reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

witajcie..
ja jak zwykle co rano wchodze jak ciekawskie jajo a tu nowiny i az rycze

Cyprysiowa kochana trzymaj sie ..ale ciesze sie..heheh

a jeszcze 2 dni temu jakz nia rozmawialam to mowilam ze ja mojego Alberta wygnalam porzadnym bzykankiem i mowie jej to hehe idac porzadnie mlodego wystraszyli ze wychodzic mu sie zachcialo .:-D:-D bo ile moze byc pukany w glowke... mam nadzieje ze juz Kamila jest po albo juz niedlugo bedzie
 
reklama
dziwczyny widze ze niektore z was kupujecie dla swoich przyszlych maluszkow herbatki z hipa i tak sie zastanawiam czy juz od tych pierwszych dni mozna ja podawać? bo jak tak to bym sobie kupiła:tak:
 
dziwczyny widze ze niektore z was kupujecie dla swoich przyszlych maluszkow herbatki z hipa i tak sie zastanawiam czy juz od tych pierwszych dni mozna ja podawać? bo jak tak to bym sobie kupiła:tak:


Ja kupuje koperkową i rumiankowa dla dzidziusia mozna je podawac od 1 go tygodnia zycia a dla siebie herbatke dla karmiacej mamy:tak::tak: moze sie nieprzydadza ale wole je miec w domu niz pozniej w panice wysylac meza dl sklepu:-D:-D
HiPP: Herbatki ziołowe
 
no to w takim razie musze sobie kupic takie herbatki, a do mnie własnie zadzwonił mój doktor i umówił mnie jutro na 9 na ktg i mam nadzieje ze jakies skurcze już wyjdą bo bardzo bym chciałam już mieć maleństwo przy sobioe. Narzie to szyjke mam bardzo skrócona rozwarcie już jest teraz tylko brakuje skurczy, a na złośc ich nie ma tzn jak przedtem było ich bardzo duzo bo zaczęły się od 13 tyg no i musiałam być cała ciąze na tebletkach to tak teraz zanikają jak nazłość:-(
 
witam z rana;-)

o 3 dostalam sms od Cyprysiowej ze jest na porodowce i ze po malu boli porzadnie;-)

Cyprysiowa POWODZENIA KOCHANIE!!!!

witajcie dziewczynny nie ukrywam że już od dłuzszego czasu was czytam na forum i chciala bym sie do was dołączyć, Z jedną z was miałam już przyjemność rozmawiać a mianowicie z marzycielką, przy okazji składam wielkie gratulacje urodzenia córeczki :tak::tak::tak::tak:ja planowany termin mam na 13 grudnia ale 5 grudnia bede miec wywoływany poród, oczywiście jeżeli nie urodze w czesniej. Składam
gratulacje wszytkim świeżo upieczonym mamusiom. :-):-):-)

Witam Cię serdecznie;-) i resztę nowych mamuś również.


Dziewczynki przepraszam , że na nie które z Waszych pytań nie odpowiadam lub nie odpowiedziłam bo mam teraz Szkrabka, któremu poświęcam cały czas i gdy śpi mogę do Was pisać ale czasami sama też padam bo jeszcze dochodze do siebie :-)


Jeżeli chodzi o karmienie piersią to mi w pierwszey dzień zabrali Małą na badania na 5h pod kątem tego paciorkowca i następnie zapomnieli Oliwki oddać i spędziła na noworodkach spiąc jakiś czas zamiast być przystawiania przez położną do cyca.:wściekła/y: Potem zaczęła ssać ale szło Nam bardzo ciężko za mało pokarmu , za obolały sutek , za duży sutek , którego nie mogła chwycić.
Przy karmieniu piersią ubyła na wadze i jeden dzień i noc tak mi marudziła , że ja płakałam razem z nią.
Była głodna i nie mogła zroibić kupki.
W końcu połozna mówi żebym poszła po mleko i ją dokarmiła .Jak tylko podałam butelkę Oliwcia tak mocno chwyciła i najadła się do woli:-)
Potem już jadła butlę i od razu przez noc przybrała 40 gram , zrobiła kupkę i spała jak zabita:tak::-)

Teraz też je tylko butelkę bo ja nie mam za dużo pokarmu a i nie chce ją męczyc bo wolę mieć zdowe i szczęśliwe dziecko.
Na szczęście nie jestem z tych kobiet , które uważaja butelkę za zło bo sama na butli się wychowałam gdyż moja mamusia miała ten sam problem co ja.


P.S
Zaraz nowe foteczki w Galerii Maluszków:-)
 
Dzien Dobry Mamusie:-D:-D:-D:-D


Jakie dobre wiesci z rana, CYPRYSIOWA TRZYMAM KCIUKI!!!

Alez ja jej zazdroszcze, jeszcze tylko 8 dni:-):-)
Niestety nie wiem tylko czy urodze naturalnie czy cesarka zobaczymy jak bedzie.


Witam serdecznie nowe Babyboomowiczki:-)

Dziewczyny Wam tez tak przez ostatnie tygodnie nabrzmialy piersi?? Mi podrosly na poczatku ok 3mca potem 6mc ale teraz to juz chca karmic tylko jeszcze nie maja kogo:-D:-D:-D

Mam nadzieje ze nie wybuchna...a herbatka koperkowa to moze byc pomysl...
 
reklama
Do góry