reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Nie jesteś sama w tym poście sexualnym "z wyboru":baffled::baffled: ja też jakoś nie mam ochoty na sexik, i to już chyba gruuubooo ponad miesiąc :zawstydzona/y::zawstydzona/y::szok::szok::zawstydzona/y::zawstydzona/y:.

Zastanawiam się jak mój młody to wytrzyma:szok::szok: jak mi się nie zachce najpózniej do niedzieli :baffled::baffled:, a potem (po cesarce) znów kilka tygodni nic ...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::szok::szok::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

a po cesarce trzeba tez tak ok 6 tygodni poscic jeszcze czy jakos inaczej jest>????:sorry2::sorry2::confused::confused::confused::baffled:
 
reklama
Misiówka mysle,ze ona nie bardzo bedzie zadwolona bo i tak spadaja....

Renia ja tez mam nadzieje,ze nie bede musiała sie dowiadywac.....

Edee powiem tylko,ze moj misiek to naprawde jest bidny ze mna....napisze tylko,ze my juz dłuzej bez....:sorry2:troszke wstyd mi sie przyznac ile go juz mecze....ale staram sie nadrobic w inny sposób:p hahahha
 
Witajcie. Jestem nowa na tym forum. Moje malenstwo powinno sie urodzic 4 grudnia i naprawde niewidze kiedy go moge przytulic. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie
:-)

Hejka
Ja będę mieć synka Tomusia, w poniedziałek będę mieć usg i sprawdzą czy wszystko jest oki. Też mam anemię i łykam biofer i magnez 3 razy dziennie.

Witajcie!!!!!:tak:

Zero litości z waszej strony dla nieobecnych...ledwo dałam radę przeczytać wszystkie stronki a tu już nastepne pojawiają się...

Idę szykować obiad bo mój mężulek nie będzie miał co zjeść...ja dzisiaj z siorą odwiedziłam KFC:-D
 
FASOLKAMARIA GRATULACJE!!!!!!!!!!

Ja to nawet nie mam co liczyc na to, że mój M. da się namówic na przyśpieszanie porodu. 9 miesiecy postu a teraz niby by się zgodził???????
Wołami go nie zaciągne do łóżka.:-D
A i żadnego przystojnego sąsiada nie mam :baffled:

My też jesteśmy na świeta w domu. No, chyba ze się Jasiek pośpieszy i jakoś na początku grudnia zawita na świecie. Bo jak się urodzi w terminie to będzie za malutki na odwiedziny u babci Eli :-)

Tak sobie pomyslałam, ze jak mały będzie taki aktywny życiowo jak jest przez całą ciąże - to będę miała przesrane :-) On chyba wogóle nie śpi :-D
 
a po cesarce trzeba tez tak ok 6 tygodni poscic jeszcze czy jakos inaczej jest>????:sorry2::sorry2::confused::confused::confused::baffled:


Tego to ja sama jeszcze nie wiem :baffled::baffled:, ile trzeba odczekać, ale wydaje mi się, że też tak prędko nie będę mogła :sorry2:, w końcu mi też się tam w środku musi dobrze zagoić:baffled:, i nie wiem jak z tą blizną na brzuszku, więc z pewnością też to będzie killllka tygodni :baffled::baffled::baffled::wściekła/y::szok::szok::baffled:
 
Witajcie.....może któraś mnie jeszcze pamięta.....
Wpadam na chwilkę i juz Wam nie przeszkadzam.....
Chciałabym pogratulować....Wszystkim "rozpakowanym"i tulącym swe Pociechy w ramionach ..zyczyć wszystkiego najlepszego.......A oczekującym szybkiego i sprawnego rozwiązania......

Wybaczcie ale jakoś tak cały czas Was podczytuję i cieszę się,ze dotrwałyście.......

Pozdrawiam Was Wszystke....
 
My mamy zakaz nalozony przez lekarza:-:)-:)-( ale tak sobie mysle ze nawet jakbym teraz mogla to nie wiem czy bym sie zdecydowala jakos tak glupio bym sie czula:sorry2::sorry2::sorry2: ale juz blizej niz dalej wiec sobie z mezulkiem nadrobimy:-D:-D:-D:-D
 
No a ja juz z wynikami i .......jest DOBRZE..... to znaczy płytki spadły,ale przez ostatnie 4 tyg tylko 3 tysiace, gdzie wczesniej w 1,5 tygodnia spadały mi o 20 tysiecy....jestem zadowolona jak nic....:}}}}}} Zobaczymy jesce co mi dziisaj ginekolozka powie na wizycie....co z moja szyjka i malutka.....zaraz nadrabiam co mi umknęło....

Super bardzo się cieszę:-D

A ja mam pytanko: czy któraś z was ma czasem (ja często) takie dziwne uczucie, w okolicach krocza i odbytu (ciężko określić), jakby dzwonił telefon z wibratorem i czuć go przez wiele warstw ubrań...:baffled:

Tak chyba odczuwam czasem coś podobnego...

Witajcie. Jestem nowa na tym forum. Moje malenstwo powinno sie urodzic 4 grudnia i naprawde niewidze kiedy go moge przytulic. Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie
:-)

Witaj:-D

A ja się naprasowałam i teraz mi krzyż dokucza. Zastanawiam się, jak sobie radziłam ze wszystkimi obowiązkami przed L4 i dochodzę do wniosku, że chyba spowolniłam się we wszystkim :baffled:.

Cyprysiowa, czekam na relację:tak:
 
reklama
fasolkamaria gratulacje!!!!!!!!!!

ja to nawet nie mam co liczyc na to, że mój m. Da się namówic na przyśpieszanie porodu. 9 miesiecy postu a teraz niby by się zgodził???????
wołami go nie zaciągne do łóżka.:-d
a i żadnego przystojnego sąsiada nie mam :baffled:

my też jesteśmy na świeta w domu. No, chyba ze się jasiek pośpieszy i jakoś na początku grudnia zawita na świecie. Bo jak się urodzi w terminie to będzie za malutki na odwiedziny u babci eli :-)

tak sobie pomyslałam, ze jak mały będzie taki aktywny życiowo jak jest przez całą ciąże - to będę miała przesrane :-) on chyba wogóle nie śpi :-d

:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d
 
Do góry