reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam Wszystkie mamunie :-)

Krasek, Wszystkiego naj... naj ... naj ... z okazji urodzinek :-)

Ja rozstępów nie mam jak na razie nigdzie (odpukać) no może 1 malutki na piersi, ale nic poza tym .

Ale Wam dziewczyny zazdroszcze-Tym co mają dziś wizyty :zawstydzona/y: ja na swoją muszę cierpliwie poczekać do wtorku:baffled:.
Nockę miałam spokojną, pomijając wstawanie co godzinę na siusiu :wściekła/y:, ale tak ogólnie to myślałam, że gorzej będę znosić ten 9 m-c, a tu proszę, nie jest tak tragicznie jak myślałam:tak::-D:-D:-D, no chyba, że się jeszcze zdąże zdziwić :-D:-D:-D.
 
reklama
Ja dzisiaj wizyty nie mam ale za to jutro ide do gina. Ja od przedwczoraj mam ból gólwy wczoraj nie mogłam funkcjonować ale dzisiaj już mija i moge troszke z wami popisac:-)
 
Cześć dziewczyny:-)
Ja już jestem w domku:tak: Niestety jeszcze z brzuszkiem....Pan doktor powiedział,że mogłabym już rodzić,ale po co...Przygotowanie jest więc mam wrócić na poród.Mam nadzieję,że już nie długo:tak: Dziękuję Wam wszystkim bardzo,że myślałyście o nas:tak:

quess gratuluję kruszynki:tak:
 
Cześć dziewczyny:-)
Ja już jestem w domku:tak: Niestety jeszcze z brzuszkiem....Pan doktor powiedział,że mogłabym już rodzić,ale po co...Przygotowanie jest więc mam wrócić na poród.Mam nadzieję,że już nie długo:tak: Dziękuję Wam wszystkim bardzo,że myślałyście o nas:tak:

quess gratuluję kruszynki:tak:

A my juz myślałyśmy że wrócisz z dzidzią;-)trzymaj się dzielnie i dawaj znać!!!!
 
anoli - ja miałam już jeden wymaz i to on wykazał lekką infekcję grzybiczną, ja nie czuję dyskomfortu żadnego, teraz miałam drugi raz wymaz w szpitalu, jak pójde do położnej to bedą już dwa wyniki, więc będzie podstawa do rozmowy.

Asia - fajnie, że dziś już lepiej się czujesz, mam nadzieję, że minie zupełnie

Ania - super, że już w domku, teraz czekamy na decyzję dzidziusia, hehehe.
 
Witam mamuśki

Ja tylko na chwilkę bo zbieram się na USG

Krasek wszystkiego najlepszego

Ania witamy, daj znać jakby coś się działo:tak:

Ja już o nockach nic nie pisze bo mnie wykańczają, a roztępy zrobiły mi się jakiś tydzień temy trzy na jednym udzie:-(, dobrze że to już końcówka ciąży to może nie będzie ich więcej.
Uciekam i pozdrawiam papa
 
Dziewczyny ja wczoraj przeszłam 6 pięter szpitala chyba z 5 razy...I nic:zawstydzona/y: Tylko nogi mnie dzisiaj bolą:-p Ajj uparta dzidzia:-p
 
reklama
Do góry