reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Witam się i Ja ;-)
Nie wyspana, ale nie narzekam.. Dziś druga imprezka Nas czeka, ale troszkę spokojniejsza bo to urodziny Mojego chrześniaka i po południu jedziemy znowu na wyżerkę :-p wczoraj też miałam jeść i jeść na tym "ala" weselu ale w sumie mało co zjadłam, w domu miałam chęci a na miejscu już minęły...
Mało się bawiłam, ale za to mąż tak zaszalał że dosyć szybko wylądowaliśmy w domu ale mimo to fajnie było.
Zdjęcia brzucholka wstawię wieczorem albo jutro bo mam na aparacie, wczoraj robione :tak: wkurzało Mnie bo każdy się tam pytał
czy bliźniaki będziemy mieli, każdy przeżywał że mam naprawdę ogromny brzuch masakra jakaś..

Future dołączam się do życzeń dla Ciebie:tak: 1oo latek Kochana :* ;-):tak::-)
 
Future- sto lat

witam się :-)

ja po wszystkim po sprzątaniu, obiedzie i spacerze, a teraz mam labę i nie wiem jak długo zaraz pewnie któreś z dzieciaków się obudzi


Lavrunia
- to zaszaleliście, ja bym też chciała takie coś, sama bym tam pograła, a można wiedzieć ile daliście, bo patrzałam kiedyś na to i to około 500 zł kosztowało.
 
Ostatnia edycja:
a gdzie reszta mamusiek sie podziewa?
future no wsumie takie imprezy to sie robi dla gosci bo male dziecię to nie wie co jest grane
ja to mialam fajne chrzciny, pierwsza miala w Boze Narodzenie a mlodej u rodzicow robilismy i to w sobote wiec
i mama z siostra duzo pomogly wsumie ja malo co robilam ale gosci tez nie mielismy duzo tylko rodzina
 
ciacho to jak ja z Fruciem ;-) tez w swieta chrzczony 25 :tak: i bylo latwiej mi bo mama duzo pomogal z jedzeniem i wogole ;-)

kroma 440zl z jedna gra w komplecie. Moj juz od roku gdzies chorowal na to... a mowil ze to dla synka ;-) My mamy sporo gier na to :cool2: Dawaj do nas poszalejemy razem poskaczemy przed tv bedzie ubaw :-D:-D:-D Kroma a macie xboxa :confused:

my juz tez po spacerku... czekam na brata teraz...
 
hej. my też się meldujemy po spacerku, byliśmy na fontannie i na zakupach.
Młody kończy obiad i jedzie do teściówki do poniedziałku wieczór.
jeny co ja będe robić przez tyle wolnego:-p:-p


xbox świetna sprawa, my mamy playstation ale staram się ograniczać młodemu spędzanie czasu przed tv także tak "ubogo" korzystamy:tak:


dziewczyny co do spotkanie babskiego to ja jestem też za:tak: jak uda się zgrać z czasem to chętnie się spotkam:tak:
 
hej, wszystko ma zrobione, spoko. larvunia ratujesz mi dupe z tą świeczką, a mój mąż ma w ciry normalnie, spuszcze mu łomot jakiś, a niech się nauczy haha. jesteś wielka. jesteś mega. aj lowju ;****

mam w czubie wściekłe psy, padam już na ryj. dostałam okres, goście już swiętują, zrobiłam cudowny torcik, jutro pokaże. pierwszy w życiu i pewnie ostatni. literki gotowe z czekolady, kupilam w niemczech, normalnie bajka. pochwale się jutro. nie mam sil. ale wszystko mi wynagradza moja niunia śpiąca na boczku...i wiecie co.........


dziś..............

w moje 27 urodziny............

moja niunia usiadła po raz pierwszy......... i już siadała przez cąły wieczor...........

mam łezkę malutką...cieszę się, że mogę wam o tym powiedzieć.... ;******

kocham
 
reklama
FUTURE sto lat... fakt że po fakcie ale szczerze... i mnie też łezka stanęła jak napisałaś o prezencie od niuni..
LARVUNIA oj z tymi cyckami to napewno racja... jedne drugim zazdroszczą, ale ja swoich mam dosy bo je łapa trzeba

HEHE byłam w pracy, młody wrócił. troszke popiliśmy z moimi rodzicami, wszyscy śpią, a ja nie mogę coś... jutro a raczej dzisiaj na żużel... ależ się ciesze :)
 
Do góry