reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Cyprysiowa-witamy spowrotem :-D i czekamy na szczegółowe relacje :]
Yoka-ja to małego rozbudzac nie musze,bo czuje non stop praktycznie jak daje,ale jak mam chwile spokoju a Dawidowi sie zachce z synkiem sie pobawić to puka i ściska troszke brzuszek i zawsze doastaje kopniaka zwrotnego :rofl2:
a ja juz po obiadku,mężuś pojechał na szkolenie i zostaje mi dobrych kilka godzi nuuudy :crazy:
 
Cyprysiowa

Witaj :-) jak tylko znajdziesz wolną chwilkę to pochwal się osobiście Ksawerkiem (mąż już to zrobił;-)), no i co najważniejsze opisz relacje z porodu... chyba wszystkie umieramy z ciekawości jak Tobie poszło :tak:
 
...nie no juz wszstkiego nie nadrobie...:)))

Czlowiek tylko na chwilke do pracki wyskoczy 4 godzinki normalnie a tu 20 stron...hm...:happy:

Doczytalam tylko, ze FASOLKOMARIA juz mama GRATULUJE CI KOCHANA!!!

I CYPRYSIOWA juz w domku z malenstwem:))) Nie ma to jak w domu co?

Apropos wypisow to dla pocieszenia i podtrzymnia debaty, tutaj jesli wszystko jest ok z mama i dzieckiem i do tego uda im sie skompletowac paperwork to wypisuja najwczesniej 2 godziny po porodzie!!! NIe wiem jak to jest mozliwe, ale jest.
Po cesarce zdaje sie 3 dni:))

Zyczcie mi szczescia:baffled::baffled:
 
dostalam odpowiedz od Agaci:
hej.jestem w szpitalu.Mam skurcze,bolesne i krzyzowe. Szyjki juz nie ma 2 cm rozwarcia. Niewiem czy cos dzisiaj ruszy. Mowia ze to po odstawieniu fenoterolu i moga byc tylko przepowiadajace. Ale juz bardzo boli .
 
Normalnie popłakałam się z radości!! Niezły sen.

Anka - dzięki, za miłe słowa, ja tez jestem dobrej mysli. A ja pierwsza ciążę przenosiłąm 8 dni, ale mojej siory nie pobijesz - 3 tygodnie i 1 dzień po terminie!! Leżała cały czas na patologii i stale byłą monitorowana, więc dziecko było bezpieczne.
No to faktycznie ją podziwiać bo ja bym tyle nie wytrzymała, ale super że wszystko dobrze się skończyło.
Dlatego - ANKA - miej się na baczności... Bo ten Twoj lekarz - konował coś za długo Ci karze czekać (skoro mówi że można do 42tc..)
Ewlew wypraszam sobie obrażanie mojego lekarza. On jest żadnym konowałem, to ten który mnie nie chciał przyjąc na izbie jest konowałem. Mój był wielce zdegustowany ta odmową wręcz zapytał czy mam tą odmowę na pismie i że cc sie nie czeka do 42tc a tym bardziej z trzecią. Ustalilismy że jak w tym tygodniu sie nic nie stanie to we wtorek mam jechac ponoiwnie i wtedy bedą musieli mnie ciąć, zreszta wtedy to juz im nawymyslam ze mnie brzuch boli i że ruchów nie czuję....nie zamierzam czekać do końca 42tc
A co do tego przenoszenia to musi być prawda, bo ja Marcinka przenosiłam 5 dni i faktycznie miał długie włosy ( do dzis ma, musze co 3 miesiące do fryzjera z nim chodzić) miał tez długie paznokcie i sucha skórę ( łuszczyła mu się) i nie był w mazi ,ale poza tym wszystko było ok i wody białe.
 
cyprysiowa witaj z powrotem !!!
yoka mi połozne brały ręce pod brzuch i zaczeły nim choptać i w ten sposób maleństwo sie budziło

url=http://www.maluchy.pl]
ci-24254.png
[/url]
 
reklama
Jestem tego samego zdania, ja miałąm robione USG po terminie pod koniec 41 tc i lekarz mi wyraźnie powiedział, że łożysko jeszcze młodziutkie, dużo wód płodowych i mogę jeszcze śmiało nosić małą, bo nie żadnych oznak niepokojących. A Misia urodziłą się w ostatnim dniu 41 tc i miałą oznaki wcześniactwa, więc jak widać niektóre dzieci potrzebują więcej czasu najzwyczajniej.

Czyli najważniejsze byc pod dobrą kontrola a wszystko bedzie dobrze...

a po cesarce trzeba tez tak ok 6 tygodni poscic jeszcze czy jakos inaczej jest>????:sorry2::sorry2::confused::confused::confused::baffled:

no co Ty.....wszystko zalezy od Ciebie..jak Cie nic nie będzie bolało i będziesz miała ochote to mozesz nawet na drugi dzień:-D nie słyszałam żeby to było zabronione. chyba że jest jakas infekcja albo inna przyczyna gdzie lekarz wyraźnie zabroni.

Hej, strasznie się ciesze, bo nie mam białka w moczu i kwas moczowy we krwi w normie co oznacza, ze nie mam zatrucia ciążowego!!!!!

Witam nową mamuśkę.
Super, jeszcze żeby cisnienie było ok to nie ma się czym martwić.

Kurczę dziewczyny....zaczynam naprawdę się niepokoić....dzisiaj nie poczułam ani jednego ruchu Oliwki :-( ostatni w nocy....chyba idę się położyć na lewy boczek bo mała tam ma syrki może jak ją troche poprzyciskam to zdecyduje sie troszke skopać mamuśkę.....
No po tylu poradach to malutka musi się rozruszać. Moja z kolei po czekoladce zaczyna tańce.

Ja na razie tam się nie golę bo jeszcze się boję po cięciu chociaż jak dotykam to nie czuję bólu ani rany tak fajnie mi się zagoiło a dopiero 6 dni od porodu upłynęło:-)
No to super że tak ładnie Ci się goi bo te rany lubią się ostro paprac.

hej. jestesmy juz w domku, pozniej napisze wiecej.
dziekuje za gratulacje i dagulli za smski :tak:

Ale szybko - super. No i jak się czujesz? malutki grzeczny? I faktycznie masz troszke do nadrobienia na liscie bo wiesz że tu u nas nie ma dnia bez maluszka.

dostalam odpowiedz od Agaci:
hej.jestem w szpitalu.Mam skurcze,bolesne i krzyzowe. Szyjki juz nie ma 2 cm rozwarcia. Niewiem czy cos dzisiaj ruszy. Mowia ze to po odstawieniu fenoterolu i moga byc tylko przepowiadajace. Ale juz bardzo boli .
O kurcze bidulka.....no to zeby to wsztsjo szybko poszło.....współczuję Wam tych bóli....ja to nawet nie za bardzo wiem co to skórcz..
 
Do góry