reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hallo ja też już na nogach, leniłam się w wyrku do 9.30 nikt mnie nie gonił...dziś jestem sama z dziećmi, mąż ma służbę 24h także planów na razie brak. Sąsiadka też dziś po południu zostaje sama bo jej m znów na poligon więc jakąś kawkę spijemy...
Ja w nocy wstałam w sumie 3 razy bo raz młodemu smoczek się zagubił i szukał, potem Zuzia po 2 przyszła nie wiem czemu, zaprowadziłam ją do pokoiku no i potem znów do młodego ech...
marzenka fajnie że masz mężulka w domu już:)
larvunia szyciaki fajowe jak zawsze:tak:
dziewczyny miłej niedzieli;-)
 
reklama
dziewczeta milej niedzieli, mam dzis zlot tesciów... niesamowite ze tesciu tez przyjedzie hehehehe
wzielam ich na "Marcelka" hahahahaha taka bylam
zatesknilam sie za nimi i wczoraj namowilam Frucia by zawdzwonil do dziadkow i powiedzial zeby przyjechali... i powiedzial tak (ja tylko powiedzialam zeby ich zaprosil do siebie): "Babcia przyjedz z dziadkiem do mnie bo ja za bardzo chory jestem zebym do Was przyjechał a stesknilem sie" najpierw babcia pojechala do sluchawki ze "ojej teraz nie moge... bla bla, bo Sandra musi sie zajmować (jedna z wnuczek) , moze pozniej..." Az w koncu po namowach Frucia powiedziala TAK heheheeh Jejku jak im ciężko do nas dupsko ruszyć jest, masakra. Ja nie mowie zeby ciagle nas nawiedzali, ale raz kiedsy mogliby nie od swieta tylko...
 
larvunia i dobrze a co w niedziele tez sie wnuczkami zajmuje...hymm troche dziwne?
marzenka a zazwyczaj w niedziele mniejszy ruch i fajnie ze pozniej 2 dni wolnego
a to dla was do kawy, jeszcze cieple:-D
 

Załączniki

  • DSC07470.jpg
    DSC07470.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 18
Ciacho cholera nie szczuj nas:-Dslina mi do d... uciekla....
Larvunia dotarly kartony do Ciebie?
Marzenka a nie ma u Was zadnego faceta co by te skrzynki pomogl tachac?

a dziewczynom jeszcze raz dziekuje:)kochane jestescie.

jutro rano ide do gina znowu. zobaczymy co tam sie dzieje.
 
dziękuję zbiorczo za gratulacje i dobre słowa; z Małym jest lepiej, odpukac, odstukac i co tam się jeszcze robi;-); mam nadzieję, że z dnia na dzień będzie tylko lepiej; od wczoraj znów go karmię piersią, nie ulewa, możliwe, że dziś dostanę go na salę, ale to zależy od wyników badań...

ja juz dzisiaj sama. W pojechal w trase na 2 tyg...:-( czyli bede rodzic sama. ciul z tym rodzeniem ale nawet nikt tam do mnie nie przyjdzie ani nic nie dowiezie bo jak ja zaczne rodzic to mama zabiera malego do niemiec wiec i oni nie przyjada. masakra jakas. szkolda ze nie wyszlo w tym tygodniu ale co sie tu dziwic...jeszcze tydzien mam do terminu. no chyba ze tydzien przenosze to W przyjedzie akurat na wywolanie. smutno mi w cholere ale co zrobic. wrzucam na luz bo teraz to juz mi wszystko jedno kiedy to bedzie. i tak jeden pies:/

Larvunia Twoj w koncu dotarl po kartony hehe:)wiec juz bedziesz miala co robic mam nadzieje:)

a może przenosisz i doczekacie jeszcze w dwupaku na mensza? wiem, że najgorsze to czekanie i ta niepewnosc, ześwirowac można:eek:, wiem z doświadczenia, ostatni tydzień sama siedziałam jak na szpilkach; kurcze jak coś dawaj znac, zawsze się coś do Ciebie podrzuci jak będziesz czegoś potrzebowac;
gdyby nie menszu też chyba byłabym sama, ale pewnie wtedy nie zdecydowałabym się tutaj rodzic, bo my też prawie takie alieny w tym GW;

miłej niedzieli; będę się jeszcze meldowac :))
 
reklama
Witam

marisamm- gartuluje!super że już z malenstwem lepiej. W sumie ja z M to też alieny w gorzowie:dry:cała rodzina daleko.

blond- jak byś czegoś potrzebowała , żeby Ci do szpitala zawieść to spokojnie do mnie możesz tyrknąć, ja niedaleko mieszkam, więc luz.

My wrócilismy z giełdy. Wiecie co koło mnie truskawki wczoraj były po 19zł, a dziś na giełdzie kupiłam po 7,5.
Kupiłam sobie jeszcze getry za 18zł i spodenki takie dresowe do kolan za 15zł:-pbędę mieć po domu i tak na szybko wyskoczyć do sklepu. Z M zaszaleliśmy i po flakoniku perfum nabyliśmy:sorry2:
Tearz Młody poszedł spać, jak wstanie to na basen na słowiankę idziemy popluskać się.
 
Do góry