reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Ja znowu tylko przelotem. Wrocilismy z pierwszego spacerku :tak:

Madzienka, blizniaki glowa do góry,wszystko bedzie dobrze!! :tak:

Mi po porodzie spadlo tak 7-8 kilo i narazie nic wiecej, tylko oponka ciut mniejsza niz na poczatku. Wtedy wygladalam na 5 miesiac ciazy a teraz na 4 :-D
 
reklama
Myszqa - same dobre wieści, oby miał rację, bo mi też lekarze mówią, że już, już, a Miśki nie mogłam urodzić, a na każdej wizycie mi mówili, no nawet za godzinę może się zacząć, hihihi. Teraz jestem nieufna...

Mi też mówił 17 listopada na wizycie ze szyjka skrócona i główka nisko, napiera, więc może się zacząć w każdej chwili, potem po tygodniu lekarz na izbie powiedział że stan jest taki sam i że tez może się zacząć nawet za godzinę.....a ja tu sie kulam i kulam......
 
blizniaki powodzenia:-)

Cyprysiowa długi był pierwszy spacerek?

Misiówka dlaczego tylko grzywka? Moze tez zaszalej...ja poszlam ostatnio do fryzjera i zazyczylam sobie taka fryzurke zeby sie hania nie przestraszyla jak juz wyjdzie, a na to mój kolega, ze chociaz bedzie płakac:-D:rofl2::-D:-D
 
Forumowe Cioteczki mam dla was super wiadomość:

Mamy następnego forumowego bobaska!

Bartek jest juz z nami. Urodził się dziś o 11:40. Waży 3770, mierzy 54. Bolało jak cholera!

Takiego sama dostałam właśnie od Agawar
 
Hej. Ja tylko na chwilke.
Mały śpi ale pewnie zaraz się obudzi na jedzonko.
Bliźniaki trzymaj sie.
Madzienka na pewno bedzie dobrze. Mój mały urodził sie z waga 2510. Jest bardzo malutki, ale dostał 9 pkt.

Mam pytanie do mamus które karmia piersią. Mozna jeść winogrono ? I jeszcze uwielbiam cieple lody, ale czy one nie zaszkodż malenstwu?
 
Mam pytanie do mamus które karmia piersią. Mozna jeść winogrono ? I jeszcze uwielbiam cieple lody, ale czy one nie zaszkodż malenstwu?

Agacia ja myslę że w małych ilościach nic dziecku nie zaszkodzi...ale to jest moje skromne zdanie. Ja bym po prostu troszkę zjadła i obserwowała maluszka( ja tak robiłam) . Jak nic mu nie będzie to znaczy że mały trawi.... Możesz taz zajrzeć na kulinaria tam kokusia wkleiła listę którą dostała w szpitalu.
 
reklama
Do góry