reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
az sie wkurzylam :wściekła/y:napisalam sie i skasowalo mi sie:baffled:
czesc laski
mnie dawid zbudzil ok 23 cos marudzil i mowi ze go ucho boli..dalam syrop i spal do 8 dzis ok...ale jak zawsze sie odkrywal tak wczoraj po sama glowe sie schowal i mowi ze ucho mu marznie:baffled:czyzby zapalenie ucha?
megi troche lipa ze tak macie bo zuzka pewnie sie przyzwyczaila znow a teraz wez sobie wstan przed 7 masakra,,dobrze ze twoj bedzie ja wozil a gdzie macie te przedszkole?
ciacho widze ze blond cie zarazila:-D
kasia jak masz krwiaka to mamy calkiem inna gadke:tak:uwazaj na siebie..ja tez widze ze musze uwazac na siebie wszystko robie w zwolnionym tempie czesto przerwy a i jak wstaje to tez nie za szybko bo wtedy brzuch boli
kochana a do kiedy bedziesz brac lutke?ciekawe do kiedy ja:sorry2:
my dzis do biedry skoczymy mame odwiedzic i do rossmana schody pozniej umyje i luzik;-)
czesc aniolek to szybko ci mlody poszedl na drzemke:tak:o ktorej wstaje?
 
cześć wszystkim
U nas nocka dość nerwowa tzn pół nocki bo małemu chyba zęby idą, nie mógł spać do 00.30 smoczka wypluwał paluszki wkładał więc na bank to zęby, dałam mu przeciwbólowy i jakoś potem zasnął, spałam u niego w pokoju dla pewności. Dziś sama bo m na służbie, jeszcze dziś ma ksiądz chodzić no cóż. Byle do wieczorka.
marzenko Zuzia chodzi do zerówki w szkole nr 3 koło biedronki na Wojska Pl:tak: Musi z czasem przywyknąć, najgorzej jeszcze do wiosny potem już jasno szybko to będzie jej się lepiej wstawało tak sądzę.
future całuski dla Gucia za 4 miesiąc życia:-)
 
Witam !!

Mielismy dzis jechac do znajomych na urodziny ale dzieci im sie pochorowaly z goraczka takze nie jedziemy :no:
a kupilam taka piekna buraczkowa orchide trudno zostanie narazie dla mnie ;-)
Dzis u nas placki ziemniaczane dla dzieci a dla nas sledzie w smietanie i ziemniaki w mundurkach mniam :-D

Megi biedny synus te zeby to daja popalic...a jak z chodzeniem u Pawelka smiga juz sam ??
Zuzia sie przyzwyczaji do wczesnego chodzenia u mnie tez mlody musi wstawac i po 7 wchodzic , a nie mozesz np. na 8 ja prowadzic ??
Future to juz 4 miesiac leci u gucia :-)..

Co tu dzis robic :baffled:
 
Witam weekendowo

MARZENKO no ja najpierw poleżałam tydzień przez krwiaka, potem tydzień z przeziębieniem to jak wstałam to miałam takie zawroty głowy że masakra... Podłoge zamiotłam w jednym pokoju i zadyszka, ale już dochodze do siebie, już normalnie funkcjonuje, tylko właśnie dźwigac nie mogę... A luteine to pewnie tak do 18-20tyg pobiore... Z młodym tak miałam jakoś... Ale jakoś lepiej mi się już ją bierze jak gardło tak nie boli... Zdrówka dla małego... Myśle że jakby to było zapalenie to rano by już wył... U nas to postępowało dosłownie w ciągu godziny

FUTURE i bardzo dobrze... śmiech na sali 600zł... Masakra... A komuś jeszcze taki numer wywineli? zgłosiliście na policje?


Pytanie do dziewczyn które brały niedawno becikowe: na jakiej podstawie wykazywałyście że byłyście pod opieką lekarską od 10tyg? Bo kurcze spojrzałam wczoraj w karte ciąży i lekarz mi założył ostatnio karte ciąży ale ostatniej wizyty nie wpisał jeszcze, tylko zapisał już datę następnej (a będzie już w 11tyg) i się zastanawiam czy to musi byc wpisane w karcie? czy jeżeli mam osobno kartę z badania USG i tam wpisany tydzień i wszystko to czy wystarczy jako potwierdzenie, czy lekarza upomniec żeby mi wpisał jednak tą poprzednią wizytę...
 
