reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

ciasteczko ja na roczku daw mialam 2 kg na 25 osob i dla kazdego starczylo po kawalku,tort bedzie wielkosci tego blatu biszkoptu jak sa pakowane,tylko niewiem co na wierzch sam napis czy co?jak radzicie?
ja biore zwykly na bitej smietanie ale on lekki za kg maja 26zl:-)
 
reklama
marzenka to tanizna bo u nas bys miala 1/2kg za taka kasiure:eek:
ale swoja droga to wielkosciowo duzy z tym ze pewnie niski bedzie bo niemozliwe jest zeby zrobic taki duzy i zeby byl dosyc gruby bo sama smietana troche wazy
no ale jak zrobia dobry i niedrogi to chwala im za to:-):tak:
ja robie duze torty dla rodziny bo u nas strasznie lubia i na jednym kawalku nigdy sie niekonczy i zazwyczaj kawalek ma grubosc 10cm wiec juz wiesz dlaczego takie duze robie:-D
mi sie wlasnie rosol gotuje a na drugie ziemiole, ryba i surowa

te torty mialy z owocami i 2kg a moja pijana wieprzowinka miala ponad 3kg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ciasteczko mialam na roczek takiego torta:-)
 

Załączniki

  • DSC02219.jpg
    DSC02219.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 31
marzenka ladnego zrobili torta dla mlodego i z tego co pamietam tez pisalas ze byl smaczny
a ja juro robie jakiegos malego dla mojego M na walentynki
 
Cześć laski, misiek mój już pojechał, weekend udany w każdym calu:-D Trochę smutno znów no ale tak zawsze jest po pożegnaniu teraz tylko 12 dni musi jakoś zlecieć:sorry: Poza tym ok jeszcze chwila i idziemy się kąpać i akcja mycie głowy Zuzi hmmmm jak ona tego nie znosi:-)
Marzenka cieszę się że wszystko macie już załatwione, kiecka fajna:tak:;-)
Dla całej reszty buziaczki:****
 
reklama
Do góry