reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Renia, tez mam nadzieję, że tego wirusa jelitowego nie załapię.

Dagulla, oni by jeszcze nie poszli, tylko ja zaczęłam sie ubierać, bo miałam w planie poobiedni spacerek, wiec już nie mieli wyjścia:-)

Ewelw, ja no-spy wogóle nie brałam przez całą ciążę, wiec moze sie nie znam, ale myślę, ze na tym etapie ciąży, w którym jesteś, to już nie powinnaś brać, bo przecież kiedyś poród musi się zacząć i po co wyciszać skurcze tabletkami.
A jeśli chodzi o wody, to mi położna mówiła, ze wtedy jechać od razu do szpitala
 
A ja w dalszym ciągu na diecie surówkowej... Dzisiaj rano miałam 1,7 kg mniej :-) Teraz wcinam pyszną surówkę, którą sobie sama własnoręcznie przyrządziłam :-)
No to może wrzucisz nam na kulinaria przepisy na te Twoje surówki, bo po porodach to pewnie większość z nas rzuci się na jakies dietki i wtedy będzie jak znalazł, a ładnie Ci ta waga leci. Ja własnie zawsze mam problem z wymysleniem jakiejś niskokalorycznej surówki.

Dziękujemy:-)
Czuję się dobrze choć jestem bardzo osłabiona ale córeczka mi sił dodaje.
Niestety nie karmię piersią bo miałam z tym przejścia ( myslę , że to po mamie bo ona też miała to samo co ja ) a Malutka była głodna więc zjada raz za razem pyszne butelkeczki mleczka Nan1 i przybiera na wadze bardzo ładnie;-)
Ja Marcinka tez dokarmiałam a potem to ujuz cały zcas miała na NANie. A jakby Oliwka miała problemy z kolką to super jest mleko NAN activ w puszkach i najtraniej w marketach. To jest specjalne mleko które własnie posiada jakies kultury bakteri czy czegoś co działa porzeciwkolkowo. Mój Marcinek nie miał po nim żadnych kolek a po 3 czy 4 miesiącu przeszłam na zwykły NAN.
No i Marzycielko czekamy na watku porodowym na szczegółową relację z porodu.

dostalam przed chwila sms od Cyprysiowej ze dostala sms od villemo o 10 rano ze jedzie do szpitala bo krwawila i miala skorcze. reszte kamila napisze jak wroci.

No nie mogę...... nastepna.....kurcze tu trzeba wchodzic co godzinę......Villemo trzymam kciuki żeby wszystko było ok.


Bliźniaki
dobrze zrobiłaś...ale że Ty im jeszcze obiad podałaś? Ja to bym nawet nie miała co podac bo robie tylko tyle żeby dla nas starczyło i powiedziałabym że nie mam dla nich obiadu bo nie spodziewałam się.... Ty to jednak jestes anioł ....
 
Tak patrze po suwaczkach i Renia i Blizniaki, Anka też wy jestescie już na końcóweczce.

No ja to mam termin na wtorek....i krzyz mnie boli juz od ponad tygodnia i wszystko ciagnie mnie w dół, podbrzusze boli a .......tu nic...... Dziewczyny z grudnia sie rozpakowały już a ja pewnie tak przewidywałam na poczatku rozpakuję się w pierwszych dniach grudnia...
 
bliźniaki-naprawdę cierpliwości Ci gratuluje bo ja to sie nie cackam..akurat mój M ma 2 siostry i niestety ale tez nie należą do najbystrzejszych(jeżeli chodzi o kwestie wyczucia) i kulturalnych :/ i tez się dziwie że on w miare normalny i brat(ale brata to wojsko bardziej wychowało :p )...aniołek z ciebie :) ja staram sie walic prosto z mostu co mnie boli i mi sie nie podoba bo nie chce dac sobie wejść na głowe....
marzycielko-zazdroszcze Ci i to strasznie ze masz juz malutką przy sobie :) ale każdy musi sie naczekać na swoje maleństwo
villemo-mam nadzieje ze wszystko ok i kto wie może już rozdwojona ;)
Anka34-życzę dotrzymania terminu ;]
 
No ja to mam termin na wtorek....i krzyz mnie boli juz od ponad tygodnia i wszystko ciagnie mnie w dół, podbrzusze boli a .......tu nic...... Dziewczyny z grudnia sie rozpakowały już a ja pewnie tak przewidywałam na poczatku rozpakuję się w pierwszych dniach grudnia...
Na wtorek ? Ooooo matko ... :szok:
 
reklama
Spieszę obwieścic wszem i w obec że
Mamy nowa Grudniowke listopadową
:tak::tak::tak:SMS:
"CZESC DZIEWCZYNY URODZIŁAM. KORNELA WAZY 2985G I 47CM O GODZINIE 16.21 POZDRAWIAM. ANIAMANU"

a MY GRATULUJEMY!!!!!
:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry