reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

A ja dzis mam mega doła...
Wczoraj miałam mały wypadek bo omal żywcem nie spłonęłam.... Buchnął mi piec...i kit z tym że sweter mam do wywalenia i końcówki włosów przypalone, ale najgorsze jest to że poparzyłam ręke....i tak dzieki Bogu że to sie tak skończyło....Dzis juz lepiej z reką, tylko troszke boli jakbym za długo się opalała, ale wczoraj to myślałam że wyjde z siebie. Na szczęscie moja mama (jest kierownikiem apteki) wymamrała jakąs super maść i dopiero ona przyniosła ulgę, bo tak to chyba bym w ogóle nie zasnęła.
A dziś mój nastrój chyba osiągnął doline dolin...najchetniej to bym usiadła w kącie i płakała.... Masakra....
Nawet nie mam sił przeczytac co tam u Was się działo.....moze później nadrobię....

O matko święta dobrze, że ktoś nad Wami czuwa!!!!!!
 
reklama
Anka34 jejku jak dobrze ,że nic poważnego ci się nie stało,współczuję z powodu bólu oparzonej rączki i złego samopoczucia:-(Główka do góry Kochana i uwarzaj na siebie :tak:
musia witaj u nas z tego co piszesz to termin masz blisko mojego bo ja mam na 27 grudnia:tak:
Agatkas daj nam koniecznie znać co u lekarza i na USG,z tego co wiem to Twoje maleństwo tak jak moje jest główką do góry jeszcze a może akurat Twoje już się obróciło ;-)
Cyprysiowa trzymam kciuki za Ciebie,daj znać jak wrócisz z badania!!!!;-)
Marzycielka Ty to masz jeszcze energi w sobie!!! chyba ze 100 razy więcej niż ja a mam dużo dalej do rozwiązania od Ciebie:tak:Podziwiam Cię naprawdę;-)
 
i znowu dopadl mnie jakis dolek :-( dziwnie sie czuje brzuch opadl mi na dol i ciagle mam ucisk na pecherz :zawstydzona/y: kregoslup nadal boli a nikt nie chce mni pomasowac ...pff :-(
 
Witam Was popołudniowo

Ból głowy to zamało, dopadły mnie jeszcze jakies mdłosci, ale juz jest lepiej. Cały dzien lezałam.
Widze ze wszystkie jeszcze 2 w 1- to dobrze:-)

Ania uwarzaj na siebie, jejku wspólczuje ci oparzenia- akurat teraz:-(

musia witaj w naszym gronie:-)
 
Kurcze dziewczyny dobrze iż wszytkie "wypadki"tak się skończyły....ja wciagnęłam 1 opakowanie pierogów z twarogiem:-) Juniorkowi chyba zasmakowały bo się od razu uaktywnił- falujacy brzuch.
Ja mam termin na 24.12 ale umawiam się na cesarkę tydz wczesniej i już nie mogę sie doczekać..cały dzień piżama party u mnie i kaczkowaty chód.....ale cieszę się że Was tu zastałam:-)
 
Anka całe szczęście,że nic poważnego Wam sie nie stało.....uważajcie na siebie :tak:

A ja od wczoraj bardzo źle się czuję....mam bardzo obolały brzuch....a do tego straszne rwące bóle krzyża promieniujące na całe plecy....dziś mogę siedzieć ale wczoraj masakra....ani siedziec ani leżeć nawet stac nie mogłam....chodziłam po pokoju prawie dwie godziny żeby jakoś wytrzymać...w koncu zrobiłam sobie gorącą kapiel i przeszło.....ale tylko na czas leżenia w wannie...jak z niej wyszłam znowu zaczęło boleć....z tego wszystkiego zaczęłam dziś pakować torbe do szpitala bo mam jakieś złe przeczucia...:-(
 
Moj kregoslup ała :-( nie wytrzymam tego boluuu ;/ macie jakies sposoby na zlagodzenie ??:-(

Polecam specjalne masaże relaksacyjne dla kobiet w ciązy. Ja po serii 5 takich zabiegów poczułam się jak nowonarodzona.
Po 34 tygodniu ciąży można tez stosować już maści rozgrzewające i przeciwbólowe.

Marzycielko ja to sie śmieje, że jak tak dalej będę jeść to przez te półtora miesiąca to dobiję do 20kg. A póki co mam na plusie niecałe 10 :-)
Po prostu pochłaniam wszystko bez wyjątku

Ja właśnie mam tak od paru dni - non stop jestem głodna i ciągle po coś sięgam :baffled:

A mnie humorek nawet dzisiaj dopisuje. Jutro idziemy odwiedzić koleżankę, ktora urodziła czwartego synka!
 
Aniu dobrze, że Ci się nic poważnego nie stało!

Ale jak to "buchnął piec"? Gazowy czy taki zwykły? Czy jak?

Nie gazowy....taki zwykły...to wina mojego męża...ale...szkoda gadać.

Co do ketonalu to podzielam zdanie Marzycielki to bardzo silny lek i szkodliwy w większych ilościach (prawie jak narkotyk), nie ryzykowałabym go w ciąży.

Yoka Ty z tymi bólami kręgosłupa tez powoli szykujesz się na porodówkę....
 
ja juz wrocilam na szczescie tetno juz w normie:tak:
ale tez mnie brzuch dzisiaj boli zaczal mnie bolec z tych nerwow chyba ale nadal boli ale to nic najwazniejsze ze z malym wszystko oki;-)

anka cale szczescie ze to tylko tak sie skonczylo ja mam gazowy i czesto w nocy sie budze i schizuje ze zgasl bo cos mi smierdzi i wtedy chodze cochwile sprawdzac czy dziala :szok::-D:-D
 
reklama
Sawka, kochana naciesz sie mężusiem, my Ci wybaczymy nieobecność, tylko będziesz miałą chyba trochę nadrabiania:-)

Marzycielko, też masz fajowe sny, a już niedługo okaże sie czy pani położna miała rację i Oliwka urodzi sie 62 cm.

Anka, całe szczęście, ze tylko tak to się skończyło. Mam nadzieję, ze więcej się nie powtórzy.

Yoka, coś mi się wydaje, ze wyprzedzisz Marzycielkę, dobrze że już 36 tydzień skończyłaś.

Misiówka, posłuchałam Twojej rady, ryba rzeczywiście nie uciekła i cały czas na mnie czeka:-)
Wróciłam z pracy, położyłam się i zasnęłam, wstałam po 2 godzinach z potwornym bólem głowy i teraz to już mi sie nic nie chce.
Też się jakoś dziwnie czuję, brzuch twardy, chodzę jak pokraka i od kilku dni ciągle chce mi sie jeść.
 
Do góry