reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Myszqua - już ci to kiedyś mówiłam, ale nasi panowie to mogliby sobie ręce podać w wielu sprawach (w sprawie seksu w ciązy też :-D) W dodatku też będziecie mieć synka Jasia (my tez już mamy Jasia). Nieraz jak czytam, co piszesz o swoim lubym, to jakbym o moim czytała :-D

Yoka - no niestety w tej sprawie nie pomogę

Agacia - trzymamy kciuki, pewnie z rana będą dobre wieści, że kolejny maluszek na świecie
 
Ja dzisiaj zrobiłam gruntowne porzadki w łazience i w kuchni z nadzieją, że to zmobilizuje moją pannę do wyjścia. Ale chyba ją to nie bardzo rusza :sorry2:
Choć jak stawia mi się brzuszek to zaczyna to być bolesne.
Jutro wizyta w szpitalu, zobaczymy, czy rozwarcie się powiększyło.


To podziwiam, bo ja wcześniej tez i tu posprzątałam i tam-a teraz im bliżej porodu i gdy można powiedzieć, że mam zielone światło to boję sie cokolwiek wziąść do ręki, zeby tylko poród się nie zaczął:rofl2:Trzymam kcuki, żeby się powiększyło rozwarcie:tak:
 
Jestem :-)

jesli chodzi o kołysanie brzuszka to sprawdzałam to na samym poczatku bo również leżałam na patologii.....i wiem jak tam budza maluszki które są leniwe....:-) ale niestety moja córa na to nie reagowała dlatego zaczęłam sie niepokoić.....
ale wpadam na pomysł i wyjęłam pozytywke którą dla niej kupiłam i włączyłam kładąc sie na boczek i przykładając do brzucholka i łooooł kokoszka sie obudziła...oczywiście nie są to ruchy tak silne jak zawsze bo generalnie moja córa jak już kiedys wspominałam podejrzewana jest przezemnie jak i przez mojego lekarza o ADHD :-D:-D:-D ale najważniejsze że są:-) a potem włączyłam Kołysanki i sama zasnęłam.....;-)
No proszę....to znalazłas swój własny patent na obudzenie Oliwki...i super.

Anka34 no ja jednak myslę że nawet z medycznego punktu widzenia seks na nastepny dzień po cesarce nie jest wskazany....;-) to jednak połóg....;-)
No wiesz..... ja tak pisałam to pół żartem pół serio, bop przecież kto ma ochotę na sex dzień po operacji, a nawet jakby ta ochota była to jednak boląca rana na to nie pozwoli i jeszcze mogły by szwy popekac, a co do dalszego połogu to zalezy od indywidualnego podejścia bo niektórzy w czasie okresu też się sexikują. Wydaje mi się tez że po cc szybciej mija krwawienie. Ja miałam chyba z tydzień a potem drugi tydzień plamienia.
Anka34 ciśnienie tez mam ok
No to superaśnie..... to tylko czekac aż zacznie się cos dziac.
 
reklama
Do góry