reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hej
Ja z śniadankiem:) niedługo do miasta, idziemy mebelki wybierać do nas do pokoju, zakupy porobić, lista długa mi się zrobiła, tyle do kupienia dla małego że głowa boli:szok:....miłego dnia laseczki
larvunia oby Michasi łatwo kupka przyszła.....
martucha no oby wam ściągnęli ten gips zawsze to lżej....
 
reklama
Witam się i Ja.
Dziś już od 6 na nogach nie wiem co temu Naszemu Wojtusiowi się poprzestawiało, że coraz częściej tak wcześnie wstaje a najgorsze że Ja dopiero koło 4 nad ranem zasnęłam, całą noc się tłukłam, to pić, to wc, a duszno Mi tak było że myślałam że zwariuję - mąż w nocy okno otwierał też spać nie mógł... :no:
Ale za to młody zaraz idzie spać przez to, że wcześnie wstał, Ja dzisiaj prania a prania mam szok normalnie ale coś Mnie wzięło na pranie i ogólnie na porządki, też muszę iść na miasto ale chyba dziś sobie odpuszczę a jutro pójdę bo i tak muszę jutro iść..

Megi coś Go ugryzło w głowę z jednej i z drugiej strony najdziwniejsze, że na tej samej wysokości, niektórzy się śmiali że rogi mu rosną bo to tak wyglądało, ale coraz mocniej mu to puchło a na głowie to nie żarty tym bardziej że coraz bardziej czerwone było i na rączce w dwóch miejscach, chcieliśmy odpuścić i jechać w niedzielę rano bo chcieliśmy przeczekać przez noc czy by zeszło czy nie, ale w pewnej chwili zauważyłam że ręka też coraz gorzej wyglądała :-( i powiedziałam że jedziemy i pojechaliśmy, lekarz zobaczył i sam nie wiedział co to mogło go ugryźć, przepisał syrop musi brać przez 14dni, maść i na miejscu dostał zastrzyk przeciwuczuleniowy, powiedział też że jeśli nie będzie poprawy to szpital Nas czeka :-:)no: aż Mi się tam na miejscu słabo zrobiło, myśleli że zacznę rodzić.... Póki co odpukać jakoś to się zmniejszyło i mam nadzieję, że przejdzie....
Megi udanych zakupów. :tak:
Larvunia doszła paczka, dziękuję ale normalnie aż Mi głupio że tyle tego. . . ale wszystko pasuje i na pewno jeszcze kilka razy założę bo już w swoje się nie mieszczę :-p:tak::-);-) DZIĘKUJĘ KOCHANA RAZ JESZCZE!!!

Martucha trzymamy kciuki aby wszystko poszło dobrze i żebyście wrócili do domku bez gipsu :tak:

Future jak tam po chrzcinach?? Wszystko poszło po Twojej myśli?

A pozostałym życzę miłego dnia ;-):-)
 
witam sie z paluszkami mjami mjami

Mycha to szybko doszlo :eek: Super ze sie przyda wszystko... Spodnie te jasne sa troche przechodzone juz zszyte jak moze zauwazylas, ale pod bluzka nie widac :zawstydzona/y: Niech Ci sie dobrze nosi wszystko! :tak:

megi milych zakupow

Martuchaa tez trzymam kciuki &&&&&&&&
 
witam
martucha bezbolesnego sciagniecia gipsu zycze:-)
larvunia powiadasz paluszki, ja rzadko kupuje, ale lubie a najbardziej ida mi z makiem, chyba dzisiaj jakies kupie:-D
ania jak zderzak, zamontowany?
 
kupi sie jeszcze hehe, a mnie moje auto wyprowadza z totalnej rownowagi tak sie zastanawiam czy bede miec kiedys wolne od robienia czegos w nim:-D
 
reklama
Do góry