reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Ja jakas zkręcona jestem bo przeczytałam urodziłam Kornela i sobie pomyślałam że przecież Aniamanu miała miec dziewczynkę a to chyba Cyprysiowa z wrażenia zjadła literkę...hhihihih
Ogromne gratulacje dla mamy i dzididz...
To które następna dzis śmiga na porodówkę.....póki jest dobra passa.....bo idziemy jedna za druga...hihihi
W wlasnie ze nie :-p nie zjadlam listerki, Ania napisala jescze bez kropki czyli czesc dziewczyny urodzilam kornela wazy...." Mój maz budzac mnie (bo spalam sobie) mowi ze aniamanu urodzila kornela :-D Ale to pewnie ona zakrecona jest i tak jej sie napisalo, dlatego specjalnie postawilam kropke :tak:
 
reklama
Dorotka_23 my mamy termin na temn sam dzień...i co planujesz święta w szpitalu?? mi moja lekarka poweidzaiał, że raczej wcześniej nie urodze...:-(,a tak bym chciał być z nasza kruszynką w domu na Boże Narodzenie
Okruszku my planujemy poród w domku (jak Bozia pozwoli..) i planujemy, że to bądą najcudowniejsze święta, nawet jeśli jednak skończą się w szpitalu...
Też mam nadzieję, na wcześniejszy poród i od 10.12. wdrażam plan: "Szybciej Kochanie":-D:-Dczyli mycie podłóg no i może jakieś czary mary z tatusiem maleństwa:-):-) Do tej pory wszystko, co planujemy się relizuje
 
No to może wrzucisz nam na kulinaria przepisy na te Twoje surówki, bo po porodach to pewnie większość z nas rzuci się na jakies dietki i wtedy będzie jak znalazł, a ładnie Ci ta waga leci. Ja własnie zawsze mam problem z wymysleniem jakiejś niskokalorycznej surówki.


.

Aniu, tak naprawdę to nie mam specjalnych przepisów na niskokaloryczne surówki :no: Jadłam trochę gotowych takich ze sklepu, ale było mi po nich niedobrze, więc sobie zrobiłam taka zwykła z ogóreczka, pomidorka, rzodkiewek, kiełek, kukurydzy i groszku. A waga tak mi leci pewnie dlatego, że organizm oczyszcza mi się ze zgromadzonej wody.
 
No proszę, jak pisałam odpowiedzi to tu kolejna super wiadomość przyszła!!!

ANIAMANU - GRATULACJE DLA CIEBIE I KORNELKI!!! WRACAJCIE SZYBKO DO NAS.
 
No ide jutro do szpitala ale nie wiem kiedy mi zrobią cc. Muszą dopiero zaplanować jak każda operację, no chyba że zacznie się coś dziać wtedy biora od razu...
To trzymam kciuki, zeby ci szybko zaplanowali, skoro i tak wiadomo, że cesarka, to po co mają cię trzymać i będziesz sie tylko niepotrzebnie stresować, a tak rach ciach i szybko do domku i będziesz się już cieszyć swoją kochaną Córeczką.
Ciekawa jestem jak Twoi chłopcy przyjmą siostrę. Powodzenia i jak będziesz miałą siłę po cesarce to daj nam znać, że Malutka już na świecie.

A u mnie w końcu wszystko wróciło do normy, ppogadaliśmy sobie z mężulkiem od serca, każdy powiedział co mu na wątrobie zalega i jest naprawdę cudownie:-)
Bardzo sie ciesze, że już lepiej. Pewnie jeszcze nie raz sie poprztykacie, w końcu jesteście młodym małżeństwem, no i na dodatek mieszkanie z teściami też nie polepsza sytuacji, ale kiedyś się dotrzecie.:-) Wiem co mówię, niedługo cyknie nam 10 lat po ślubie, a w sumie to już 15 lat razem.
 
Gratulacje dla kolejnej rozpakowanej mamusi :-) z niecierpliwością czekamy na relacje z porodu i zdjęcia córeczki :-):-)

jak dalej będziemy się rozdwajać w takim tempie to pewnie do połowy grudnia każda z nas będzie już miała swojego wyczekanego szkrabka :tak::tak::-):szok::szok::-D:-D:-D:-D

ja zaczynam odliczanie mojego szczęśliwego dnia :-):-)
7 dni do narodzin Alana:szok::szok::-D:-D juuupiiii
 
reklama
Aniamanu serdeczne gratulacje :-)

ja to doszlam dzisiaj do wniosku ze pewnie 4 urodze bo babcia mojego meza caly czas gada ze pewnie sie w barburki urodzi bo ona basia a mnie to strasznie irytuje jak ona tak mowi i pewnie jak na zlosc bedzie to 4 :-D
 
Do góry