reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Agacia ja myslę że w małych ilościach nic dziecku nie zaszkodzi...ale to jest moje skromne zdanie. Ja bym po prostu troszkę zjadła i obserwowała maluszka( ja tak robiłam) . Jak nic mu nie będzie to znaczy że mały trawi.... Możesz taz zajrzeć na kulinaria tam kokusia wkleiła listę którą dostała w szpitalu.
Anka dzieki, zaraz przeskakuje na kulinaria.:-)
 
reklama
Hej kochane:-)
Agawar gratuluję, wracaj do Nas szybko z Maleństwem:tak:
Widze, ze dzis jakies pustki...Ja siedzę sama w domku, mąż na nockę do pracy pojechał:-(, no ale cóż ceruje mu jakieś swetry i spodnie zaszywam, więc pracy sie troszkę znajdzie:tak:. buziaki dla Was
 
Agawar gratulacje!!!!

Agacia troszke mozna ale tak naprawde, najbezpieczniejsze sa tylko jablka. A powiedz mialas/masz nawał? Jak u was wyglada karmienie? U nas tak ze nie mam jakis duzych, nabrzmialych piersi ale maly sie najada narazie. Ale martwi mnie brak nawalu,nie potrzebne mi sa nawet wkladki laktacyjne bo nie leci samo :zawstydzona/y:

anoli bylismy 40 minut. Wczoraj wietrzylismy 20 minut a przedwczoraj 15.
 
Agawar gratulacje!!!!

Agacia troszke mozna ale tak naprawde, najbezpieczniejsze sa tylko jablka. A powiedz mialas/masz nawał? Jak u was wyglada karmienie? U nas tak ze nie mam jakis duzych, nabrzmialych piersi ale maly sie najada narazie. Ale martwi mnie brak nawalu,nie potrzebne mi sa nawet wkladki laktacyjne bo nie leci samo :zawstydzona/y:

anoli bylismy 40 minut. Wczoraj wietrzylismy 20 minut a przedwczoraj 15.
No wąłsnie nie mam duzo pokarmu, na poczatku nawet nie chciał ssac i dokarmiali go butelka i już się nauczył ze mu fajnie z butelki leci i piersi mi odrzucał. dzisiaj dałam mu piers i o dziwo się najadł , nie chciał juz butelki i spi teraz juz 4 godziny.
A sutki mam tak popekane ze szok, nawet krew mi leci. Smaruje sobie kremem ale nic nie pomaga. nie sa nabrzmiałe ale gorace.
 
Forumowe Cioteczki mam dla was super wiadomość:

Mamy następnego forumowego bobaska!

Bartek jest juz z nami. Urodził się dziś o 11:40. Waży 3770, mierzy 54. Bolało jak cholera!

Takiego sama dostałam właśnie od Agawar
Agawar moje ogromne gratulacje...

a mówiłam jej wczoraj,ze to sie tak własnie skonczy;}}}}}
 
Witajcie. Mój aniołek właśnie smacznie zasnoł a Tusia zajęta sobą więc mam chwilkę czasu.
Madzienka i Blizniaki powodzonka.
Agawar serdeczne gratulacje i wracaj do nas szybciutko.
Agacia ja właśnie dzisiaj próbuje z winogronami bo strasznie mnie kusiły i od rana zjadłam już kilka kulek a mała zachowuje sie tak jak dotychczas więc raczej jej nie zaszkodziły.
Któras pytała o wagę po porodzie. Ja wczoraj z ciekawości weszłam na wagę i z radościa odkryłam że mam prawie 11kg mniej niż dwa tygodnie przed porodem.:tak:I oby tak dalej.
 
sms od blizniaki :

"Drugie ktg wyszlo dobre ale i tak zostawili mnie w szpitalu na obserwacji. Pozdrów wszystkie dziewczyny ode mnie. Żaluje ze nie wzielam laptopa bylabym z Wami w kontakcie ale moze jutro maz mi dowiezie bo dzisiaj pogonilam go juz do domu."
 
reklama
Do góry