reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Mieszkam w Gorzowie od 7 lat, ale pochodzę z Wielkopolski. Tu wylądowałam, ponieważ mój mąż dostał pracę w gorzowskim WSA, a ja, archeolog, mogłam mieszkać gdziekolwiek, bo do pracy i tak wyjeżdżałam w różne miejsca Polski. Potem zrezygnowałam z archeo na rzecz prowadzenia własnej firmy i jestem wyrobnicą u samej siebie :) Nie byłoby to możliwe, gdyby nie dotacja z UE, oczywiście.

A teraz nowy rok zaczęłam od zaskakującej informacji, że jestem w ciąży, co w ogóle jest dla mnie i mojego męża niezłą niespodzianką, tym bardziej że od 3 lat nic nam nie wychodziło, a po odkryciu niedrożności jajowodu zaczęłam porzucać myśl, że będę mamą.
Teraz mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i maleństwo urodzi się za 7 m-cy i będzie zdrowe :) Czego i Wam, mamuśki kochane, życzę :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ewa ja tez odpuscilam jak moja gin powiedziala ze bez jej pomocy nic nie wyjdzie:-Da tu prosze:-D
u mnie gdyby nie choroba to tak szybko bym sie nie dowiedziala ze w ciazy jestem,,bo u mnie brak okresu to
norma
ciasto sie piecze ale nie uroslo jakbym tego chciala:baffled:
 
Hej !!

ja siedze sama z m , dzieciaki wybyly do sasiadow :tak:
bylismy na spacerku w zoologicznym :tak:
a teraz obieram warzywka na jutrzejszy rosol przed tv...

Future czapka swieta super zdolna babcia hehe

Marzenka co dobrego pieczesz jakie ciasto??

Witam nowa kolezanke, mam nadzieje ze zagoscisz tu na dluzej ;-);-)
Super niespodzianke nowy rok wam przyniosl :happy2:

Nazbieralo nam sie tu ciezarowek hehe fajnie :-)
 
marzenka u mnie dokładnie tak samo, okresu nie ma 3 tygodnie, ale byłam chora, więc zwaliłam na chorobę i dopiero jak poszłam po antybiotyki do apteki to coś tak mnie tknęło, żeby sprawdzić, no bo jeśli już by była ciąża to antybiotyki odpadają. No i wieczorem wzięłam 1 tabletkę, następnego dnia wstałam, wysikałam się, po czym mi się przypomniało, że test wypada zrobić przy pierwszym sikaniu :) ale stwierdziłam, że trudno, zrobię później. I tak patrzę, a tu kreska tam, gdzie nigdy wcześniej nie było :) No i co zrobiłam? Rozryczałam się, wysłałam do M zdjęcie testu i zadzwoniłam do siorki, co mam robić, bo przez ostatnie 3 tygodnie wzięłam tyle tabletek, sprayów do nosa i innych syfów, ile przez ostatnie 2 lata :) I rycząc do telefonu mówię jej, że mam 2 kreski i czy dziecku nic się nie stanie... takie strachy mnie naszły. Potem kupiłam sobie najtańszy test w tesco, żeby potwierdzić, a nastepnego dnia zrobiłam bete i miałam >15000, więc szok, bo to był już 7tc. Okazało się, że musieliśmy sobie zrobić prezent na 6 rocznicę ślubu, bo wypada właśnie 9/10 grudnia :D I tak to odkryłam ciążę dzięki ciężkiemu przeziębieniu :D
 
EWULEK mój kolega chodzi do was na gry... to twój mąż organizuje turnieje w łubudubu? Też bym się wystraszyła tymi wszystkimi tabletkami, ale ciąża na początku jest tak "zorganizowana" żeby mamusia nieświadoma jej nie zaszkodziła maleństwu:tak:.

OWCA tobie to dobrze, dzieci się pozbyłaś... tylko 3 nie machnijcie:-p Noooo chyba że chcecie:cool2:
 
Jadzka dobre dobre...narazie nie chcemy hehe
ale bylo jak za mlodych czasow chata wolna a starzy rajcuja czy jakos tak hihi :-D:-D
az mi glupio m mnie dopadl :-D:zawstydzona/y:..na szybki numerek :-D

Dzieciaki juz w domu jeden wykapany teraz drugi a potem ja :tak:
 
normalnie sie zawstydzilam jadzka :-D:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ale co tam raz nie zawsze hahah..
to bierz meza w obroty :tak:

uciekam z psem na ostatni spacer.. !!
 
reklama
EWULEK mój kolega chodzi do was na gry... to twój mąż organizuje turnieje w łubudubu?
Tak tak, chociaż teraz robimy je w Livingroomie - zmieniamy miejsca i testujemy obsługę :)

Dziewczyny, a do jakiego lekarza chodziłyście/chodzicie? Ja byłam u Maja w Hipokratesie, ale potem dostałam po głowie od sąsiadki, która chodzi do Smółkowskiego, więc umówiłam się też do niego (wizytę mam w piątek).
No i gdzie najlepiej rodzić? Sąsiadka rodziła w Barlinku, miała cc, koleżanka rodziła w Drezdenku i też miała cc, a ja nie mam pojęcia który szpital wybrać, bo jakoś na cc mi nie zależy, a wręcz chyba wolałabym uniknąć, jeśli się da.
 
Ostatnia edycja:
Do góry