reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

witajcie wieczorkiem :-D
A ja do mojej córci mówię " Córcia wyszłabyś już bo mamusia sie już za Tobą stęskniła " a ona wtedy mnie kopie i mówi" e mama jesce nie...":-DNo cóż w takim razie czekamy bo czuję , że lalka najpierw chce nabrać masy a potem zaskoczyć Nas swoją wilkościa i ładna wagą.
Jeszcze 16 dni.... Uwierzycie??:tak::-)
no Marzycielko już niedługo, lada chwilka i będziesz miała swoja córeczke w ramionach :tak:

Wcale Ci się nie dziwię, bo ja to już nawet dłuższy czas nie mam ochoty:) Biedny mój mężowy.... (eee tam wcale mi go nie żal:) )
a mi mojego męża troszkę żal, bo temperament i potrzeby to on ma :tak: ale jest dzielny :tak: i nie naciska...

A ja dzis mam mega doła...
Wczoraj miałam mały wypadek bo omal żywcem nie spłonęłam.... Buchnął mi piec...i kit z tym że sweter mam do wywalenia i końcówki włosów przypalone, ale najgorsze jest to że poparzyłam ręke....i tak dzieki Bogu że to sie tak skończyło....Dzis juz lepiej z reką, tylko troszke boli jakbym za długo się opalała, ale wczoraj to myślałam że wyjde z siebie. Na szczęscie moja mama (jest kierownikiem apteki) wymamrała jakąs super maść i dopiero ona przyniosła ulgę, bo tak to chyba bym w ogóle nie zasnęła.

ojejku :szok: aż mi ciarki przeszły jak przeczytałam twojego posta... dobrze że niczym poważnym to sie nie skończyło...

A ja od wczoraj bardzo źle się czuję....mam bardzo obolały brzuch....a do tego straszne rwące bóle krzyża promieniujące na całe plecy....dziś mogę siedzieć ale wczoraj masakra....ani siedziec ani leżeć nawet stac nie mogłam....chodziłam po pokoju prawie dwie godziny żeby jakoś wytrzymać...w koncu zrobiłam sobie gorącą kapiel i przeszło.....ale tylko na czas leżenia w wannie...jak z niej wyszłam znowu zaczęło boleć....z tego wszystkiego zaczęłam dziś pakować torbe do szpitala bo mam jakieś złe przeczucia...:-(
bidulka... wytrzymaj jeszcze troszkę... choć skończyłaś już 36 tydzień i może niedługo twoja córcia zechce wyjść na świat ;-)

Sawka, kochana naciesz sie mężusiem, my Ci wybaczymy nieobecność, tylko będziesz miałą chyba trochę nadrabiania:-).
mam cichą nadzieje że nie będziecie sie rozpisywać jak szalone i nie będzie dużo nadrabiania :tak:;-)
 
reklama
Anka bidulko, uwazaj na siebie.

A ja wrocilam. Zjadlam po drodze liona, 3bita, wypilam cala buteleczke tego specyfiku z cytryny i miodu a podczes ktg popijalam zimna wode i maly fikal ze hej. Parametry byly spelnione juz w 10 minut a lezalam 26. Uciekal non-stop trzeba bylo pasy przemieszczac i go łapac. :tak: to tyle z ktg. teraz wizyta

Mam rozwarcie na 1 palec ale zewnetrzne tylko, szyjka miekka, skrócona,, glowka napiera na szyjke. PROGNOZA: w ciagu 2 tyg nie urodze ale tez nie przenosze jesli jest juz taki stan szyjki.:tak: nastepna wizyta okolo 20.11 i zrobimy wtedy ostatnie usg zeby zmierzyc ostatecznie malego.
 
Yoka wytrzymaj jeszcze troszkę. Mam nadzieje, że te bóle trochę zelżeją i nie będą Cie katowały.

Dagulla cieszę się, że wszystko ok.

Cyprysiowa super, że taki mały żywy i że nie masz w perspektywie "przenoszenia". Tylko pozazdrościć
 
Ostatnia edycja:
Marzycielka Ty to masz jeszcze energi w sobie!!! chyba ze 100 razy więcej niż ja a mam dużo dalej do rozwiązania od Ciebie:tak:Podziwiam Cię naprawdę;-)

To chyba dzisiaj mam tylko taką energię ale fajny dzień dzisiaj po prostu,
mąż kupił kremówki i ciastko czekoladowe mniaaammm....
Wpie...am żarełko jak głupia....Oliwka będzie pewnie duża skoro tak mnie ciągnie...

