reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Madzienka pewnie jak wrócisz to znowu ciężko będzie nadgonić....znam to skądś...ja po wizycie to zanim coś napisze to tez 100stron do nadrobienia będę miala....:rofl2:

Dziewczyny bo prawdziwa i aktywna babyboomowiczka powinna zabierac ze soba wszedzie komputer:-D:-D:-D do lekarza do sklepu itp:-D:-D a juz o porodowce nie wspomne:-D:-D:-D w przerwie miedzy skorczami sledzimy babyboom:-D:-D:-Dpomiedzy karmieniem i przewijaniem tak samo:-D:-D:-D:-D trzeba byz nabierzaco:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
oo matko kochane....tak sie rozpisałyście że szok...a ja jakos nie mam weny zeby nadrabiać....ale mąż po 17jedzie na szkolenie które konczy sie o 22 to bedę miała duuużo czasu żeby doczytac was ;]
 
Dziewczyny bo prawdziwa i aktywna babyboomowiczka powinna zabierac ze soba wszedzie komputer:-D:-D:-D do lekarza do sklepu itp:-D:-D a juz o porodowce nie wspomne:-D:-D:-D w przerwie miedzy skorczami sledzimy babyboom:-D:-D:-Dpomiedzy karmieniem i przewijaniem tak samo:-D:-D:-D:-D trzeba byz nabierzaco:-D:-D:-D:-D:-D

:-D:-D:-D:-D dobre :-D:-D

żartowałaś z tym,:confused: no nie :confused: :-D:-D:-D:-D:-D
 
No a ja juz z wynikami i .......jest DOBRZE..... to znaczy płytki spadły,ale przez ostatnie 4 tyg tylko 3 tysiace, gdzie wczesniej w 1,5 tygodnia spadały mi o 20 tysiecy....jestem zadowolona jak nic....:}}}}}} Zobaczymy jesce co mi dziisaj ginekolozka powie na wizycie....co z moja szyjka i malutka.....zaraz nadrabiam co mi umknęło....

Sluchajcie to tak szybko ja puszczają???To ile tak faktycznie trzymaja w szpitalu????

Kana super, że wyniki są lepsze :-) Będzie dobrze :-) A co do wypisu ze szpitala to dokładnie nie pamiętam, ale u nas było jakoś tak, że dziecko musi mieć ukończone dwie albo trzy doby (99% że dwie doby, ale może to też zależeń od zapotrzebowania na wolne łóżka :-D), a więc najbardziej "opłaca" się rodzić nad ranem, przed samym obchodem :-D

Witajcie. Jestem nowa na tym forum. Moje malenstwo powinno sie urodzic 4 grudnia i naprawde niewidze kiedy go moge przytulic. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie
:-)

Witaj Camomilla :-)

Semiko - kurde, a ja tej głowy nie obwiązywałam Misi, cholera, jeszcze jej się łebek rozpadnie... teraz to mi stracha napędziłaś!!

Haha, aż tak Cię przestraszyć nie chciałam :-D:-D:-D Ale wiesz co? Hubertowi też się głowa nie rozpadła,a ma już 3,5 roku więc może nie będzie tak źle :-D:-D:-D:-D:-D

Witajcie.....może któraś mnie jeszcze pamięta.....
Wpadam na chwilkę i juz Wam nie przeszkadzam.....
Chciałabym pogratulować....Wszystkim "rozpakowanym"i tulącym swe Pociechy w ramionach ..zyczyć wszystkiego najlepszego.......A oczekującym szybkiego i sprawnego rozwiązania......

Wybaczcie ale jakoś tak cały czas Was podczytuję i cieszę się,ze dotrwałyście.......

Pozdrawiam Was Wszystke....

Agnieszko witaj :-) Miło, że do nas zaglądasz :-) Oj przydadzą się Twoje życzenia :-)

Dziewczyny bo prawdziwa i aktywna babyboomowiczka powinna zabierac ze soba wszedzie komputer:-D:-D:-D do lekarza do sklepu itp:-D:-D a juz o porodowce nie wspomne:-D:-D:-D w przerwie miedzy skorczami sledzimy babyboom:-D:-D:-Dpomiedzy karmieniem i przewijaniem tak samo:-D:-D:-D:-D trzeba byz nabierzaco:-D:-D:-D:-D:-D

Kochana, nawet o tym nie pomyślałam :-D:-D:-D, a przecież to taki prosty sposób, by nie mieć tyle stron do nadrabiania :-D:-D:-D
 
Hej, strasznie się ciesze, bo nie mam białka w moczu i kwas moczowy we krwi w normie co oznacza, ze nie mam zatrucia ciążowego!!!!!

Witam nową mamuśkę.
 
Edee obawiam się, ze to nie był żart :rofl2::-D:-D:-D


aha, no to ładnie :baffled:
ok. to jak tak, to ja poproszę wszystkie grudniowe koleżanki, o laptopa na gwiazdkę ;-):-D:-D:-D:-D, bo jak mam niby wszędzie chodzić z całym kompem :confused:, ani żadnych szelek nie mam do niego, ani nosidełka :-D:-D:-D , a tu jeszcze przecież dzidzię będzie trzeba nosić :tak::-D:-D:-D

A w przeciwnym razie będą Wam grozić zaległości w czytaniu Was, z mojej strony :-p:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Edee trzeba napisac zbiorczy list do Swietego Mikolaja moze sie zlituje nad nami babyboomowiczkami i an mikolaja sprezentuje kazdej po laptopie:-)
 
reklama
Do góry