reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam wszystkie Mamusie:), te już po i te jeszcze czekające (tak jak ja:)). Prawdę mówiąc to jeszcze został mi miesiąc do wyznaczonego terminu, a tu coraz ciężej i ciężej. Czy Wam też tak kręgosłup dokucza? Ciężko stać, ciężko siedzieć i ciężko leżeć. Jutro wybieram się na kontrolę do lekarza i zobaczymy co powie. Ciekawa też jestem ile już dzidzia waży i mierzy:).
przesyłam niedzielne pozdrowienia
PS.Trzy dni temu postanowiłam sobie, że wątek:'grudniowe mamusie" prześledzę od pierwszej strony, po to by się z Wami lepiej zapoznać. Dwa dni temu stwierdziłam, że mogę się jednak nie wyrobić przed porodem i skończę na sali porodowej czytając dopiero 629 stronę:).
pzd.
 
reklama
Witam wszystkie Mamusie:), te już po i te jeszcze czekające (tak jak ja:)). Prawdę mówiąc to jeszcze został mi miesiąc do wyznaczonego terminu, a tu coraz ciężej i ciężej. Czy Wam też tak kręgosłup dokucza? Ciężko stać, ciężko siedzieć i ciężko leżeć. Jutro wybieram się na kontrolę do lekarza i zobaczymy co powie. Ciekawa też jestem ile już dzidzia waży i mierzy:).
przesyłam niedzielne pozdrowienia
PS.Trzy dni temu postanowiłam sobie, że wątek:'grudniowe mamusie" prześledzę od pierwszej strony, po to by się z Wami lepiej zapoznać. Dwa dni temu stwierdziłam, że mogę się jednak nie wyrobić przed porodem i skończę na sali porodowej czytając dopiero 629 stronę:).
pzd.
No z nadrobieniem tutaj to jesce czasem cięzko po kilku dniach....a od początku....:p hahahaha ja bym sie nie podjęła....Co do kręgosłupa to dokucza chyba nam wszystkim juz..... JAK BEDĄ WISCI OD LEKARZA TO OD RAZU zdawaj nam relacje....:}}}}]
 
My dzisiaj noc mielismy super, 3 karmienia a teraz spi juz od 7 :tak:
Za to wczoraj wieczorem myslalam ze oszaleje, karmilam go chyba z 2 godziny a on caly czas ryk, w koncu przerzucilam go na drugiego cycucha i po chwili bylo juz dobrze, niewiem czemu bo w tym pierwszym bylo jescze mleko :confused:

No właśnie u nas czasem jest podobnie - mimo że w jednej piersi jest jeszcze mleko, mała już nie ciągnie, a po przestawieniu na drugą znowu sobie pije :baffled: Myślę, że to może być spowodowane tym, że z początku mleczko szybciej leci, a potem trzeba się trzeba bardziej namęczyć, więc wygodniej jest maluszkowi zażądać drugiego cycuszka.

Marzycielka - no właśnie, wróciłaś do karmienia naturalnego??
 
Dziewczyny, chyba już o tym dyskutowałyście, ale nie wiem, na czym stanęło, a nie mam czasu szukać. Czy będzie wątek dotyczący pielęgnacji i opieki nad maluszkami? Mi się wydaje, że to byłoby praktyczne, bo nie zawsze jest czas przeczytać wszystko na głównym, a czasem potrzebuje się szybkiej rady w konkretnej sprawie dotyczącej karmienia czy innych rzeczy.

Anka - dobrze wiedzieć z tym bepanthenem, chyba sobie kupię w takim razie, bo się męczę trochę.
 
Myszqa no to gratuluję-pochwal się jak to coś wygląda:tak:

Anka34 wiesz ja to cię podziwiam za ten spokój-ja to chyba bym dzień w dzień okupowała szpital-niech coś robią, zebym rodziła:rofl2:

Sabik mi kręgosłup nie dokucza-ale mi to wogóle nic nie dokucza-zobaczymy jak długo:baffled: Oczywiście czekamy na relacje z jutrzejszej wizyty:tak:
 
Dziewczyny, chyba już o tym dyskutowałyście, ale nie wiem, na czym stanęło, a nie mam czasu szukać. Czy będzie wątek dotyczący pielęgnacji i opieki nad maluszkami? Mi się wydaje, że to byłoby praktyczne, bo nie zawsze jest czas przeczytać wszystko na głównym, a czasem potrzebuje się szybkiej rady w konkretnej sprawie dotyczącej karmienia czy innych rzeczy.

Anka - dobrze wiedzieć z tym bepanthenem, chyba sobie kupię w takim razie, bo się męczę trochę.

Zaproponowałam taki wątek jakis czas temu, ale moze dwie czy trzy mamuski sie wypowiedziały i sprawa stanęła w miejscu...:sorry:
 
Dzien Dobry Mamusie


WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ROZPAKOWANYCH I SLOWA OTUCHY DLA POTRZEBUJACYCH:)))


Wszystko nadrobilam, ale juz nic nie pamietam.

Madzienka na Jaczewskiego to jest dobry szpital i maja tez dobry oddzial dla noworodkow, a w razie czego rzut beretem do Chodzki, ale NIKT NIE POWIEDZIAL ZE MA BYC ZLE, POPROSTU LKARZ DMUCHA NA ZIMNE I TO BAAARDZO DOBRZE. Glowa do gory!!

Agatkas, Villemo, Blizniaki kogos przegapilam? Ogromne gratulacje:)))

Ja wczoraj pojechalam do Ikea i schodzilam caly sklep, w nadziei, ze cos wychodze, ale nic nie wychodzilam:)))

A i ten Bepanten tez sobie kupie!

Milego dnia!
 
Blizniaki urodzila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Wyslala mi zdjecie bez zadnej tresci, mialam karte w innym telefonie do ktorego nie mam kabla, teraz zmienilam na inny telefon i napisalam do niej smska zeby mi wyslala jescze raz no i oczywiscie gratulacje i prosbe o szczegóły ;-)

Swoja droga rozpedzily sie dzis zeby sie jescze w listopadzie zmiescic ;-) a ciekawa jestem która bedzie pierwsza grudniowka :tak:
 
reklama
Blizniaki i Villemo GRATULACJE !!!!


Agatkas no własnie zauwazyłam :-D

U nas wszystko ok. W nocy mały troche popłakiwał , zjadł i potem cos go musiało meczyc, ale po 30 min zasnał. Teraz zjadł o 11 i spi.

Martwi mnie tylko ze kupki jeszcze nie zrobił. Wczoraj zrobił około 12 i do tej pory nic :baffled:, a jak wasze malenstwa?
 
Do góry