reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gotujące czerwcówki

reklama
hefi dziękuję, napewno spróbuje tylko że póki co nie posiadam gruszek, ale czytałam że mogą być też z puszki:-):tak: jak uda mi się je zdobyć to moze na długi weekend upiekę
 
A co tam na weekend dobrego robicie???Bo mi już brak pomysłów;)

ja to sie zrobilam taka leniwa ze nic mi sie nie chce zreszta tesciu kopci wciąż w kuchni ze nie chce mi sie czatowac wiecznie czy moge wejsc tam czy udusze sie dymem:(

wczoraj robilam takie małe pączuszki pychaaaaa
zaraz wkleje przepisik:)

a wiec tak: skladniki
8 łyżek mąki
2 cale jaja
4 łyżki cukru
1 łyzka proszku do pieczenia
1 duży serek homo waniliowy

wszystko mieszamy potem nabieramy małą łyżeczką ciasto i drugą zsuwamy do gorącego oleju i na srednim ogniu az beda złociste smażymy z obu stron na koniec posypujemy cukrem pudrem i gotowe


ja robiłam podwójną porcje wczoraj to wyszło tak okolo 25 pączuszków
pychaaaaa!!!!1
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja to sie zrobilam taka leniwa ze nic mi sie nie chce zreszta tesciu kopci wciąż w kuchni ze nie chce mi sie czatowac wiecznie czy moge wejsc tam czy udusze sie dymem:(

wczoraj robilam takie małe pączuszki pychaaaaa
zaraz wkleje przepisik:)


a wiec tak: skladniki
8 łyżek mąki
2 cale jaja
4 łyżki cukru
1 łyzka proszku do pieczenia
1 duży serek homo waniliowy

wszystko mieszamy potem nabieramy małą łyżeczką ciasto i drugą zsuwamy do gorącego oleju i na srednim ogniu az beda złociste smażymy z obu stron na koniec posypujemy cukrem pudrem i gotowe


ja robiłam podwójną porcje wczoraj to wyszło tak okolo 25 pączuszków
pychaaaaa!!!!1
OOOO świetne chyba zaraz zrobię;)one w smaku wychodzą jak oponki??
 
reklama
A ile z tego wyjdzie??I w rondlu to smażysz??

ja smażę w takim czarnym garnku jak do gulaszu kiedys były takie jajowate:)

a z podwójnej porcji czyli przepis x 2 to wyszło mi takich pączuszków ponad 20:) nawet chyba troszke wiecej to zalezy jakie bedziesz wrzucac bo one rosna troszke na oleju od proszku wiec takie małe kuleczki jak zrobisz to wyjdzie ponad 30 nawet:)
 
Do góry