reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Kurcze mam mega mocne skórcze od krzyza w sumie to mam nadzieje ze to nie jeszcze poród bo zaczynam panikowac. Dzwonilam juz do kolezanki zeby byla gotowa do Cypriana bo naprawde takich bóli nie mialam od czasu porodu. Mam nadzieje ze to tylko z nerwów :zawstydzona/y: odechcialo mi sie rodzic:zawstydzona/y:
 
Cyprysiowa renia ma racje takie emocje moga ci pomoc w rozpakowaniu:-):-D:-)

A ja dostalam wczoraj mój wózeczek, jestem bardzo zadowolona, do tego teściowa przyslala mi jeszcze jedna posciel w baranki, sama uszyla, jest słodka:-)

Taki szum na naszym forum ze z tego wszystkiego własnie odbylam kompleksowe golenie, jutro ide do fryzjera i jeszcze raz rozpakuje i spakuje torbe. Co by miec pewnosc ze mam wszystko.

Dziewczyny ale mojego meza to chyba nikt nie pobije:rofl2:, odkrylam dzis przy kompieli ze ma na brzuchu trzy male rozstepy:nerd:. Płakalismy ze smiechu ze niby tak sie wczul w moja ciaze i stara sie mnie zrozumiec:-D obłęd poprostu:rofl2:
 
reklama
Do góry