reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Aniamanu, moje serdeczne gratulacje, dużo zdrówka dla Ciebie i Kornelki

Ewelw, nie ma sprawy.

Anka, a Ty nie masz iść jutro do szpitala? i czy masz planowaną cesarkę, bo tak mi się coś kojarzy, ale już nie wiem czy dobrze?

Ola 2in1, skąd ja to znam, mój tez ma 2 siostry i niestety, ale one jakieś takie niepełnosprytne:-), gdyby były w miare kontaktowe, to byłoby fajnie, bo jedna jest w moim wieku, a druga dwa lata młodsza. Przecież można by sie było jakoś normalnie spotykać czy gdzieć razem wyskoczyć, bo ja raczej należę do osób towarzyskich i mam dużo znajomych, ale z tymi sie po prostu nie da.
Jedna na szczęście wcale nie przychodzi, a druga przyjdzie bez zapowiedzi, siedzi i nic nie mówi, coś tam próbuję z nią gadać, ale ona nic i wygląda to jak przesłuchanie, bo ja o cos pytam, ona odpowiada i dalej cisza:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
leakarolina - WIELKIE GRATULACJE!!! I super, że do nas wróciłaś :)

Ciekawe, jak tam villemo - od rana już trochę minęło... Może mamy już kolejnego maluszka na świecie.

Yoka - co się dzieje, kochana? Bidulko, teraz akurat najmniej potrzeba ci takich stresów, ach ci faceci - totatalny brak wyczucia :wściekła/y:

My dzisiaj mieliśmy rodzinkę z okazji jutrzejszych urodzin mężusia. Cały dzionek na obrotach w sumie, ale energia mnie ostatnio rozpiera, więc nie narzekam. Teraz wieczorkiem trochę pobolewa mnie podbrzusze. No i kręgosłup coraz bardziej mi dokucza. Jutro mam się stawić w szpitalu na badanie, zobaczymy, jak tam moja szyjka się miewa.
 
hehhe ile juz nowych mamusiek :-) a u mnie nic :-( nada zakatarzona juz nie wiem co mam robic zeby ten katar poszedl sobie:crazy:
Aniamanu gratulacje :)
 
Spieszę obwieścic wszem i w obec że
Mamy nowa Grudniowke listopadową
:tak::tak::tak:SMS:
"CZESC DZIEWCZYNY URODZIŁAM. KORNELA WAZY 2985G I 47CM O GODZINIE 16.21 POZDRAWIAM. ANIAMANU"

a MY GRATULUJEMY!!!!!
:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Ja jakas zkręcona jestem bo przeczytałam urodziłam Kornela i sobie pomyślałam że przecież Aniamanu miała miec dziewczynkę a to chyba Cyprysiowa z wrażenia zjadła literkę...hhihihih
Ogromne gratulacje dla mamy i dzididz...
To które następna dzis śmiga na porodówkę.....póki jest dobra passa.....bo idziemy jedna za druga...hihihi

Anka, a Ty nie masz iść jutro do szpitala? i czy masz planowaną cesarkę, bo tak mi się coś kojarzy, ale już nie wiem czy dobrze?
No ide jutro do szpitala ale nie wiem kiedy mi zrobią cc. Muszą dopiero zaplanować jak każda operację, no chyba że zacznie się coś dziać wtedy biora od razu...
 
Gratuluję wszystkim nowo upieczonym mamusiom:-)
Nie było mnie od wczoraj a tu taki wysyp:-D super
Marzycielko cieszę się bardzo, że wróciłaś już do domku:-), ucałuj swojego skarbka ode mnie:tak:
Yoka co się dzieje??? Nie denerwuj się bo maleństwu szkodzi....Napisz co sie dzieje może jakoś ci pomożemy???

A u mnie w końcu wszystko wróciło do normy, ppogadaliśmy sobie z mężulkiem od serca, każdy powiedział co mu na wątrobie zalega i jest naprawdę cudownie:-)
 
reklama
Dorotka_23 my mamy termin na temn sam dzień...i co planujesz święta w szpitalu?? mi moja lekarka poweidzaiał, że raczej wcześniej nie urodze...:-(,a tak bym chciał być z nasza kruszynką w domu na Boże Narodzenie
 
Do góry