reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Fasolkamaria serdeczne gratulacje:-):-):-)

Witam nowe mamuski, ale nas duzo teraz- super:-D

Sypia sie nam kolezanki jak nie wiem co, a u mnie dalej cisza. Choc dzis w nocy nie moglam spac, bo moj byl w pracy,a mi sie ciagle wydawalo ze zaraz zacznie mnie cos bolec, a tu sama w domku, a on w miejscu bez zasiegu. Dlatego musze zaraz sie polozyc i odespac.

Kana ciesze sie razem z toba z dobrych wieści:-)
 
reklama
Wróciłam i nadrabiam, ale naprodukowałyscie stron:tak::-D:tak::-D

To ja się do Was dołączam-pomimo, że termin według OM mam na 16.12 , a wg USG 18.12 to i tak się boję, żeby nie zachaczyć świąt-bo jak tu leżeć w szpitalu w Wigilię:baffled: Tymbardziej się przestraszyłam bo ostatnio na wizycie termin porodu wg pomiarów Małej wyszedł na 23.12 :szok: Ale jak do 10.12 nic się nie ruszy to trzeba będzie działać;-)

Paola a ja mam powiedzieć jak mam termin na 21 grudnia:-D:-D:-D

Semiko o wagę nie martw sie, u mnie tez 8kg na plusie i pani doktor twierdzi że to dobrze bo oznacza że ciąża nie poszła w boki tylko w brzuszek....
A waga z usg zależy tylko i wyłącznie od dokładności lekarza i sprzętu:tak:
Nasz kolega jest ginekologiem i pokazał nam jak można róznie określić wage dziecka...wystarczy trochę mnie dokładoności i wychodza cuda:szok:

Hejka "z rana"!
U mnie nastrój troszke lepszy...wczoraj mi odszedł czop! pewnie to zasługa mojej ginki ...

Brawo!!!!!

Yoka do kącika babcinych mądrości i rad mozemy dorzucic dzisiejszą radę mojej babci - NIE SIEDŹ W INTERNECIE BO TO ZABIJA KRWINKI :szok:

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Dziewczynki nie martwcie się, my mimo że mamy rodzinkę na miejscu nie wybieramy się w tym roku na święta...nawet jeśli będziemy już w trójkę:tak:
Mam nadzieję że będziecie zaglądać na BB bo ja na pewno!!!!!:-)

Witam mamuski wtorkowo....melduje sie w dwupacku:p hahaha

Zaraz mykam po wyniki tych moich "nieszczęsnych" płytek krwi maja byc na 12...potem o 17:00 wizyta u ginekolozki...masakra.....ciekawe czym nowym dobijającym mnie dzisiaj zaskoczy..... moze znowu cos u mnie znalezli....bo juz mam małopłytkowosc i wirusa zółtaczki....ciekawe co dalej,biorac pod uwage,ze zostały mi jesce 3 tyg.....

A teraz jesce jak zawszze spróbuje Was troszke doczytac:p hahahah bo mamuski tutaj szalejecie jak nic:}}}}

Kana czekamy na wieści z wizyty!!!!!

Czytam dalej...chyba jeszcze z 10 stron mi zostało.....:tak:
 
Doorotka mnie czasami tez takie dziwne uczucie łapie:sorry2::sorry2: dziwne jakby jakies takie wlasnie uczucie na taka mega chcice na seksik:sorry2::sorry2: ale ja to wyposzczona przez cala ciaze wiec to moze dlatego:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Tygrysek ja tez wyposzczona,ale to dlatego,ze ni mam ochotki.....:-( ale jak będzie mi się przeciągała ciąża to się skusze to po takiej abstynencji może od razu zadziała:p hahhaa

Madzienka jak tylko wróce to dam znac.....
 
No bo generalnie mozna przenosić do 42 tc bo żadko kiedy trafia sie dokładnie w dzień zapłodnienia i jest margines błędu właśnie 2 tygodnie....ale to wszystko zależy od stanu ciąży...lekarz robiąc usg widzi w jakim stanie i na jakim etapie jest ciąża.....więc to że ktoś nosił ciążę do 42 tygodnia nie oznacza że miał lekarza konowała.....
Ja np. mam ciążę całkowicie donoszona i widać już u mnie zwapnienia na łożysku co właśnie świadczy o tym że mogę śmiało rodzić bez żadnego zagrożenia...;-)

Jestem tego samego zdania, ja miałąm robione USG po terminie pod koniec 41 tc i lekarz mi wyraźnie powiedział, że łożysko jeszcze młodziutkie, dużo wód płodowych i mogę jeszcze śmiało nosić małą, bo nie żadnych oznak niepokojących. A Misia urodziłą się w ostatnim dniu 41 tc i miałą oznaki wcześniactwa, więc jak widać niektóre dzieci potrzebują więcej czasu najzwyczajniej.

Semiko - kurde, a ja tej głowy nie obwiązywałam Misi, cholera, jeszcze jej się łebek rozpadnie... teraz to mi stracha napędziłaś!!

kana- mam nadzieję, że ginka będzie równie zadowolona jak ty!

CAMOMILLA - witaj, napisz o sobie wiecej i zagladaj jak najczęściej, bo nie nadrobisz kochana, hehehe!! Śliczne imię wybraliście dla synka!
 
Tygrysek ja tez wyposzczona,ale to dlatego,ze ni mam ochotki.....:-( ale jak będzie mi się przeciągała ciąża to się skusze to po takiej abstynencji może od razu zadziała:p hahhaa

Madzienka jak tylko wróce to dam znac.....



Nie jesteś sama w tym poście sexualnym "z wyboru":baffled::baffled: ja też jakoś nie mam ochoty na sexik, i to już chyba gruuubooo ponad miesiąc :zawstydzona/y::zawstydzona/y::szok::szok::zawstydzona/y::zawstydzona/y:.

Zastanawiam się jak mój młody to wytrzyma:szok::szok: jak mi się nie zachce najpózniej do niedzieli :baffled::baffled:, a potem (po cesarce) znów kilka tygodni nic ...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::szok::szok::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Fasolkamaria gratuluje!!!!!!!!!!!!!

U mnie bez zmian pobolewa tylko, skurcze nieregularne... stwierdziłam że nie będe się przejmować i czekać a może następny skurcz będzie za 4 minuty, będzie co ma być, swoją drogą ta lekarka jak mnie zbadała i sprawdzała moją szyjkę to myślałam że mi córcie wyciągnie takie uczucie:szok::szok:, nie chciałabym wiedzieć na czym polega masaż szyjki:-D:-D.

Witam nowe grudnioweczki - fajnie że nas coraz więcej:tak:
 
reklama
Do góry