reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Yoka ja tez kiepsko czuję Bartka, ale mam na niego sposób. Puszczam mu klasykę bobasa i od razu zaczyna się ruszac. Chociaz niestety te ruchy sa słabiutkie.
 
reklama
hmmm.... kurcze, nie wiem czy byłam na tyle grzeczna w tym roku :baffled::baffled::confused:, ale pomysł dobry ;-):tak::-D:-D:-D, ale jak by mnie nie wypuścili ze szpitala do 6 grudnia, to wezcie mi jednego, oki ??:-p:-D:-D:-D
Ktos tu by chciał i dzieciaczka i laptopika za jednym zamachem...nie ma tak dobrze....to tylko dla tych brzuchatych jesce:p hahahaha

A poza tym zrobili mi jesce ten posiew...no było smiesznie napisane: WYHODOWANE DROBNOUSTROJE: BLE BLE BLE...pomyślałam masakra.....co ja tam mam,ale okazało sie,ze tylko to co powinnam i w idealnej ilosci:}}}}
 
Kurczę dziewczyny....zaczynam naprawdę się niepokoić....dzisiaj nie poczułam ani jednego ruchu Oliwki :-( ostatni w nocy....chyba idę się położyć na lewy boczek bo mała tam ma syrki może jak ją troche poprzyciskam to zdecyduje sie troszke skopać mamuśkę.....


ja zawsze wtedy zaczynam glaskac brzuszek i tlumacze Filipkowi ze mamunia sie denerwuje bardzo i zeby dal jakis znak :tak::tak:a on wtedy zawsze sie lituje i daje mi kopa:szok: pelna wspolpraca:sorry2:
 
Ja marze o tym,zeby się ogolic normalnie bez lusterka....tam gdzie teraz to juz w ogole swiatełko nie dochodzi:p hahahah

Ja na razie tam się nie golę bo jeszcze się boję po cięciu chociaż jak dotykam to nie czuję bólu ani rany tak fajnie mi się zagoiło a dopiero 6 dni od porodu upłynęło:-)
 
reklama
Kurczę dziewczyny....zaczynam naprawdę się niepokoić....dzisiaj nie poczułam ani jednego ruchu Oliwki :-( ostatni w nocy....chyba idę się położyć na lewy boczek bo mała tam ma syrki może jak ją troche poprzyciskam to zdecyduje sie troszke skopać mamuśkę.....

Pewnie ma dzień leniwca.Spróbuj może prysznic na zmianę ciepły/zimny.

Marzycielko ja już nawet nie pamiętam jak to jest widzieć stopy i nogi. Strasznie jestem ciekawa czy dużo się zmieniłam.
Cieszę się, że dobrze się czujesz. Hormonki to podobno norma. Bądź dzielna.
 
Do góry