reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

witajcie wieczorkiem
Ja dzisiaj nie do zycia, na nic nie mam siły, chyba jakas depresja mnie dopada:zawstydzona/y:
Przespałam sie trochę i wykąpałam, przed chwilą pomogłam chłopakom szykowac wróżby na andrzejki, bo chca zaniesc w piątek do szkoły, a teraz siedzę sobie i popijam soczek pomarańczowy.

HeY Dziewczyny!

Dawno mnie tutaj z wami nie bylo!!!
Gratuluje wszystkim dziewczyną które już urodziły... widziałam zdjęcia... są cudne :) Ja jeszcze się nie rozpakowałam i naraie nic nie czuje więć czekam cierpliwie... pozdrawiam wszystkie... trzymajcie się się cieplutko...
Fajnie, ze zajrzałaś i po suwaczku widzę, że tez już Ci niewiele czasu zostało. Jakby cos sie zaczęło dziac, to daj nam znac.
 
reklama
A ja juz spuchlam cala buuuuuuuuu:no::no::no::no::no::no:
NIe podoba mi sie:baffled:

Ide poszukac cos o tym cisnieniu, bo na sama mysl, ze cos moze byc nie tak mi wzrasta:baffled::baffled:
 
ewelw - ja uważam, że kolejna lista jest niepotrzebna.

Co do wątku intymnego, to nie mam nic przeciwko, bo rozumiem, że może któraś z was mieć opory, ja nie mam jakiś barier w tym względzie, ale rozumiem, jeśli ktoś nie ma ochoty się z pewnymi sprawami obnosić, dostosuję się.

Co do pielęgnacji też może byc wątek oddzielny jeśli wam zależy.

Cyprysiowa, nie ma ciśnienia...
 
A ja juz spuchlam cala buuuuuuuuu:no::no::no::no::no::no:
NIe podoba mi sie:baffled:

Ide poszukac cos o tym cisnieniu, bo na sama mysl, ze cos moze byc nie tak mi wzrasta:baffled::baffled:


Ojojoj zmierz sobie ciśnienie Dzwoneczka-aby to nie były objawy zatrucia:baffled:

No ja też ciekawa jestem co u Yoki:tak:

Ola2in1 mnie dzisiaj jakoś ćmił ząb...hmm...ale przeszło na szczęście;-)

Co do listy uważam, ze jest zbędna, ale jeśli Wam się podoba to nie widzę problemu, aby była:happy:
 
reklama
Ola, może za dużo gadałas:-D;-)

Misiówka w kwestii kolejnych wątków pięknie wyraziłaś moje zdanie:-D.

Dziewczyny od jakiejś godziny czuję takie jakby parcie na odbyt nie w odbycie, bardzo regularne:eek:. Macie pomysł co to?
 
Do góry