Witam się i Ja.

ja mojego nie bede wypisywac bo jakbym go wypisala to marne szanse by sie dostal na nastepny rok no i jemu tam dobrze nie bede mu odbierac kontaktu z dziecmi
jadzka ja tez mam 2 godz platne ale tak czy siak nie moge zmienic bo ma tance o 14-30 w srody...u nas odliczaja jak kogos nie ma na zadnych tancach w miesiacu.ty nie mialas ospy?
future ja bym powiedziala ze to zeby
kroma a jak ty sie czujesz?
ciacho jak z cora juz lepiej?
owca a bo dzieciaki takie sa nic na to nie poradzisz szkoda nerwow..moj zjadl dzis frytki tylko na obiad ciekawe jak jutro bedzie..chyba go przeglodze zeby obiad zjadl
milego wieczorku
ja sie biore za pazurki swoje juz czas na zmiane;-)


Marzenka Ja słyszałam, że kobiety w ciąży nie powinny robić paznokci żelowych ani tipsów (beti tak mówiła bo my z megi jak chodziłyśmy w ciąży to chciałyśmy u beti sobie zrobić to ona tak powiedziała i przez całą ciążę nie zrobiłyśmy sobie paznokci) :no:
No ale zrobisz po swojemu, no a tak poza tym zdrówka dla Dawida oby to nie było ucho bo podobno to straszny ból :(


...moja misia miała tylko gorączkę bez innych objawów i też myślałam, że to na zęby, poszłam kontrolnie do lekarza i okazało się że zapalenie płuc... masakra z tymi chorobami!
ZDRÓWKA DLA KAŻDEGO ! :tak:


Larvunia i inne u Nas było podobnie, Wojtek też miał tylko gorączkę przez kilka dni, w końcu zajrzeliśmy w gardło a tam zawalone i dostał antybiotyk bo niby angina a później się okazało że to ta mononukleoza ... No a podobno panuje jeszcze rumień zakaźny, na to nie ma lekarstwa ustępuje samoistnie... I przy tym są właśnie objawy też jak przy grypie - masakra pełno tego dziadostwa na około, u Nas w M-czu już jest zakaz odwiedzin w szpitalu bo grypa panuje itp. ....


U Nas prawie że po staremu poza tym iż Mój Mąż ma pracę :)) Larvunia już całkiem wierzę w to co Mi pisałaś :tak: a te przysłowie "kto daje dwa razy więcej dostaje" też się sprawdza .... :) ale o tym to opiszę na tajnym ... :)) Ja nadal na kursy uczęszczam, teraz będę miała tylko poniedziałek i wtorek i wolne do następnego poniedziałku ;-):tak::-) Dzieci odpukać u Nas zdrowe póki co, Jasiek też był na antybiotyku jakieś 2 tyg temu, ale już ok, ospa Go ominęła nie zachorował :tak::-) ale dzisiaj wychodzi z siebie, płacze byle co i już śpi, zasnął Mi na kolanach :szok: nie wiem czy kurcze zaś coś go bierze nie daj Boże, czy zęby męczą czy po prostu gorszy dzień ma .... :sorry2::dry: No a my dziś sami, Mąż na dniówce jest, jutro chyba na nockę idzie, ale najważniejszeże w końcu jest ta praca :-)

Miłego dzionka życzę. :))



Aha Jadźka co do Twojego pytania no to aby dostać becikowe no to jak dają papiery w opiece do wypełnienia co by uzyskać te pieniążki no to powinni Ci tez wtedy dać zaświadczenie, które lekarz musi wypełnić że byłaś pod jego opieką już przed 10 tyg ciąży a co do tego że lekarz Ci nie wpisał daty poprzedniej wizyty to Ja na Twoim miejscu bym jednak lekarza poprosiła co by wpisał tamtą datę bo wiesz za te 9 czy 8 m-cy on może zapomnieć albo "zapomnieć" że jednak opiekował się Tobą już przed 10tyg ciąży .... Nawet najmilszemu lekarzowi nie ma co bezgranicznie ufać. Dla własnego spokoju niech Ci lepiej wpiszę tę datę ;-):tak:
 
Ostatnia edycja:
mych fajnie ze twoj M ma prace:-):tak:
a co do paznokci to nie ma przeciwskazan bardziej chyba chodzi tutaj o smorek przy niektorych preparatach
wiecej chemii w jedzeniu czlowiek zje niz jak zrobie sobie raz paznokcie
 
reklama
Do góry