reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witaj Aniu po przerwie. Myslałam, że już z maluszkiem będziesz;-) a ty ciągle spakowana. Daj znac jak coś się zacznie dziać.

Przypomniało mi się, że miałam wam napisać o rozstępach... Ja mam je na całym brzuchu:crazy:, ale na szczęście tylko na brzuchu. Żadne specyfiki mi nie pomogły.

zmykam na spacerek i do biblioteki
 
Witam po powrocie.....walczyłam w tej mojej przychodni ,ale okazało sie ,ze moja ginka ma jakieś zwolnienie i faktycznie będzie dopiero 25.11....chyba sie doczlapie do tego czasu jeszcze :-)

Aniu ty sie nie przepeczaj bidulko tylko odpoczywaj,a dzidzia i tak wyjdzie kiedy bedzie chciała :-D niestety to raczej od nas niezalezne jest.....
Co do dwoch imionek to my chyba nie dajemy....nie wiem zreszta sama....ja mam wsumie dwa Karolina Anna ,ale tego drugiego to w ogole nie uzywam....
 
reklama
Witajcie mamunie,
]melduje sie;-) Ciesze sie, że u Was na razie wszystko dobrze oby tak dalej choc niektóre z Was juz blisko finiszu - tylko pozazdroscic suwaczkow:-)

u mnie nie za dobrze.. moja SZYJKA MA JUZ tylko 1,5 CM:baffled::szok: i moge tylko wstawac do toalety i nic wiecej ,no i lezenie z poduszka pod tylkiem co prowadzi do zwracania pokarmow:-( na dodatek dobrano mi w szpitalu nieodpowiedni rozmiar krazka i nic mi nie pomaga a na wymiane za pozno - jestem wsciekla:wściekła/y: chcialabym wytrzymac choc 3 tyg.....
buzki...
 
Do góry