reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
wlasnie wrocilismy ze spaceru do domu
pusto na ulicach, czasem jakis ludz przemknie :-D nie wiem jak w centrum ale tutaj sa straszne drogi,
jada slimaczym tempem i nie dziwie sie
 
hej. no nie pospałam raczej. mamy małego gościa od wczoraj. córka koleżanki na kilka dni przyjechała. bo koleżanka nie ma co z nią zrobić, bo ona do szkoły chodzi i są ferie.
a Helenka wniebowzięta gościem. nie odstępuje jej na krok ;) i ja mam wiecej luzu haha
 
cześć
U nas choroby c.d żeby Pawcio mi się nie rozłożył. M leży, Zuzia na lekach kaszle a już za długo chyba było dobrze bo aż cały grudzień:crazy: Pospaliśmy wszyscy do po 7
Idę zaraz do miasta, muszę mojemu zdjęcia odebrać od foto, jakieś zakupy, aż mi się nie chce na ten mróz wychodzić:/
madziarena no to trzymam kciuki;)
Miłego dzionka!!;)
 
czesc

idę niebawem na dwór z moimi chrząszczami... pierwszy raz od 1,5 miesiąca... jak nie dalej, nigdzie nie byli przez te choroby. Obym nie zaszkodziła Fruciowi!

Miłego dnia :-D
 
reklama
Do góry