reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Stawiam soczek za nasz ukończony 36 tydzień

babelkibg8.gif
babelkibg8.gif
babelkibg8.gif
babelkibg8.gif
babelkibg8.gif
babelkibg8.gif
babelkibg8.gif


To do dna pijemy i gratulacje:-DA widziałyście w faktach kobieta urodziła dziecko, które miało 69 cm i 5,8kg...niezły grubasek co???:-)
 
reklama
Dobry wieczor brzuchatki


Gratulacje dla wszystkich rozdwojonych mamus:-)

Ja dzis schodzilam sie jak glupia w jakims masakrycznie ogromnym shopping centre majac nadzieje ze cos sie moze jednak w koncu wykluje....ale jak znam zycie to przenosze:-)

Pierwsza ciaze przenosilam 6 dni::-D

YOKA cholercia glowa do gory, my jestesmy niezalezne baby i zawsze damy sobie rade...to tych facetow chyba najbardziej wkurza...trzymam kciuki kochana i pisz co u ciebie, bo lepiej jak to z siebie wyrzucisz niz jak ma siedziec w srodku...

Okruszku ciesze sie, ze u Was juz wszystko ok.

Madzienka a Ty kochana gdzie bedziesz rodzic??
Ja rodzilam na Krasnickiej...

Pozdrawiam Was dziewczynki i wszystkim swiezym mamom jeszcze raz gratuluje:-D:-D
 
Spieszę obwieścic wszem i w obec że
Mamy nowa Grudniowke listopadową
:tak::tak::tak:SMS:
"CZESC DZIEWCZYNY URODZIŁAM. KORNELA WAZY 2985G I 47CM O GODZINIE 16.21 POZDRAWIAM. ANIAMANU"

a MY GRATULUJEMY!!!!!
:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:


Super. Gratuluję z całego serca:-D:-D:-D

Melduję się jeszcze w 2-paku,.JESTEM W DOMKU

O 22 siedze sobie na BB a tu nagle coś leci, sprawdzam a na piżamce ślady żywej krwi i jakies inne mokre bezdbarwne plamy, przeraziłam sie potwornie bo mam jeszcze czas. Poszłam sie położyć i o 22.30 przyszły pierwsze bardzo nieregularne skorcze, potem od 2-4h pojawiały się już tylko 8 min. i były dosyć krótkie. O 4h wszystko ucichło.
Rano pojechałam do szpitala aby mnie zbadali i powiedzieli co i jak.
Na szczęście pęcherz cały, czyli wody nie sączą się, przez te skorcze zrobiło sie rozwarcie 1,5-2cm, szyjka krótka ale jest.
Serduszko ładnie bije, główka dosyć wysoko.
Położna stwierdziła, że jeszcze rodzić nie będę ale jak chce zostać to nie ma problemu.
Ale poród już niebawem bo czop śluzowy powoli odchodzi w kawałku i dlatego ta krew.
Mam odpoczywać, dużo leżeć.Chodze jak kaczka całe krocze mam obolałe, ciężko się chodzi i siedzi.

Jutro mam wizyte u swojej ginki. to zobacze co ona mi powie

Czyli już niebawem :-). Odpoczywaj kochana. Mam nadzieję, że ból krocza ci przejdzie.

Stawiam soczek za nasz ukończony 36 tydzień

babelkibg8.gif
babelkibg8.gif
babelkibg8.gif
babelkibg8.gif
babelkibg8.gif
babelkibg8.gif
babelkibg8.gif

Dzięki i gratuluję:-)

Okruszku cieszę się, że sytuacja się ustabilizowała.


Normalnie wierzyć mi się nie chce, jak to lawinowo ruszyło:-).
Niedługo wszystkie rozdwojone będziemy:-)


Dobranoc dziewczyny
 
Miejmy nadzieję, że jutro jak się rano zajrzy na forum to też będą dobre wieści, że nas przybyło:-) A ja powoli idę pcia;-)
 
Cyprysiowa - plany na wieczór brzmią kusząco ;-)A kto wie, może skończą się na porodówce.

semiko - mój mężuś też jutro świętuje urodzinki :-) To co, może urodzimy jutro razem? :-D A rodzinka fajną niespodziankę Ci zrobiła :tak:

villemo - chyba w twoim przypadku lepiej dla maluszka, że jeszcze nie urodziłaś. Ma jeszcze troszkę czasu na wyjście.

Pytia no możemy spróbować :-D:-D:-D:-D Chociaż dotąd nigdy nie byłam zwolenniczką tego, by obchodzić urodzinki tego samego dnia jak ktokolwiek inny z rodzinki :-D:-D:-D:-D

A teraz kochane zmykam już do łóżeczka... Dobrej nocki :-)
 
W wlasnie ze nie :-p nie zjadlam listerki, Ania napisala jescze bez kropki czyli czesc dziewczyny urodzilam kornela wazy...." Mój maz budzac mnie (bo spalam sobie) mowi ze aniamanu urodzila kornela :-D Ale to pewnie ona zakrecona jest i tak jej sie napisalo, dlatego specjalnie postawilam kropke :tak:
No to chyba Aniamanu z wrażenia zjadła literkę, bo to chyba n iem ozliwe żeby Kornelia zmieniła się w Kornela. Zresztą gdyby tak było to na pewno by napisała...

To trzymam kciuki, zeby ci szybko zaplanowali, skoro i tak wiadomo, że cesarka, to po co mają cię trzymać i będziesz sie tylko niepotrzebnie stresować, a tak rach ciach i szybko do domku i będziesz się już cieszyć swoją kochaną Córeczką.
Ciekawa jestem jak Twoi chłopcy przyjmą siostrę. Powodzenia i jak będziesz miałą siłę po cesarce to daj nam znać, że Malutka już na świecie.
Spoko, będe tu zaglądac i na bieżąco zdawać relacje......

Ja tez zwróciłam na to uwagę;-)...a wszyscy ostrzegali mnie przed zakupami rozmiaru 56:tak:
Ani chłopczyk ma 57. Mój miał 54 jak się urodził, a rozmiar 56 starczył mu chyba na 3 tygodnie, więc nie jest tak źle...zresztą zawsze mozna dokupić jakby co a jak juz na wstępie sa za małe to szkoda....
 
Ostatnia edycja:
ZARAZ MNIE SZLAG TRAFI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Znowu nas zalewaja gnoje cholerne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ZARAZ MNIE SZLAG TRAFI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:




Znowu nas zalewaja gnoje cholerne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cyprysiowa bardzo Ci współczuje:-(, jakieś nieodpowiedzialne ludziska nad tobą mieszkają... wiedzą że mają problem z rurami i olewają to:wściekła/y::wściekła/y:, jak masz telefon do właściciela to dzwoń:angry::angry:.
 
reklama
Pierwsze co to zadzwonilam do wlasciciela mowil ze gadal dzis z nimi ze mieli sie nie kapac i ze na jutro hydraulika maja , mial do nich zaraz dzwonic a moj Adrian poszedl tam i siedzi juz chyba z 15-20 minut:wściekła/y:

ps. Dobrze ze juz po seksiku :-p
 
Do góry