reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

mycha - jupi, lece na tajny poczytac ;)


Jadzka - no wlasnie lekarz wystawia takie pisemko, i tam niezależnie od karty może napisac. a zreszta ja w karcie tez mialam pozniejszy termin wpisanty, bo do 11 chyba tuygodnia nawet nie zakładalismy karty. ale w kompie bylo, ze pierwszy raz bylam w 6 tygodniu. i na tej podstawie mi napiosał. a poza tym, moja kolezanka dowiedziala się, ze jest w ciazy w 24 tygodniu, bo myslala, ze brak okresu spowodowany lekami na tarczyce, i gosciu tez jej wypisał, ze byla wczesniej pod opieką.

a co do samochodów to nam i rodzicom. komu jeszcze to nie wiemy. jak byla u nas policja, to jeszcze nie bylo zadnych zgłoszen. ale wiesz, rano, może ludzie nie wiedzieli jeszcze. a moj tata jechal do lasu to zauwazyl. a my nie znamy się z nimim za bardzo tutaj, wiec nie wiemy.


dziewczynki, no zleciało jak nie wiem te 4 miechy. szok.

a oto i on :-D

739934_10151383624414288_497123964_o.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
FUTURE, MYCHA no właśnie tak myśle że on wsio ma w komputerze, ma nawet tą wizyte gdzie był jeszcze pusty pęcherzyk bo przy mnie obraz usg opisywał, potem tydzień później też opisywał no i mi nawet wydrukował właśnie opis usg... Tak więc myślę że nie będzie problemu...

FUTURE nooo sto latek na te 4miechy ... Ciekawa jestem czy im doszły jakieś zgłoszenia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: oby gnojków złapali


My po spacerku, śnieg u nas tak ściągnęli że nie ma szans na sanki, więc mody na nogach podrałował, widac że zmęczony, bo dopadł do jedzonka i mówi że spac zaraz idzie, a ja wcale nie mam nic przeciwko, też chętnie się w poduszkę wtulę
 
Myszka gratulacje z całego serducha, oby ta praca była zawsze, aby Wam sie wszystko poukladalo tak jak tego chcesz.
Future Guciuś słodziutki nie mogę sie napatrzec :*** Juz widac ze starszy, buzia mu sie zmienia, "poważniej" wyglada :) a jaka ma sliczna czape ! Wszystkiego naj na 4 miesiące :)
 
oczywiscie wstalam z drzemki:-D
nie sadzilam ze dawid tez zasnie;-)
za niedlugo bede robic zapiekanki a pozniej mysle o ciescie marchewkowym bo za mna chodzi;-)
mycha super ze jest praca:-)kochana tu chodzi bardziej o pyl niz o zele ale przeciwskazan nie ma..tak samo jakby sie do kosmetyczki chodzilo a przeciez dziewczyny w ciazy robia se pazurki czy wlosy farbuja..zreszta ile ja tam robie w miesiacu z 3 razy:confused:i zawsze mam okno otwarte wiec juz nie przesadzajmy tak jak ciacho mowi wiecej chemi w jedzeniu.....
future ladny chlopaczek z niego i gratki za 4 miechy;-)a czapka super;-);-)
jadzka ja tez tak mialam po tygodniu lezenia....trzeba powoli wracac do swiata zywych:tak:
 
reklama
EWULEK ah witaj witaj, rozgośc się i pisz jak najwięcej :-) będziemy miec tu więcej brzuchatek :-) a ty z Gorzowa jesteś czy z okolic?

MARZENKO no ja już prawie tydzień wracam do żywych... masakra
 
Do góry