reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Eagar u dzieci karmionych piersią też zdarzają się niestety zaparcia :-(

Marzycielko, a może akurat to mleczko Oliwci nie służy? Wiem, że nieraz próbuje się różne mleczka zanim trafi się na to właściwie...

Zobaczymy jak będzie jutro z tą kupką ale z tego co wiem dzieci karmione butelką należy przepajać więc będe jej podawać tą herbatkę;-)


Ciekawe co u Yoki??


Trzymajcie się laseczki . Buźka:-)
 
:crazy:grrr wlasnie poklucilam sie z moim M :szok::wściekła/y: teraz nie zasne tak mnie wnerwil :baffled: hehheh az z nerwow zrobilam sobie dwie duze kanapki <mniam> na poprawe humoru:-) ide do wyrka poczytac sobie ksiazeczke i moze zasne ....;-)

Moze kolejna grudnioweczka urodzi dzidzie hehe :zawstydzona/y::-)?

DObRANOC i spokojnych snów :-):happy:
 
Hej.
Wpadlam na chwilke przed spaniem. Tylko niewiem co mam pisac bo jestem do tylu. Napiszcie mi co z Yoka bo nie moge znalezc.

Moje dziecie wykapkane, najedzone i spi sobie slodziutko. Jak z nim leze i na niego patrze to od razu mi leca łzy, tak mnie wzrusza ze on taki maciupki i tak potzrebuje mamusi... ehhh moj anioleczek :tak:
 
Cyprysiowa synuś jest śliczny.
Ach jak ja Ci zazdroszcze że masz go juz przy sobie:-)

A od Yoki narazie żadnych wieści
Dziewczyny całe popołudnie bombardowały ja smskami ale jak narazie nic nie wiadomo.
Pewnie rano nas zaskoczy:-)
 
No patrz - Anka nie chcą wiedzieć kto urodził i kiedy... Żeby choć pogratulować - chociaż imona by wystarczyły....
Ja tu dużo nie chciałam namieszać - tylko chodziło mi o to, że jak któraś urodzi - to kopiuje listę - dopisuje swoje imię i wkleja - i każdy jest na bieżąco!!
Dziś warowałm (jak piesek przy budzie) żeby niczego nie przeoczyć.... No ale przecież nie da się cały czas... Pójdę rodzić - 4 dni mnie nie będzie i 60 stron nie nadrobię - a tak to bym wiedziała....
No cóż zrobisz....głową muru nie przebijesz....żeby choc można zrobić na tej naszej obecnej liście żeby było po kolei to by rozwiązało cała sprawę...
Witam dziewczyny



a ja mam termin na 1 grudnia i chyba nie urodze wcześniej, bo się wszystko uspokoiło:-D:-D:-D:-D.
A ja kurcze nie wiem czy dotrwam do 1 grudnia......wszystko mnie dziś boli i mdli mnie jak nigdy.....
 
reklama
Do góry