reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Ja się właśnie zaczęłam zastanawiać nad relacjami damsko - męskimi. Ja mam od kilku dni okropnie napięte stosunki z małżonem :baffled:
I już sama nie wiem, czy to ze mną jest coś nie tak, czy on przechodzi jakiś dziwny okres. Albo może baby w 9 miesiącu są jakieś nienormalne...

Mam nadzieję, że to się u nas wszystkich unormuje
 
reklama
napisalam Agaci ze trzymacie kciuki i o twoim śnie ;-)
odpowiedz : Jestescie kochane mam nadzieje ze urodze bo juz nie mam sily .I tak twierdza ze mi to minie bo to tylko po odstawieniu fenoterolu. Ale ja mam tak od 11 godz. I co raz silniejsze.
 
Ja się właśnie zaczęłam zastanawiać nad relacjami damsko - męskimi. Ja mam od kilku dni okropnie napięte stosunki z małżonem :baffled:
I już sama nie wiem, czy to ze mną jest coś nie tak, czy on przechodzi jakiś dziwny okres. Albo może baby w 9 miesiącu są jakieś nienormalne...

Mam nadzieję, że to się u nas wszystkich unormuje

Ech Zapominajko, chyba szkoda czasu i nerwów na zastanawianie się nad tym... I oby jak najszybciej to wszystko wróciło do normy, bo ja już jestem wykończona nerwowo :-(
 
...nie no juz wszstkiego nie nadrobie...:)))

Czlowiek tylko na chwilke do pracki wyskoczy 4 godzinki normalnie a tu 20 stron...hm...:happy:

Doczytalam tylko, ze FASOLKOMARIA juz mama GRATULUJE CI KOCHANA!!!

I CYPRYSIOWA juz w domku z malenstwem:))) Nie ma to jak w domu co?

Apropos wypisow to dla pocieszenia i podtrzymnia debaty, tutaj jesli wszystko jest ok z mama i dzieckiem i do tego uda im sie skompletowac paperwork to wypisuja najwczesniej 2 godziny po porodzie!!! NIe wiem jak to jest mozliwe, ale jest.
Po cesarce zdaje sie 3 dni:))

Zyczcie mi szczescia:baffled::baffled:

Wowo tak szybko??
Ja bym tak szybko nie chciała ,dla mnie najmniej to 2 dni po porodzie w szpitalu.


dostalam odpowiedz od Agaci:
hej.jestem w szpitalu.Mam skurcze,bolesne i krzyzowe. Szyjki juz nie ma 2 cm rozwarcia. Niewiem czy cos dzisiaj ruszy. Mowia ze to po odstawieniu fenoterolu i moga byc tylko przepowiadajace. Ale juz bardzo boli .

Trzymam kciuki aby się zaczęło wszystko :-)

Jestem :-)

jesli chodzi o kołysanie brzuszka to sprawdzałam to na samym poczatku bo również leżałam na patologii.....i wiem jak tam budza maluszki które są leniwe....:-) ale niestety moja córa na to nie reagowała dlatego zaczęłam sie niepokoić.....
ale wpadam na pomysł i wyjęłam pozytywke którą dla niej kupiłam i włączyłam kładąc sie na boczek i przykładając do brzucholka i łooooł kokoszka sie obudziła...oczywiście nie są to ruchy tak silne jak zawsze bo generalnie moja córa jak już kiedys wspominałam podejrzewana jest przezemnie jak i przez mojego lekarza o ADHD :-D:-D:-D ale najważniejsze że są:-) a potem włączyłam Kołysanki i sama zasnęłam.....;-)

No i super , że córcia dała znać:-)


A ja nakarmiłam Małą a ta Nasza Oliwka to taki jest żarłok , że Masakra:-)
Mój tata mówi , że ja taka sama byłam:-D
Teraz córcia śpi i za 3 h znowu karmienie no i kąpiel:-)
Ale najpierw kąpiel a potem papu :-)


Ciekawe , która z Was do jutra urodzi bo tempo to mamy zajefajne:-D


Miłej Nocki Wam Życzę Kochane.
 
CYPRYSIOWA WITAJ Z POWROTEM NA BB !!!!!!!!! CZEKAMY NA WIEŚCI Z PORODU I FOTECZKI TWOJEGO SZKRABA :-)

Yoka z tymi babkami z zusu to było niezłe ale niestety prawdziwe :tak:
A my potem idziemy do takiego zusu i czekamy godzinami a te se paznokcie malują:wściekła/y:

A ja właśnie siedzę pełna jak balon bo napiekłam placuszków ziemniaczanych i przed chwilką skończyliśmy się objadać z mężowym :tak:pewnie to odcierpie w nocy no ale już za późno a w sumie zostały mi 3 tyg na zaspokajanie swoich smaczków:tak:

Agacia trzymam kciuki za szybki i jak najmniej bolesny poród!!!!!
 
Hej kochane mamusie:tak:
Fasolkamaria gratuluje Ci z całych sił
Cyprysiowa super że już w domku, tam zawsze najlepiej:-)
Marzycielko to super że Twoje maleństwo tak dużo jje, przynajmniej wiesz że zdrowe:-), a jak brzuszek jej rośnie to tylko miło ucałowac :-D
Agacia mam nadzieję, że szybko pójdzie:-D

A ja się wkurzam na teściów i na ich córeczkę 24- letnią zamęęzną kobitkę z mężem 30-latkiem i córka powyżej roczku....Nie dośc że rodzice cały czas dają im kasę to jeszcze pożyczają ją od nas a my już cholerka nie mamy...ale na firaneczki dla córci za 300zł to mają... Szlag by to trafił...
 
reklama
Dziewczyny przekazuję Wam gorące pozdrowienia od Ani i od Sawki.

Ania jeszcze w szpitalu, bo Małego cały czas naświetlają, a w piątek ma mieć robione usg i dopiero wtedy okaze się czy mogą już wyjść do domu.

A Sawka dochodzi do sił po cesarce, ma jakieś problemy z karmieniem, ale trzymam za nią kciuki, zeby wszystko sie unormowało. W każdym razie Lenka jest zdrowa i na pewno śliczniutka.
 
Do góry