reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Blond kurcze ze ja mam daleko do Ciebie....:dry: Ja nie pracuje, moglabym predzej pomóc Ci w razie czego...
Ale bedzie dobrze, prawda!
 
reklama
dzieki dziewczyny, jakos damy rade .z Ania gadalam to mowila ze mnie odwiedzi wiec zle nie bedzie.a noz widelec przenosze i jeszcze na W zdazymy...zeby to mozna bylo wiezdiec od razu, znac date i zaplanowac wszystko a tak to takie martwienie sie na zapas bez sensu:/
 
Marisamm gratulacje. Twój synuś identycznie waży i mierzy jak mój po urodzeniu :-Dzdrówka dla Maluszka i dla Ciebie.
Blond kochana jak coś to ja Ci mogę pomóc dowieść coś, odwiedzić. Mieszkam niedaleko szpitala i nie pracuję, więc możesz na mnie liczyć. Wprawdzie w sumie się nie znamy, ale jakby coś to nr masz w kontaktach na tajnym, albo napisz do mnie i się dogadamy :* głowa do góry. Może Maluszek akurat poczeka aż tatuś wróci:tak:
 
Witam niedzielnie :-):-)
ja kawke pije,sniadanko juz zjadlam i pomalu bedziemy sie szykowac tak o 9 chcemy jechac :tak:
mam nadzieje ze korkow na autostradzie nie bedzie tfu tfu...

Blond oby dzidzius poczekal az tatus wroci :tak: a jak nie to widzisz dobrze ze masz Pr to pomoze no i aniolek tez sie zapowiedzial wiec dasz rade :-):-)

Larvunia fajne szyciaki a kocurek najlepszy :tak:

ciacho a ty gdzie urlopujesz sie?..Marzenka jak tam u ciebie?..
Pozdrawiam reszte ferajny i milej niedzieli dla was :tak:
 
dzien doberek
owca a jakos tak jestem w rozjazdach , jutro tez mnie caly dzien na bb nie bedzie moze wieczorem jak juz
za to piekna pogoda dzisiaj :-)
aniolek wspolczuje nocki, marisamm gratulacje bo gdzies tam mignelo mi ze juz po:-)
 
reklama
czesc dziewuszki:tak:
marisamm moje wielkie gratulacje:tak:mam wielka nadzieje ze zdrowie maluszka bedzie o wiele lepsze i wszystko bedzie ok;-)
future widzisz pobyl sam przemyslal;-)
owca milej wycieczki;-)dzieki ze pytasz;-)
a u mnie ok w piatek moj wrocil..niemoglam sie doczekac kiedy skoncze prace:-Dstrasznie sie stesknilam za moim mezulkiem....ale teraz juz jest ok..i spie normalnie;-)w koncu jakos normalnie funkcjonuje...wczoraj mialam taki zapierdziel w pracy ze niewiedzialam gdzie rece wlozyc...skutek taki ze dzis mnie wszytsko boli .....powinni zatrudnic jakiegos goscia do tachania tych skrzynek z piwem bo jak tak dalej bedzie to ja niewiem co to bedzie.....
aniolek ja tez jestem za tym zeby sklepy byly zamkniete w niedziele...ale prawda jest taka ze wole isc w niedziele do pracy niz wtygodniu jest spokojniej naprawde...bo ja ide wniedziele do pracy to mam 2 dni wolne w tygodniu a nie jeden..chociaz ja sie pocieszam tym ze nie mam tak zle bo co maja powiedziec takie dziewczyny co pracuja np w asie one do 23 siedza :szok:zwariowalabym ...............
blond moze maly poczeka na tatusia...ale wierze ze dziewczyny nie zostawia cie w potrzebie...bedzie dobrze..
ja juz podszykowalam obiadek a po obiadku mykamy nad jeziorko polenic sie:tak:
 
Do góry