reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Dzieńdoberek :) Ja od 4:30 na nogach, zasnęłam koło 2, jest doooobrze :D Ale mam wyśmienity nastrój, normalnie unoszę się 2cm nad podłogą, od wczoraj jakaś taka z głową w chmurach jestem :) Ktoś mi jakieś prochy do herbaty dosypuje, czy jak? :D
 
Yola hehehe super, że masz dobry nastrój ;-) oby tak każdego dnia!
aniołek no rzadko się nam to zdarza ale jednak ;-) a spać poszłam też jakoś o 1.00 w nocy....


....co by tu na obiad... hm...
 
Cześć Wam.

No i mam znowu wolne, 3 dni zajęć minęły i teraz 4 dni odpoczynku ale od zajęć bo w domu przy dzieciach nie bardzo da się odpocząć, ewentualnie wieczorem jak położymy ich spać to godzinkę czy dwie i sami idziemy spać bo padnięci jesteśmy.

U nas niestety po staremu, dziś Mnie tak głowa boli że masakra. :-(
Na zajęciach na razie mamy wizaż, robimy sobie (samym sobie i sobie nawzajem że ja komuś i mi ktoś) różne przeróżniste makijaże, dziś 2 dziewczyny malowałam, tak się zachwycały jak je pomalowałam że szok :szok: bardzo im się podoba, jedna ze zdjęcia sobie wybrała makijaż i miałam ją w taki sposób pomalować, trochę się bałam ale dałam radę - nawet dostałam pochwałę od tej Pani Kosmetyczki, która nam zajęcia prowadzi :) aż zdjęcia zaczęła pstrykać jak je malowałam a na koniec sama siebie pomalowałam bo jak sobie ze zdjęć wybrałam makijaż to jakoś żadna się nie odważyła aby Mnie tak pomalować :wściekła/y:no i musiałam sama, troszkę Mi Pani pomogła ale minimalnie i wyszło, ale jestem dzisiaj ogólnie z siebie dumna :-) później do galerii wrzucę wam fotki tych makijaży :tak:;-) muszę się pochwalić a co :-p:-p ;-)

Dziewczyny aż za bardzo Mnie chwalą że mam dryg do tego, i sprawnie robię makijaż aż normalnie się dziś zawstydziłam, ale cieszę się że kilka technik makijażu poznałam i też już kilkoma sposobami malowałam i strasznie się cieszę że się tego uczę i jeszcze na stażu pewnie też się dość dużo nauczę :tak:;-)


Sorki, że tylko tak o sobie :zawstydzona/y:Megi zdrówka dla Zuźki i Męża, obyście się wy z Pawełkiem nie rozchorowali :no: Larvunia super że u was odpukać już mija i że mogliście w końcu na spacerek wyjść :tak:


Zdrówka dla wszystkich innych co się pochorowali niestety!:tak:
 
reklama
mycha widocznie masz do tego dar, kazdy do czegos ma a ty do tego:tak::-) fajnie bo najwazniejsze zeby robic cos co sprawia przyjemnosc wtedy jeszcze lepiej wychodzi
 
Do góry