Anka całe szczęście,że nic poważnego Wam sie nie stało.....uważajcie na siebie :tak:

A ja od wczoraj bardzo źle się czuję....mam bardzo obolały brzuch....a do tego straszne rwące bóle krzyża promieniujące na całe plecy....dziś mogę siedzieć ale wczoraj masakra....ani siedziec ani leżeć nawet stac nie mogłam....chodziłam po pokoju prawie dwie godziny żeby jakoś wytrzymać...w koncu zrobiłam sobie gorącą kapiel i przeszło.....ale tylko na czas leżenia w wannie...jak z niej wyszłam znowu zaczęło boleć....z tego wszystkiego zaczęłam dziś pakować torbe do szpitala bo mam jakieś złe przeczucia...:-(


ooo no to może twoja Oliwka będzie pierwsza. Ciesz się babo:-)

Anka bidulko, uwazaj na siebie.

A ja wrocilam. Zjadlam po drodze liona, 3bita, wypilam cala buteleczke tego specyfiku z cytryny i miodu a podczes ktg popijalam zimna wode i maly fikal ze hej. Parametry byly spelnione juz w 10 minut a lezalam 26. Uciekal non-stop trzeba bylo pasy przemieszczac i go łapac. :tak: to tyle z ktg. teraz wizyta

Mam rozwarcie na 1 palec ale zewnetrzne tylko, szyjka miekka, skrócona,, glowka napiera na szyjke. PROGNOZA: w ciagu 2 tyg nie urodze ale tez nie przenosze jesli jest juz taki stan szyjki.:tak: nastepna wizyta okolo 20.11 i zrobimy wtedy ostatnie usg zeby zmierzyc ostatecznie malego.

No i widzisz jak fajnie:-)
Same dobre wieści;-):-)
 
Cyprysiowa super wiesci, maly sie popisal:-)

Marzycielka nie pisz juz o tych pysznosciach bo draznisz mi żołądek;-):-D

A tak z innej beczki

Póściłyscie totka?:cool2:
 
Cześć mamunie

Ja dziś troszkę podłamana psychicznie.... byłam odebrać wyniki moczu i ... znowu duża ilość bakterii. Brałam już chyba wszystkie możliwe leki a tu nadal nic :-(. Gina chciała mnie dziś dać do szpitala na dwa dni, ale ją uprosiłam, że nie chcę...:-(, więc kazała mi zrobić badania na posiew i przyjść z wynikami a dalej to się okaże co dalej ...

trzymajcie kciuki brzuchatki, żeby wyszły dobrze...

mam dziś do d.... dzień :-(
Jutro napiszę co u mnie, szkoda tylko, że wyniki będą dopiero we wtorek ...
 
Anoli84 pytasz o totka???:-) No ja nie puszczałam bo w domku ciągle siedzę ale za to mój mężowy puścił za 16zł i już policzył ile odsetek dziennie będzie jak te 40milionów na konto wsadzimy:-D
 
reklama
sawka - ode mnie masz dyspensę na weekend, hehehe. Ale w poniedziałek skoro świt masz się meldować, hihihi.

Cyprysiowa - super, że maleńki się popisał!! Tyle specyfików mu zapodałaś, że bidula nie wiedział którędy schodami na górę, hehehehe.

Zapominajka - super, że będziesz miała tak ładnie w kuchni...

Anka - nie wiem czego używasz na to poparzenie, ale ja gorąco polecam Argosulfan, ja mam za sobą poparzenie całych rąk i ud - stopień IIIB, więc krótko mówiąc masakra. Ta maść mi bardzo pomagała. No i najważniejsze, że brzusio nie ucierpiał.

anoli - każdemu zdaża się gorszy dzień, odpocznij sobie i się odstresuj.

Yoka - mam nadzieję, że już lepiej... może musisz wygodniej siadać... ja niestety też mam już ostre bóle pleców, wieczorem nie mogę się położyć do łóżka z bólu - poprostu nie idzie się rozprostować...

Dagulla - ciesze sie bardzo!!!

Ja też ostatnio nie mogę się opamiętać jem okropnie dużo i w każdym zestawie - wczotaj sardynki w sosie pomidorowym zagryzłam ciastkami z karmelem i czekoladą - Boże ty to widzisz i nie grzmisz!! A teraz właśnie chodzą mi po głowie lody z sosem karmelowym...
 
Do góry