reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje dla świeżo upieczonych lipcowych mamusiek ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wow! Szok! Tez pomyslalam ze watki pomylilam, pomimo tego ze mam zapisanego bezposredniego linka na forum lipcówek :)
Asiu ogromne gratulacje! Duzo zdrowka dla Lenki! Sciskamy ciepło!
No to worek rozwiązany :p
 
reklama
Ale szok, tego się nie spodziewałam :-D Asiu serdeczne gratulacje i całuski dla córeczki :-)
 
Nie wierze:-) To wszystko staje się już takie realne! Gratulacje dla Asi i Lenki! :-)
 
Asiu gratulacje dla Ciebie i duuużo zdrowia i szczęścia dla malutkiej Lenki, trzymajcie się cieplutko
 
Też w pierwszym momencie pomyślałam, że weszłam w Czerwiec... ;-)
ASIAK GRATULACJE!!!

Super że wszystko dobrze poszło, że obie dobrze się czujecie! Aż się popłakałam :-) Dużo zdróweczka dla Was :-)

No to się zaczęło... ;-)
 
ale jaja jak berety :-D
Asiu wszystkiego dobrego dla Was
ważne że malutka zdrowa a szybko nadrobi kilogramy i wyjdziecie do domku :tak:
 
WOW ja również gratuluje i życzę zdrówka ,będzie na pewno wszystko dobrze,też aż się popłakałam ,ale i też uświadomiłam jak to blisko:rofl2::rofl2:
 
reklama
Asiu, jesteś naszą pierwszą Mamusią, teraz wszystkie będziemy się Ciebie wypytywać o dzidziusia!
Wzruszający moment niesamowicie :)

Przyznaj się Asiu, że chciałaś już w tym roku Dzień Mamy obchodzić! :-D

Dużo calusków dla Ciebie i dla małej królewny :rofl2:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry