reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

camomilla - witaj!!
kana, agawar - super, że wyniki ok
zapominajka - no cóż... to już nie ta waga - co przed L4. Ja mam to samo. W dodatku jakaś niezdarna jestem - ciągle gdzieś coś upuszczę, zaczepię się przechodząc, zawadzę Zuzią o coś....:-(
madzieńka - wracaj szybko - bo stronki mnożą się w szybkim tempie:-D:-D:-D - jak bakterie:-D
cyprysiowa - wracaj szybko i zdawaj nam tu szybko relacje z porodu... Ach... I czekamy na więcej zdjęć :tak::tak::tak:
 
reklama
Edee trzeba napisac zbiorczy list do Swietego Mikolaja moze sie zlituje nad nami babyboomowiczkami i an mikolaja sprezentuje kazdej po laptopie:-)

hmmm.... kurcze, nie wiem czy byłam na tyle grzeczna w tym roku :baffled::baffled::confused:, ale pomysł dobry ;-):tak::-D:-D:-D, ale jak by mnie nie wypuścili ze szpitala do 6 grudnia, to wezcie mi jednego, oki ??:-p:-D:-D:-D
 
hihih my sobie sprawilismy pare mies temu laptopa no i Iplusa tez mamy :) ale go nie polecam ;/ my mamy mozliwość tylko korzystania z internetu bezprzewodowego-ale to w sumie dobre przy laptopie :) ale nigdy wiecej iplus :[ i mimo tego to..i tak mam cholera co chwile zaległości...
a wo gule moja mam to mi powtarza co chwile-oczywiscie zeby nie było brzuszek odkryty tylko w domu..a ta swoje..zakryj bo mały sie urodzi od razu chory!! lalalalaaaa i tak w kółko macieju
 
jadą moje pyzy :)))))))) hahaha sportowy wydech mamy,ucho moje gumowe to słysze jak mój leci już na początku ulicy :)))))))))) mniam mniam mniam haha
 
Kurczę dziewczyny....zaczynam naprawdę się niepokoić....dzisiaj nie poczułam ani jednego ruchu Oliwki :-( ostatni w nocy....chyba idę się położyć na lewy boczek bo mała tam ma syrki może jak ją troche poprzyciskam to zdecyduje sie troszke skopać mamuśkę.....
 
Dla spragnionych sensacji mam wiadomość:):-D

Właśnie napisała do mnie fasolkamaria:

"Cześć właśnie urodziłam Julkę - 3400, dł. 58. Jestem przeszczęśliwa a Julka jest śliczna!"


GRATULUJĘ!!!!

SERDECZNE GRATULACJE!!!!



Dziewczyny cieszcie się tymi ostanimi dniami bo jak po porodzie zaczną Wam szaleć hormony to już nie będzie fajnie :zawstydzona/:-Dy:
Rano mam świetny humor wieczorem chce mi sie płakać...
Mam nadzieję , że szybko mi się to unormuje; dobrze , że mam Oliwkę grzeczną to nie muszę jeszcze się dodatkowo stresować:-)


agawar cieszę się , że jednak wszystko ok:-)


A ja dzisiaj zobaczyłam swoje kostki, stopy i uda normalnie rewelacja haha:szok::-D:-D


Yoka daj znać jak tylko Mała Cię skopie;-)
 
hihih my sobie sprawilismy pare mies temu laptopa no i Iplusa tez mamy :) ale go nie polecam ;/ my mamy mozliwość tylko korzystania z internetu bezprzewodowego-ale to w sumie dobre przy laptopie :) ale nigdy wiecej iplus :[ i mimo tego to..i tak mam cholera co chwile zaległości...
a wo gule moja mam to mi powtarza co chwile-oczywiscie zeby nie było brzuszek odkryty tylko w domu..a ta swoje..zakryj bo mały sie urodzi od razu chory!! lalalalaaaa i tak w kółko macieju

Oj olcia znam ten bol my sie meczylismy z iplusem przez 2 lata i tez sie przylaczam ze nigdy wiecej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: potrafil sie rozlaczax co chwila a juz o jego szybkosci zawrotnej nie wspomne:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale jak tylko skonczyla sie umowa przenieslismy sie do play'a i jest bez porownania:tak::tak:
 
reklama
Kurczę dziewczyny....zaczynam naprawdę się niepokoić....dzisiaj nie poczułam ani jednego ruchu Oliwki :-( ostatni w nocy....chyba idę się położyć na lewy boczek bo mała tam ma syrki może jak ją troche poprzyciskam to zdecyduje sie troszke skopać mamuśkę.....

YOKA spróbuj poklepać brzuszek z różnych stron... U mnie to zazwyczaj pomaga :-)
 
Do góry