reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dziewczynki mam do Was wiadomośc od Agawar:

" Hej, mam problemy z pokarmem, mały nie umie ssać, a te połozne strasznie wredne! Chyba będziemy dawac butlę. Pozdrawiam forumowe ciotki, jak wrócimy do domu to pochwalę sie naszym maluchem. stęskniłam się za Wami."
 
reklama
Witam mamuśki



Anka mojej małej się nie spieszy i pewnie przenosze:-D:-D:-D
Renia ....czyzbys chciała ze mną konkurować?:-D:-D:-D:-D Bo wiesz.....ja nie mam zamiaru dac sie wyprzedzić....w końcu w czymś musze byc pierwsza..:-):-):-):-D:-D:-D:-D;-);-);-)

Więc jak chcesz przenosic to pozwalam ...ale jeden dzień....no góra dwa....:-D:-D:-D:-D:-):-):-)
 
Bliźniaki GRATULACJE:-)

Ewelw moja Droga uważaj na siebie-albo odstaw już te szpilki z nóżek;-)Dobrze, że nic poważniejszego ci się nie stało:tak:

Agawar trzymaj się:happy:Pozdrowienia:tak:
 
Ewelw uwarzaj na siebie biedaczko, chyba jestes najbardziej poturbowana mamusia na forum:-)Tez uwielbiam odwiedzac moich rodzicow na wsi (teraz niestety rzadko, nie widzialam ich od czerwca) zawsze cos dobrego od nich przywoze:-)

Renia i ciooo? chyba sie pomyliłam...:sorry:ale dzien sie jeszcze nie skonczyl tym bardziej ze u ciebie jeszcze wczesniej;-)
 
Witajcie dziołchy!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Ja dosłownie na minutkę......bo strasznie urwanie głowy a moja córcia nie należy do śpioszków...haha więc mam pełne ręce roboty haha a jeszcze do tego wszystkiego ciągle jacyś goście...niestety nie wszyscy myślą o tym że matka może być zmęczona....no ale cóż....no i zaraz mam kolejną turę więc melduję się tylko szybciutko i obiecuję że zajrzę do Was jak tylko chata zrobi sie bardziej pusta a Oliwka zaśnie.........
Gratuluję wszystkim rozpakowanym mamusiom!!!!!

Potem postaram się nadrobić o ile wogóle się da

Ściskam Was wszystkie bardzo moooocno i śle cmoczek dla wszystkich cioć od Oliwki;-);-);-)
 
Witaj Yoka w domku

Współczuje ci ze juz musisz zmagac sie z goscmi ja nie chce nikogo widziec przez pierwsze dwa tygodnie:no:Bedziemy tylko we trojke cieszyc sie swoja obecnoscia:-)
 
reklama
Witajcie dziołchy!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Ja dosłownie na minutkę......bo strasznie urwanie głowy a moja córcia nie należy do śpioszków...haha więc mam pełne ręce roboty haha a jeszcze do tego wszystkiego ciągle jacyś goście...niestety nie wszyscy myślą o tym że matka może być zmęczona....no ale cóż....no i zaraz mam kolejną turę więc melduję się tylko szybciutko i obiecuję że zajrzę do Was jak tylko chata zrobi sie bardziej pusta a Oliwka zaśnie.........
Gratuluję wszystkim rozpakowanym mamusiom!!!!!

Potem postaram się nadrobić o ile wogóle się da

Ściskam Was wszystkie bardzo moooocno i śle cmoczek dla wszystkich cioć od Oliwki;-);-);-)



Ooooo...Yoka:-)Witamy z powrotem i jeszce raz WILEKIE GRATULACJE;-)Mała Oliwka przesliczna-kawał dziewuszki:tak:To czekamy na więcej szczegółów:happy:
 
Do góry