reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Jestem :-)

jesli chodzi o kołysanie brzuszka to sprawdzałam to na samym poczatku bo również leżałam na patologii.....i wiem jak tam budza maluszki które są leniwe....:-) ale niestety moja córa na to nie reagowała dlatego zaczęłam sie niepokoić.....
ale wpadam na pomysł i wyjęłam pozytywke którą dla niej kupiłam i włączyłam kładąc sie na boczek i przykładając do brzucholka i łooooł kokoszka sie obudziła...oczywiście nie są to ruchy tak silne jak zawsze bo generalnie moja córa jak już kiedys wspominałam podejrzewana jest przezemnie jak i przez mojego lekarza o ADHD :-D:-D:-D ale najważniejsze że są:-) a potem włączyłam Kołysanki i sama zasnęłam.....;-)
 
reklama
Cyprysiowa witajcie z powrotem....czekamy na relacje...:-)

Agacia powodzenia :-)

marzycielka super że wszystko tak pieknie sie zagoiło...;-)

Anka34 no ja jednak myslę że nawet z medycznego punktu widzenia seks na nastepny dzień po cesarce nie jest wskazany....;-) to jednak połóg....;-)

Ola2in1 nie mów hop.....;-)ja do tej pory też nie musiałam ale moja ciąża jest 'ciut" starsza od Twojej.....a córa dość spora więc zupełnie nie ma już miejsca na wariacje...;-)
 
YOKA ja tak mialam w weekend, sobota cisza albo odrobinke niedziela tez nie za bardzo liczylam ruchy i nie wyszlo za wiele. Cukier nie pomagal, rozne proby obudzenia dzidziusia tez nie, jak juz sie ruszyl to jak nie moj syn:-(

Ale wszstko wrocilo do normy:-):-)

Przez chwile myslalam tez, ze to moze cisza przed burza:)

Ty tez sie nie mozesz doczekac? Mi poiedzieli, ze jak nie urodze do 2go to juz rano mam jechac do szpitala na usg i do kliniki - sie zobaczy:)
 
YOKA ja tak mialam w weekend, sobota cisza albo odrobinke niedziela tez nie za bardzo liczylam ruchy i nie wyszlo za wiele. Cukier nie pomagal, rozne proby obudzenia dzidziusia tez nie, jak juz sie ruszyl to jak nie moj syn:-(

Ale wszstko wrocilo do normy:-):-)

Przez chwile myslalam tez, ze to moze cisza przed burza:)

Ty tez sie nie mozesz doczekac? Mi poiedzieli, ze jak nie urodze do 2go to juz rano mam jechac do szpitala na usg i do kliniki - sie zobaczy:)
Ja jak nie urodze do 2 to mam jechac do mojego gina po skierowanko i do szpitala....:-)
 
moj maz dzisiaj stwierdzil ze ja urodze z 1/2 :-D w piatek przyjezdza jego ojczym z danii a ja mowie do mojego ze ja moze juz bede na porodowce bo bedzie w czwartek now czy cos tam a on ze juz kiedys miala byc pelnia i tez juz na porodowce siebie widzialam:-D i tak mysli mysli i mowi ze z 1/2 urodze ale jak sie pytalam czemu tak twierdzi to nic niebyl w stanie wymslec:-D
 
No a tu produkcja postów kwitnie widzę ;-)

kana - cieszę się bardzo, że wyniki już lepsze.

A ja mam pytanko: czy któraś z was ma czasem (ja często) takie dziwne uczucie, w okolicach krocza i odbytu (ciężko określić), jakby dzwonił telefon z wibratorem i czuć go przez wiele warstw ubrań...:baffled:

:-D:-D:-D Ale porównanie! Zaraz wyobraziłam sobie wibrujący telefon w kroczu :-) Normalnie humor mi dorotka polepszyłaś!

Ja dzisiaj zrobiłam gruntowne porzadki w łazience i w kuchni z nadzieją, że to zmobilizuje moją pannę do wyjścia. Ale chyba ją to nie bardzo rusza :sorry2:
Choć jak stawia mi się brzuszek to zaczyna to być bolesne.
Jutro wizyta w szpitalu, zobaczymy, czy rozwarcie się powiększyło.
 
Dziewczyny mam fajny plik u mnie on jest w winampie ale nie wiem jak Wam go przesłać....czy któraś z Was może sie orientuje?????????:-)
 
reklama
dostalam odpowiedz od Agaci:
hej.jestem w szpitalu.Mam skurcze,bolesne i krzyzowe. Szyjki juz nie ma 2 cm rozwarcia. Niewiem czy cos dzisiaj ruszy. Mowia ze to po odstawieniu fenoterolu i moga byc tylko przepowiadajace. Ale juz bardzo boli .


ho,ho,ho a ja po raz kolejny sie pochwalę, że śniło mi się, że Agacia urodziła-czyli na pewien sposób jakaś przepowiednia jest:-D

Cyprysiowa witaj....kurczę, ale szybko wróciliście....;-)To teraz sprawozdanie z porodu obowiązkowe:-)

A moja Mała jak się rusza to normalnie czuję ją tak niziutko, że aż się boję, żeby mi nie wypadła:baffled: I musiałam teraz trochę poleżeć bo normalnie tak mnie kuło w prawym pośladku, ze nie mogłam chodzić:baffled:
 
Do góry