reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Justyna, kochana pytanie retoryczne, gdzie ja mogę byc, oczywiscie ze w pracy, jak nie przyjde to znaczy, ze wylądowałam na porodówce:-D.

Ania, super, ze już z nami jesteś, ale liczyłam, ze jednak chodzenie po schodach pomoże i wyjdziesz z Dzidziuśkiem, i nawet pełnia na Ciebie nie zadziałała:rofl2::-)

Nad drugim imieniem nawet jeszcze nie myśleliśmy, dopiero zdecydowliśmy sie na pierwsze: Magdalena, ale może damy drugie po mnie, bo mąż chciał zeby pierwsze miała tak jak ja, ale sie nie zgodziłam, ale jako drugie czemu nie.

Pisała któraś do Cyprysiowej? moze jest na porodówce?
 
reklama
dzieki kochane.............

a powiedzcie mi jak to jest z Waszymi szyjkami- jaka maja długośc?? moze bedzie mi lepiej...
 
KANKIYA współczuje ci, tak ciagle lezec to nic fajnego:-(
a dzidzia jeszcze musi sporo poczekac. Trzymam kciuki zeby sie nie spieszyla:-)
 
Kankiya, kochana trzymam kciuki, zeby twoja szyjka wytrzymała jeszcze trochę, mi niestety gin nie powiedział jak jest u mnie, więc Ci nie odpowiem.
W każdym razie liczyłam, że dlatego że tak latam, to urodzę w 36 tygodniu, a tu sie na razie nie zanosi, w każdym razie lekarz na razie zadnych oznak zbliżającego się porodu w sobotę nie widział.
 
reklama
Do góry