reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
I ja się witam, wstałam 30min temu:-) A co sobie będe... wczoraj drzemki zbytnio nie miałam to dzisiaj rano nadrobiłam

OWCA miłego oglądania:tak:.

CIACHO dzięki moderatorko :-)

MADZIARENA oby nic się u małej nie rozwinęło


Miłej niedzieli
 
hejka

a ja ledwo wstałam, jutro jadę do lekarza, bo coś chyba mnie przewiało, pół nocy nie spałam tak mnie plecy bolały, teraz lepiej bo rozchodziłam.

Ewulek- ja chodzę do Edyty Wochny ale na NFZ i ma cały nowy sprzęt i nie trzeba nic ekstra płacić, przyjmuje też w szpitalu, raczej ma dyżury, więc jak coś to zawsze jest w Gorzowski w trakcie porodu. Ja będę miała cc i mówiła, że będzie przy niej, a sama wybiorę czy chcę znieczulenie ogólne czy w plecy. Ja jestem z niej zadowolona, nie ma jej codziennie, bo chyba co drugi dzień przyjmuje i raz z rana i raz z wieczora. Czasem się coś opóźnia bo ona lubi pogadać z pacjentkami. No ale Jadźki prywatny też bardzo dobry i miły.

Ja też miałam iść do kina ale mnie plecy bolą i chyba nie pójdę.
 
Cześć.

Kroma idź idź do lekarza, współczuję bólu ...
Jadźka a śpij jak masz taką możliwość :tak::-)
Owca, ciacho,madziarena, larvunia i wszystkie inne cześć ;-):tak:


Mnie trochę głowa boli, ale daję rade :tak: Mąż dzisiaj na nockę to chyba szybko spać pójdę, jutro na zajęcia trzeba gonić ....:tak:

My dziś na obiad łosoś norweski ;-) i chyba ryż i jasny sosik bo ziemniaki to chyba nie bardzo ....

MIŁEJ NIEDZIELI KOCHANE :tak:;-)
 
Hello !!

my wrocilismy z kina ,ogolnie fajna bajeczka
mlodej sie podobalo a mlody mowi ze nudna byla :-D ale siedzial zapatrzony w ekran i cala bajke nic sie nie odezwal wiec chyba taka nudna nie byla hehe ;-) on by chcial na spidermena isc ale akurat nie ma..
Pogoda do kitu pada deszcz i plus 2 st.

a wy co porabiacie dziewuszki??
 
reklama
my bylismy przed obiadem na gorce w parku poznie obiad i spanko;-)
u nas ladnie bylo w poludnie nawet za cieplo sie ubralam ale teraz zimno i cos snieg pruszy..ponoc jutro deszcz ma spasc:eek:
ja juz bym chciala wiosne:-D
ja dzis na obiad robilam ziemniaczki z koperkiem schabowe i kapusta kiszona..zjedlismy ze smakiem:-)i brzychol rosnie;-)
 
Do góry