reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
witam nowe grudnioweczki jak to fajnie ze na koncoweczke jeszcze ktos przychodzi;-)

ja dzisiejsza noc zaliczam do calkowicie nieprzespanej najpierw okropna zgaga :wściekła/y: zawsze szlam na latwizne i bralam rennie ale teraz jak biore te na cisnienie to niebede jeszcze innymi malego faszerowac do tego bol glowy potem bol podbrzusza i krzyza co prawda niebardzo mocny ale predzej niemialam tych boli i mialam nadzieje ze moze cos sie rozkreci bo dostalam skorcze co 8 min i bol narastal ale wraz z narastajacym bolem wzraztal odstep miedzy skorczami i dupa:wściekła/y::wściekła/y::-D no a potem sms od cyprysiowej ale to juz z emocji niemoglam spac :-) i chcialam wam odrazu napisac ale moj by mnie zabil jak bym mu wnocy zaczela kompa wlaczac:-D a brzuch mnie boli do teraz ale skorczy brak:sorry2: ale i tak jest jakis postep bo predzej niemialam zadnych objawow zblizajacego sie porodu:-D
 
Dzien dobry wszystkim brzuchatkom i juz nie brzuchatkom:tak: ja jakos dzis w nocy spac nie moglam:-( znow mi powrocil bol brzuszka i taki twardy mialam przez cala noc ech....:-( a teraz zrobilam sie piekielnie glodna i musialam wstac na sniadanko pierwsze:-D
 
witam z rana;-)

o 3 dostalam sms od Cyprysiowej ze jest na porodowce i ze po malu boli porzadnie;-)


Ło matko Cyprysiowa na porodowce!!!:szok::szok::szok::-D:-D:-D:szok::szok::szok: oj wiedziala kiedy fryzure ukladac na porod:-D:-D:-D:-D

a tak wogule to jak juz tak wszyscu hurtem na ta porodowke jada to troszke chyba zaczynam sie strachac tego porodu , a najgorsze jest to ze nie wiem jeszcze czy bedzie to porod naturalny czy cesarka gdyz Filipek jeszcze sie nie odwrocil:(((((((( ale ma jeszcze troszke czasu
 
Witam wszystkich - a szczególnie "ranne ptaszki"!!!!!!!!
Ja też już od 4,00 nie śpię...:angry: Czekałam biedna w cichości do 4.45 - aż mężyk do pracki wstanie... Śniadanko i heja na BB!! I tak zleciała godzinka nadrabiania Waszych postów...
Cyprysiowa - trzymam kciuki żebyście osobno z porodówki wrócili........

Już mam dość tych nieprzespanych nocy!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Dziś mężyk urwie się na godzinkę z pracy i jedziemy na USG na 16.00 na naszą kryszynkę popatrzeć... Yuhu!!!!!!!!!:happy2::happy2::happy2:
Jeszcze tu dziś wrócę - hehe
Miłego poranka!!!

ANIAMANU!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam z ranka!!!
Ja już nie mogłam wyleżeć i wsałam zrobiłam sobie herbatke i wcinam serniczek i zabieram się za nadrabianie (ciekawe ile nas jeszcze przybyło)
 
reklama
Dzień dobry wszystkim.
witam jestem tu nowa grudnioweczka mam termin na 10 grudnia przygarniecie mnie do siebie:-)

Witam Was serdecznie. Ja tez odliczam dni do Tego dnia...mam termin na 5-tego grudnia.... Pozdrawiam serdecznie:-)

Aha, to moj pierwszyh post:zawstydzona/y:
Witajcie Dziewczyny super ze do nas dołączyłyscie, im nas więcej tym raźniej

witam z rana;-)

o 3 dostalam sms od Cyprysiowej ze jest na porodowce i ze po malu boli porzadnie;-)

No ładne jaja.....Cyprysiowa wyskoczyłas nam tu jak "Filip z konopi" . W ogóle bym nie przypuszczała że Ty będziesz następna......szok......ale zobaczcie dziewczyny co robi dobry sexik i troszkę naerwów od sąsiadów.....mieszanka wybuchowo- porodowa.....hihihi
 
Do góry