reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

A ja wróciłam z Misią i jestem denatka, nie widzę na oczy i marzę o wyrku natychmiast... chyba już nie dla mnie takie imprezy...

Dobranoc laseczki!
 
reklama
Cyprysiowa współczuje zalania mieszkania, taki numer na koniec ciąży,

Misiówka przykro mi z powodu bólu ząbka
ja mam jutro wizyte u dentysty, zmiana opatrunku a plomba to pewnie po porodzie

Yoka trzymaj się kochana, mam nadzieję , że jak zobaczy dzieciątko to opamięta się

Agawar z pewnością to jest czop i już niedługo będziesz tuliła Bartusia
ja mam podobnie, poród tuż, tuż tylko że ja zaciskam nóżki do grudnia:-):-):-)
 
A może córcia zrobi mi prezent urodzinowy i do wieczora będzie na świecie? :-D Haha, jak znam życie to przenoszę i będę jedną z niewielu naprawdę grudniowych mam :-D
Nie martw sie kochana, na pewno nie będziesz jedyną mamusią grudniową, jest jeszcze trochę dziewczyn w kolejce, więc na pewno Cię tak nie zostawią. Ja tez liczyłam, ze do tej pory Malutka będzie na świecie, a na razie się nie zanosi, a teraz to już się nie spieszę i mogę chodzić do końca, czyli 2 tygodnie albo chociaz do przyszłęgo weekendu (mąż jutro znów w trasę i wróci w piątek późnym wieczorem lub w sobotę):-)

Blizniaki - no faktycznie pojechali po garach, ja na twoim miejscu za tydzien bym ich odwiedzila na obiad
Coś Ty kochana, u nich to czasem jest tak, ze nawet herbaty czy kawy nie zaproponują:szok:, dlatego raczej nie chodzimy, co nie przeszkadza im wpadac do nas bez zapowiedzi:crazy:
A teraz zmykaj myju, myju i do łóżeczka, skoro dostałaś dzisiaj w kość, fajnych snów :-)

Villemo, spokojnie, masz jeszcze troszkę czasu, więc mozesz jeszcze podkarmić Martusię, a Ty byś chciała tak rach ciach i już:-D, no ale tak czy inaczej objawy juz masz, więc na dniach chyba coś sie u Ciebie wydarzy.

Ja juz po kąpieli, teraz popijam jeszcze koktajl, który sobie zrobiłam (mrożone truskawki + bananki + brzoskwinki + jogurt naturalny = pychotka) i zaraz będę oglądać "teraz albo nigdy", chyba ze w międzyczasie padnę i nie obejrzę:-D

Spokojnej nocki mamuśki
 
A ja za chwile ide sie kapac, ulozyc sobie wloski (w razie wizyty na porodówce-musze jakos wygladac ;-)) pozniej jakis seksik, moze dwa i spac... Mam nadzieje ze noc bedzie spokojna, moze mnie rozbudzic jedynie poród :-D:-D:-D
 
Stawiam soczek za nasz ukończony 36 tydzień

babelkibg8.gif
babelkibg8.gif
babelkibg8.gif
babelkibg8.gif
babelkibg8.gif
babelkibg8.gif
babelkibg8.gif
 
Ostatnia edycja:
Aniamanu-wielkie gratulacje :))
tak sobie patrze patrze i widze ze wszystkie dzieciaczki rozpakowanych juz mamus to malutkie :) tam 52,tu 47....ciekawe jak duży będzie nasz maluszek :]
ja przed chwilką zjadłam kolacyjke i uciekam chyba juz spać :]
dobranoc brzuchatki
 
Cyprysiowa - plany na wieczór brzmią kusząco ;-)A kto wie, może skończą się na porodówce.

semiko - mój mężuś też jutro świętuje urodzinki :-) To co, może urodzimy jutro razem? :-D A rodzinka fajną niespodziankę Ci zrobiła :tak:

villemo - chyba w twoim przypadku lepiej dla maluszka, że jeszcze nie urodziłaś. Ma jeszcze troszkę czasu na wyjście.
 
reklama
Do góry