reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

witajcie dziewczynny nie ukrywam że już od dłuzszego czasu was czytam na forum i chciala bym sie do was dołączyć, Z jedną z was miałam już przyjemność rozmawiać a mianowicie z marzycielką, przy okazji składam wielkie gratulacje urodzenia córeczki :tak::tak::tak::tak:ja planowany termin mam na 13 grudnia ale 5 grudnia bede miec wywoływany poród, oczywiście jeżeli nie urodze w czesniej. Składam
gratulacje wszytkim świeżo upieczonym mamusiom. :-):-):-)
 
reklama
witam wszystkie nowo zalogowane przyszłe mamusie :)

wchodzę sobie patrze widze i SZOK! "cyprysiowa trzymaj sie" myślę sobie nie no jaja sie rozbrykały dziewczyny...ale cofam się kilka stron wstecz i czytam ze jednak naprawde cyprysiowa pojechała rodzić :)
tak więc CYPRYSIOWA POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a ja wczoraj czułam jak mały poszedł jeszcze nizej...tak sie kotłował, pchał w dół że myslałam że zaraz jajko zniose :) a na dzis mam w planach wielkiee pranie :) no i ten tydzien spędzę z żelazkiem w ręku :) kurcze przy was czas mi szybciej leci :) niedawno było 32tyg już 36
 
witam kolejna nowo ujawniona;-)

Anka34 to wyobraz sobie moja mine jak czytalam smsa:-D mnie juz wczoraj niebylo na forum jak sobie wywrozyla porod:-D

dziewczyny pamietajcie tez o tych ktore jeszcze nie na porodowce:-D mam na mysli siebie:-D prosze o trzymanie kciokow za moje cisnienie:zawstydzona/y: zjem sniadanko o mykam na pomiar mam nadzieje ze juz bedzie dobrze;-)
 
No tak zaczełam nadrabiać:
marzycielka witaj spowrotem już jako 100%mamusia
kokusia no to się ruszyło moje gratulki i trzymam kciuki
biedna morbilat
aniamanu następna no pieknie moje gratulki i trzymam kciuki
kokusia jeszcze raz gratuluję już masz maleństwo przy sobie
leakarolina wielkie gratulacje
no tak villemo następna trzymam kciukasy
no tak aniamanu już rozpakowana jeszcze raz gratuluje
misiaczek18 witaj u nas i pisz jak najwięcej
cyprysiowa powodzenia
ania_sloughwitaj
moniawycint witaj w naszym gronie
no i nadrobiłam kurcze ale mamy produkcję nieraz nie daje rady u mnie nic się nie dzieje jakieś tam małe skurczyki ale to już dłyższy czas tak więc żadna nowość dziś zaczynam pić malinki!!!
 
Witajcie Mamuśki
U nas dzis znów atak zimy, zasypało nas i zakopaliśmy sie aurtem przy wyjeżdżaniu z garażu, dobrze że jeszcze jest mąż, to nas wypchał, ale co bedzie jutro, jak on dziś wyjeżdża:baffled:, chyba przesiądę sie na sanki:confused:, chłopcy będą mnie ciągnęli:-)

Witam nowe mamusie: moniawycint, ania-slout, misiaczek18.

Dobrze, ze Cyprysiowa zdażyła sie wyszykowac i życze jej żeby szybko poszło i znów nowa Dzidzia.

Dagulla, trzymam kciuki za ciśnienie.

Mam nadzieję, ze uda mi sie dzisiaj do Was zagląda, że klienci nie dadzą od poniedziałku za bardzo popalic.

 
Cześć dziewczyny!
No proszę i Cyprysiowa przewidziała swój poród :-D Może już ma maluszka w ramionach :-)

Ja dzisiaj po ciężkiej nocy, ale niestety nie ze względów porodowych (choc całą nockę wypatrywałam znaków). Jasio nie mógł spać, ja też, trochę bolało mnie podbrzusze. W dodatku wczoraj wieczorem znowu się ścięłam z moim i przeryczałam pół nocy. Ech....

witam jestem tu nowa grudnioweczka mam termin na 10 grudnia przygarniecie mnie do siebie:-)
Witam Was serdecznie. Ja tez odliczam dni do Tego dnia...mam termin na 5-tego grudnia.... Pozdrawiam serdecznie:-)Aha, to moj pierwszyh post:zawstydzona/y:
witajcie dziewczynny nie ukrywam że już od dłuzszego czasu was czytam na forum i chciala bym sie do was dołączyć, Z jedną z
was miałam już przyjemność rozmawiać a mianowicie z marzycielką, przy okazji składam wielkie gratulacje urodzenia córeczki :tak::tak::tak::tak:ja planowany termin mam na 13 grudnia ale 5 grudnia bede miec wywoływany poród, oczywiście jeżeli nie urodze w czesniej. Składam
gratulacje wszytkim świeżo upieczonym mamusiom. :-):-):-)

Witam wszystkie nowe grudnióweczki:-)

No dobra, dzwonię do mojej ginki zapytać, kiedy mam wpaść do szpitala na badanko...
 
Witam :-)

Cyprysiowa, 3maj się jesteśmy z Tobą (Wami) :-):-D:-D

Pytia, trzymam kciuki za udane badanko, a może teraz Ty pójdziesz w ślady Cyprysiowej ;-):-):-D:-D


Ja za Tydzień o tej porze chyba na zawał zejdę :baffled:
 
Dagulla trzymam kciuki za cisnienie:tak:

A ja z nudów sporzadzilam liste z koncowką zakupow dla Filipka:tak::tak: jakies tam takie pierdulki ostanie ( szczoteczka do wloskow, nozyczki do paznokietek i herbatki hipp) i normalnie juz w pelni wyposazona bede mogla czekac na Fifka:-D:-D

Witam cieplutko nowe grudnioweczki:tak::tak:
 
reklama
Do góry