ja z nią na szczęście nie mieszkam.

Renia zaczynam podejrzewać, że przejdzie mi jak urodzę:-D.

Semiko ucałuj Madzienkę


Moja siostra tak samo. Gdyby nie to że jesteśmy podobne nie uwierzyłabym że to moja siostra czasami....
 
reklama
Zapominajka to tylko pozazdroscic,ze juz nie musisz z nia mieszkać......ja na szczęscie jak sie malutka urodzi to ide na jakies czas do tesciówki.....a potem jak wróce to moze tego czuba juz nie bedzie,bo poleci do mamy do kanady i bedzie swiety spokój......
 
Do góry