reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Renia, bedzie smiesznie jak obie zjawimy sie w tym samym czasie w szpitalach:-D..............i kto wtedy powiadomi dziewczyny ze rodzimy:-:)-)
 
reklama
Musze pokazać mojemu M w razie czego jak dodać posta:tak::-D:-D:-D.

Dokladnie ,hahahahahh:-D:-D:-D

I chcialabym jeszcze raz pogratulowac swiezym mamusiom, musze wam powiedziec ze poczulam ZEW:laugh2:

A teraz troche smutniej. Moja malutka dostala wczoraj wysoka goraczke , prawie cala noc nie spalam a dzisiaj u lekarza okazalo sie ze to angina. Antybiotyk na tydzien czasu a za tydzien od teraz mam ustalona cesarke. Powinnam jej nie calowac , nie tulic zeby na mnie nie przeszlo......a jak bedzie to sie okaze. Troche niefajnie wyszlo, nie tak chcialam:-(
 
Ewushka nie zamartwiaj się na zapas, myślę że się nie zarazisz.... jedz dużo owoców i się oszczędzaj a wszystko będzie dobrze:tak:;-).

Dziekuje Ci Renia, jestes kochana, mam nadzieje ze wlasnie tak bedzie i chorobsko przejdzie bokiem:tak:A poki co lece sie polozyc , mam nadzieje ze dzisiejszej nocy pospie :-)Dobranoc wszystkim!
 
o 2 50 odeszły mi wody...jade rodzić :-)

Trzymam kciuki za szybki i w miarę mało bolesny poród ;-):-)


A tak przy okazji, to widzę, że dziewczyny nie próżnują :-D:-D:-D "każdego" dnia jakiś pisklaczek nam się wykluwa :szok::szok::-D:-D, a może i nawet dwa dziennie :szok:, bo faktycznie tak będzie, że do pierwszego zostanę sama :baffled::zawstydzona/y::szok::szok::szok: z moją kruszynką :eek:
 
:szok::szok::szok::szok::szok::szok:


Ja tu dziś sama :szok::szok::szok::szok::szok:, czy Wy faktycznie Wszystkie rodzicie :baffled::baffled::szok::szok::szok:, plisss niech któraś się odezwie, że nie zostałam sama :szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D
 
dzień dobry mamusie :) no prosze i następna pojechała rodzić,ciekawe jak tam Yoka...
eager powodzenia!!!!!!!!!!!!!! :]

a ja sobie zjadłam...6 kanapek :) głód mnie wziął jak talala..a może to ten świeży chlebek taki dobry

edee24-jeszcze ja tu jestem :-D
a wo gule to ta moja szczęka tak mi wczoraj dawała ze juz nie wiedziałam czy to dziąsła czy zęby :crazy: czy to boli czy swędzi :angry: teraz jest ciut lepiej ale cos czuje że sie rozbuja :eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry