reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

witam;-)

eager trzymam kciuki rzeby szybciutko poszlo;-)

ciekawe co tam z yoka:sorry:

a mi wlasnie przed chwila leciala krew z nosa i to pierwszy raz (pomijajac dziecinstwo) i niewiedzialam co mam robic :-D czy odchylic glowe do tylu czy do przodu:-D pomijajac jeszcze fakt ze moj maz ma czesto niewielkie krwotoki z nosa:-D a ja siedze jak taka glupia i sie zastanawialam co robic ze soba:laugh2::laugh2:

ja zaraz spadam na pomiar cisnienia:sorry:

mam nadzieje ze jak wruce to juz jakis dzieciaczek bedzie:-p
 
reklama
Witajcie czwartkowo lseczki:-)

widze, ze coraz mnie nas "spakowanych";-)

o 2 50 odeszły mi wody...jade rodzić :-)
powodzonka eager, trzymam mocno kciuki za latwy i szybki porod- o ile juz nie urodzilas, bo tutaj wszystko tak szybko sie dzieje:-D

Ja dzisiaj jade do gienia i mam nadzieje, ze z moja szyjka bedzie w miare i dotrwam do 37 tc:zawstydzona/y:no i, moze pozwoli mi troche ruszyc tylek a nie non stop lezec, bo juz mam schizy z tego powodu:zawstydzona/y:chcialabym pojsc na zakupki i dokupic kilka rzeczy, bo nie mam jeszcze wszystkiego:-(
no i nie moge sie doczekac az zobacze moja Bianeczke:-D ale to dopiero po 15:-(
 
KANKIYA powodzenia u gina rzeby bylo tak jak chcesz;-) ja tez mam dzis wizyte ale dopiero o 17 i ja mam nadzieje ze cos sie ruszylo i powie mi np ze dzis urodze:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Witam z ranka!!!
Ja dziś taka chora jestem, że chyba nie dam rady,nos cały zapchany wszystkie mięśnie bolą już nie mogę wytrzymać.
Co do nowych wątków i nowych list to mi nie trzeba bo ja to "prostok" jestem i wystarcza mi to co mam, ale jeśli dziewczyny chcą to mi to nie przeszkadza.
Ciekawe jak tam nasze dziewczynki yoka i eager może się już rozpakowały???
 
reklama
Witam czwartkowo

Wpadłam na chwilkę, bo mam strasznie dużo roboty w pracy i po mału dostaję już świra. napisała do mnie sawka, ze dzisiaj wychodzą i jak da radę to zajrzy dzisiaj. pozdrawia was wszystkie gorąco.

Eager, trzymam kciuki, zeby szybko i bezboleśnie poszło.

Ciekawe czy Yoka już po?
 
Do góry