reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam wszystkie dziewczyny z wieczorka

Ciężko jest nadrobić wasze posty, z tego co wyczytałam to jutro gromadką idziecie do lekarza, ja jutro mam USG.... jak wróce to się pochwale wymiarami mojej córci:-).

Mnie zgaga przechodzi po paru łykach wody niegazowanej.
Miłej nocki :tak:.
 
reklama
No i wyczytałam, że jednak laski w ciąży biorą te leki... kurde, bądź tu mądry, wypisałam sobie te maści i jutro zapytam w aptece...
 
No i wyczytałam, że jednak laski w ciąży biorą te leki... kurde, bądź tu mądry, wypisałam sobie te maści i jutro zapytam w aptece...

Hej Misiówka ja całą ciążę biorę jakies globulki bo ciągle coś mi się tam dzieje. Ponoć lepiej leczyć, a nizeli zostawić sprawę ;-)Bo stan zapalny może dojść do dzidziusia.
 
Dzień dobry ;-);-)
od 6 psina mi spać nie dała...ale w sumie to dobrze, bo jestem juz rozbudzona i do zycia :) słoiczek juz stoi i czeka ;) ręcę przyklejone do ciała zebym znowu nie złapała jakiegoś ciastka czy żelka :-p ...a co do leków w ciąży...ja brałam ginalgin(nie licząc kropli do nosa i moich astmatycznych) i dziwne to bo lekarz je wypisał a na ulotce ze kobiety w ciąży brac nie mogą...ale uprzedził mnie od razu żebym nawet za ulotke sie nie brała :]
miłego dnia wszystkim życzę
 
Ostatnia edycja:
witam :-)
ja dzisiaj tez ide do gina ;-) ale to na 16 dopiero a teraz wybieram sie do poloznych dowiedziec sie ze pewnie znowu przytylam ze 2 kilo ostatnio cochwile cos jem:zawstydzona/y:
a mi dzisiaj snila sie Cyprysiowa:-) kochana urodzilas trojaczki stalas z mezem na przystanku taka zagubiona ja do ciebie podeszlam cos tam ci zaczynam mowic ze niemam doswiadczenia z dziecmi ale jakbys cos potrzebowala to moge wam pomoc tylko ze ja niemialam brzuszka dzidziusia tez nigdzie niewidzialam mojego:-D i caly czas sie zastanawialysmy jak to mozliwe ze caly czas ci mowili ze jedna dzidzia bedzie a tu trzy urodzilas:-D

moj pies to mnie w nocy doprowadzal do szalu co chwila jajeczka sobie lizal a on robi to naprawde glosno:crazy: juz myslalam ze go normalnie zabije ale po jakiejs godzinie:sorry2: mu przeszlo

cos jeszcze chcialam napisac ale juz nie pamietam:sorry2:
dobra lece jak wroce to wam sie pochwale ile przytylam:zawstydzona/y:
 
Dzień dobry;-)
Paola super ten Twój wózeczek :tak:
Agatkas mam pytanko w sprawie kołysanek które kiedyś wysyłałaś coniektórym brzuchatką;-)czy mogłabyś mi również wysłać ???
Zazdroszczę wszystkim brzuchatką które mają dziś wizytę u gina :-( ja byłam w zeszłym tygodniu we wtorek ale jak bym mogła to bym co tydień chodziła a następną wizytę mam w przyszły piątek dopiero - jestem ciekawa czy mała się obróci do tego czasu...
Miłago dnia wszystkim:tak:
 
reklama
Kiedy mozna juz bezpiecznie rodzic, w 37 czy 38tc?:szok:

Za donoszoną ciążę uznaje się ukonczony 36 tydzień. Ale generalnie urodzenie w terminie to 38-40 tydzień. Ja rodziłam poprzednio w 37 i wolałabym donosić do 38, szczerze mówiąc.

ja jutro ide chyba jakos ostatnia bo mam o 18 dzwonić i mi powie czy ma juz przyjechać czy później !!

Ja nie wiem, o której mam wizytę, bo było takie obłożenie na dzisiaj, że dziewczyny z recepcji dopiero mają mi zadzwonić, o której mam przyjść, pewnie tez późno wieczorem.

Muszę wam napisać co dzisiaj zmajstrował moja córcia, otóż poszła z tatusiem na spacer i zakupy, zabrała ze soba swoją malutką torebeczkę (mała z niej dama)
Powiedziałam córci, że ma coś kupić mamusi- jakąś niespodziankę i włożyłam jej do kieszonki 2zł. Gdy wrócili do domu, ja ją rozbieram, pytam gdzie była i co kupiła, zainteresowała mnie jej torebeczka była dziwnie wypchana,:baffled: otwieram a tam rogal, pytam męża po co kupił rogala, on zdziwiony:baffled: a Natuś odpowiada "to dla ciebie niespodzianka" poprostu mała go ukradła ze sklepu :zawstydzona/y:

Niezła agentka z tej Twoje córci :):):)
 
Do góry