reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Marisamm - GRATULUJE
Mamusie Kochane wszytkiego dobrego w dniu naszego swieta
Macie juz imie??
Larvunia -zdrowka
Marzenka- milej pracy
Madzia -to macie rozrywke ;-)U nas dzien matki wypada jakos w marcu
My wyslalysmy babcia kartki (doszly wczoraj) Wkleilysmy fote Kayi i mala narysowala z kartkach podobizne danej babci haha
Megi -ide zaraz oblukac foty
Jak zwykle nie pamietam co mialam pisac
Wszystkim milego dnia zycze Buziaki
My smigamy dzis na karuzele
 
Marisamm GRATULUJE!!!!!!!!!!! :))) ale Ci dobrze. no i co teraz?zaraz wszystkie urodza i nici ze spacerkow wkolo szpitala. jak bedziesz miec wiecej czasu to napisz jak to bylo:)a malemu zdrowka zycze zebyscie szybko wyszli:)

ja juz dzisiaj sama. W pojechal w trase na 2 tyg...:-( czyli bede rodzic sama. ciul z tym rodzeniem ale nawet nikt tam do mnie nie przyjdzie ani nic nie dowiezie bo jak ja zaczne rodzic to mama zabiera malego do niemiec wiec i oni nie przyjada. masakra jakas. szkolda ze nie wyszlo w tym tygodniu ale co sie tu dziwic...jeszcze tydzien mam do terminu. no chyba ze tydzien przenosze to W przyjedzie akurat na wywolanie. smutno mi w cholere ale co zrobic. wrzucam na luz bo teraz to juz mi wszystko jedno kiedy to bedzie. i tak jeden pies:/

Larvunia Twoj w koncu dotarl po kartony hehe:)wiec juz bedziesz miala co robic mam nadzieje:)
 
blond szkoda mi ciebie że sama będziesz a nie masz jakiejś koleżanki czy kogoś kto by cię w szpitalu odwiedził, dowiózł coś ewentualnie? jakoś to będzie oby pobyt w szpitalu nie dłużył się...najlepiej w domu.

A ja gotuję leczo, naszło nas:-)
 
reklama
Megi no licze na to ze jak czegos zabraknie albo zapomne to mi ania pr cos dowiezie. bo ja tu nikogo nie znam w sumie w tym miescie oprocz dziewczyn od nas i paru sasiadow. a najblizsza rodzina w warszawie i w szwecji i na tym koniec. taka mam wieeelka rodzine nie ma co:eek:
smacznego
 
Do góry